Programul complet al meciurilor din turul trei preliminar din Liga Europa
2018-08-22 07:02


Programul complet al meciurilor din turul trei preliminar din Liga Europa

 |  10:51
Programul complet al meciurilor din turul trei preliminar din Liga Europa
Florentin Dincă

Programul meciurilor din turul trei preliminar din Liga Europa s-a definitivat joi seară. Printre echipele care s-au calificat în turul trei preliminar din Liga Europa se numără și câteva mari surprize, ca FC Differdange 03 (Luxemburg), Dila Gori (Georgia), Milsami Orhei (Moldova), Breidalbik (Islanda) sau FK Kukesi (Albania). Meciurile din prima manșă a turul trei preliminar din Liga Europa se vor desfăşura la 1 august, în timp ce returul va avea loc la 8 august.

Randers (Danemarca) - Rubin Kazan (Rusia)

Slask Wroclaw (Polonia) - FC Bruges (Belgia)

Saint-Etienne (Franţa) - Milsami Orhei (Moldova)

FK Ventspils (Letonia) - Maccabi Haifa FC (Israel)

Asteras Tripoli (Grecia) - Rapid Viena (Austria)

Motherwell (Scoţia) - FKuban Krasnodar (Rusia)

Estoril (Portugalia) - Hapoel Ramat Gan (Israel)

FC Aktobe (Kazahstan) - Breidablik (Islanda) Pandurii Târgu Jiu (România) - Hapoel Tel-Aviv (Israel)

AS Trencín (Slovacia) - Astra Giurgiu (România)

BK Hacken (Suedia) - FC Thun (Elveţia) FK Qarabag (Azerbaidjan) - Gefle (Suedia)

Petrolul Ploieşti (România) - Vitesse (Olanda) Tromso (Norvegia) - Differdange 03 (Luxemburg)

FC Sevilla (Spania) - Mladost Podgorica (Muntenegru)

Botev Plovdiv (Bulgaria) - VfB Stuttgart (Germania)

Slovan Liberec (Cehia) - FC Zurich (Elveţia)

Rijeka (Croaţia) - MSK Zilina (Slovacia)

Hajduk Split (Croaţia) - FC Dila Gori (Georgia)

Siroki Brijeg (Bosnia-Herţegovina) - Udinese (Italia)

Vojvodina (Serbia) - Bursaspor (Turcia)

Jablonec (Cehia) - Stromsgodset (Norvegia)

Cernomoreţ Odesa (Ucraina) - Steaua Roşie Belgrad (Serbia)

Swansea City (Anglia) - Malmo FF (Suedia)

Dinamo Minsk (Belarus) - Trabzonspor (Turcia)

FC Minsk (Belarus) - Saint Johnstone (Scoţia)

Zalgiris (Lituania) - Lech Poznan (Polonia)

FK Kukesi (Albania) - Metalurg Doneţk (Ucraina)

Skoda Xanthi (Grecia) - Standard Liege (Belgia)


Aparut in:

Ultima modificare in data de :2013-07-26
Citeste si:
Astra, Pandurii și Petrolul s-au calificat în turul trei preliminar din Liga Europa
Petrolul, Astra şi Pandurii, calificate în turul III al Ligii Europa. VEZI TOATE REZULTATELE!

TAGURI: programul, complet, meciurilor, turul, trei, preliminar, liga, europa





Comenteaza pe facebook




Comenteaza pe site


Random image



Ultimele stiri










loading...