2018-02-23 10:30


Tabelul meciurilor din preliminariile Ligii Europa

 |  14:39
Tabelul meciurilor din preliminariile Ligii Europa
Florentin Dincă

Marţi debutează cupele europene din acest sezon. În faza turului 1 preliminar din Liga Europa va intra, joi, şi Astra Giurgiu, ocupanta locului 4 în Liga 1. Trupa antrenată de Daniel Isăilă dă piept în deplasare cu slovenii de la Domzale.

MARŢI

18.45: Metalurg Skopje (Macedonia) - Qarabag (Azerbaidjan)

Sliema Wanderers FC (Malta) – Hazar Lankaran (Azerbaidjan)

19.00: JK Trans Narva (Estonia ) - Gefle IF (Suedia)

21.00: Bala Town (Ţara Galilor) - Levadia Tallinn (Estonia)

MIERCURI

21.45: Fuglafjordur (Insulele Feroe) - Linfield (Irlanda de Nord)

JOI

16.00: Astana (Kazakhstan) - Botev Plovdiv (Bulgaria)

17.00: Chikhura Sachkhere (Georgia) - FC Vaduz (Liechtenstein)

18.00: Milsami Orhei (Moldova) - Dudelange (Luxemburg)

Gandzasar Kapan (Armenia) - Aktobe (Kazakhstan)

18.30: Celik Niksici (Muntenegru) - Honved Budapesta (Ungaria)

Santa Coloma (Andorra) - Zrinjski Mostar (Bosnia-Herţegovina)

18.45: Teteks (Macedonia) - Pyunik (Armenia)

19.00: Hibernians Malta) - Vojvodina (Serbia)

Inter Baku (Azerbaidjan) - IMariehamn (Finlanda) Jeunesse Esch (Luxemburg) - TPS Turku (Finlanda) Kruoja (Lituania) - Dinamo Minsk (Belarus)

19.30: Flora Tallinn (Estonia) - Kukesi (Albania)

19.45: Suduva (Lituania) - Turnovo (Macedonia)

20.00: Laci (Albania) - Differdange 03 (Luxemburg)

Torpedo Kutaisi (Georgia) - MSK Zilina (Slovacia)

Tromso (Norvegia) - NK Celje (Slovenia)

FC Tiraspol (Moldova) - Skonto Riga (Letonia)

21.00: Prestatyn Town (Ţara Galilor) - Metalurgs Liepaja (Letonia)

Levski Sofia (Bulgaria) - Irtysh Pavlodar (Kazakhstan)

KS Teuta (Albania) - Dacia Chişinău (Moldova)

Víkingur (Insulele Feroe) - Inter Turku (Finlanda)

21.10: Zalgiris (Lituania ) - Saint Patrick's (Irlanda)

21.30: Broughton (Ţara Galilor) - Ventspils (Letonia)

FK Sarajevo (Bosnia-Herţegovina) - Libertas (San Marino)

Videoton (Ungaria) - Mladost Podgorica (Muntenegru)

Rudar Pljevlja (Muntenegru) - Mika (Armenia)

21.45: Drogheda United (Irlanda) - Malmo FF (Suedia)

Domzale (Slovenia) - Astra Giurgiu (România)

Crusaders (Irlanda de Nord) - Rosenborg (Norvegia)

22.00: La Fiorita (San Marino) - FC Valletta (Malta)

Ora 22.15: Breidablik (Islanda) - Santa Coloma (Andorra)

KR Reykjavik (Islanda) - Glentoran (Irlanda de Nord)

22.30: Vestmannaeyjar (Islanda) - Torshavn (Insulele Feroe).

Partidele retur vor avea loc la 9, 10 şi 11 iulie.


Aparut in:

Ultima modificare in data de :2013-07-01
Citeste si:
Europa League. Adversar dificil pentru Astra

TAGURI: meciuri, preliminarii, liga, europa, tabel, astra, giurgiu





Comenteaza pe facebook




Comenteaza pe site


Random image



Ultimele stiri