2017-10-21 06:19

România reușeste o victorie CHINUITĂ cu Armenia. Vezi FAZELE meciului

|  23:52

Naţionala României a învins greu echipa Armeniei, cu scorul de 1-0 (0-0), vineri seara, pe Arena Naţională din Bucureşti, în Grupa E a preliminariilor Cupei Mondiale de fotbal din 2018, după un gol marcat în prelungiri.

După două goluri anulate din cauza poziției neregulamentare și un penalty ratat de Stancu, chiar dacă armenii au jucat în a doua parte a reprizei a doua în doar 10 jucători, tricolorii au reușit cu greu să câștige meciul.

Norocul românilor a fost golul înscris la ultimele faze de joc de către Maxim.

Meciul s-a terminat cu scandările suporterilor români către banca tehnică: Demisia!

Ultima modificare in data de :2017-09-02

TAGURI: romania, armenia, cupa mondiala, arena nationala, maxim