2018-07-17 18:57


Cine sunt cei care au ajutat manifestanții la proteste

 |  18:40
Cine sunt cei care au ajutat manifestanții la proteste

Bine organizați, așa cum ne-au obișnuit deja, protestatarii din fața Guvernului au întocmit o listă prin care vor să le mulțumească zecilor de firme care le-au adus mâncare, ceai cald și altele la proteste.

Am facut o lista cu cafenelele , hostelurile, gradinitele,print-shop-urile,etc care s-au alaturat vocilor noastre prin ceaiuri calde,cazare moca,posturi pe facebook. Va invitam sa le dati un like in semn de multumire . Invitam si alte branduri sa ni se alature.  #SOLIDARITATE

 

Atelier Pinion (https://www.facebook.com/atelierpinion/)

Bocca Espresso bar (https://www.facebook.com/boccaespressobar/)

Bucur's Shelter Hostel (https://www.facebook.com/bucurshostel/)

Corner Shop (https://www.facebook.com/cornershop.bucuresti/)

Divan Express (https://www.facebook.com/divanexpress/)

Drag si Draga (https://www.facebook.com/dragsidraga/)

E-jobs (https://www.facebook.com/eJobsRomania/)

Gradinita Tom Sawyer (https://www.facebook.com/GradinitaTomSawyer/)

Green Hours (https://www.facebook.com/green.hours/)

Hostel Little Bucharest (https://www.facebook.com/littlebucharestoldtown/)

Hostel Pura Vida Sky Bar & Hostel Bucharest (www.facebook.com/skybarhostelbucharest/)

Inlight (https://www.facebook.com/InLightCenter/)

Jerry’s Pizza (https://www.facebook.com/pages/Jerrys-Pizza)

Laguna Media (https://www.facebook.com/tipografiebucuresti/)

Pain Plaisir (https://www.facebook.com/PainPlaisir/)

Patru Maini (https://www.facebook.com/PatruMaini/)

Pioneza Print&Advertising (https://www.facebook.com/pionezaprint/)

Pizza Delissima ( https://www.facebook.com/pizzadelissima/)

Re:Modelier (https://www.facebook.com/remodelier/)

Share Cafe (https://www.facebook.com/sharecafebucuresti/)

Ted’s Coffee Co (https://www.facebook.com/tedscoffeecompany/)

The Plot (https://web.facebook.com/theplot.fanpage/)

Vreaubagaj(https://www.facebook.com/vreaubagaj.ro/)

Yellow.Menu (https://www.facebook.com/www.yellow.menu/)

ZOOT (https://www.facebook.com/zoot.romania/)


Aparut in:

Ultima modificare in data de :2017-02-04

TAGURI: proteste, firme, ceai, mancare, piata victoriei





Comenteaza pe facebook




Comenteaza pe site


CETATEAN
04 Feb 2017

CINSTE LOR
UN ROMAN NECAJIT
04 Feb 2017

GROFII SASI SPUNEAU : "ROMANII MEI" SLUGILOR romani care munceau pe pamanturile lor ....FARA COMENTARII...CINE INTELEGE ...BINE CIN ENU ...SANATATE
UN ROMAN NECAJIT
04 Feb 2017

GROFII SASI SPUNEAU : "ROMANII MEI" SLUGILOR romani care munceau pe pamanturile lor ....FARA COMENTARII...CINE INTELEGE ...BINE CIN ENU ...SANATATE
CROCODILUL FLAMAND
05 Feb 2017

@UN ROMAN NECAJIT..................NICI O PROBLEMA,DACA AI CHEF DE PUPAT IN CUR TERORISTII ILIESCU SI CAMARILA LUI MAFIOTA SUNT DISPONIBILI................FUGI REPEDE...........PONTA-GHITZA AU NEVOIE DE UN BOU CA TINE......NU TE OBLIGA NIMENI SA MUNCESTI LA GROFI................DACA TE INTREABA CINEVA BOULE..MACAR SA STII CE SUNT SASII.................AU FOST ADUSI IN ROMANIA CA SA SE OCUPE DE PRODUCTIE..DIVERSE OBIECTE METALICE......TRASURI..POTCOAVE PENTRU CAI...SI CHIAR ARMAMENT SABII ARMURI........GROFII ERAU IN CREIERII MATII....BOULE CARE NU CITESTI O CARTE..................MERGI LA BISERICA NEAGRA IN BRASOV..SI INTREABA UN POPA........SA TE LAMUREASCA..EXISTA SI UN MUZEU ACOLO....CU OBIECTELE CONFECTIONATE DE SASI>>>>ERAU MESTESUGARI......PRODUCATORI DE OBIECTE METALICE..............NU GROFI...TEMBELULE SPALAT PE CREIER..BOULE RETARDAT...TARILE ROMANESTI S-AU APARAT CU ARMELE PRODUSE DE SASI....AI MANCAT SALAM DE SIBIU?....TOT DE LA EI VINE....MI-E GROAZA CA EXISTA ASEMENEA PROSTI CA TINE...BRUCAN SE BUCURA PE LUMEA AILALTA...STUPID PEOPLE AU MAMA GRAVIDA NONSTOP...SI NU SE MAI TERMINA
Random image



Ultimele stiri









Apa Nova