2017-11-18 01:09

VIDEO. Espanol Barcelona, echipa lui Constantin Gâlcă, a ratat calificarea în sferturile Cupei Spaniei

|  07:49

Formaţia Espanol Barcelona, antrenată de românul Constantin Gâlcă, a fost învinsă, miercuri, pe teren propriu, cu scorul de 2-0 (1-0), de echipa FC Barcelona şi a ratat calificarea în sferturile de finală ale Cupei Spaniei, informează Marca, citat de Mediafax. VIDEO mai jos.

În tur, FC Barcelona a câştigat, pe teren propriu, cu scorul de 4-1.

În partida de miercuri seara, golurile FC Barcelona au fost marcate de Munir, în minutele 31 şi 88.

Într-un alt meci din manşa secundă a optimilor de finală ale Cupei Spaniei, formaţia Las Palmas a învins, pe teren propriu, cu scorul de 3-2 (1-0), echipa Eibar. În tur, Las Palmas a câştigat cu scorul de 3-2.

Meciurile Granada - FC Valencia şi Atletico Madrid - Rayo Vallecano se vor disputa joi.

Ultima modificare in data de :2016-01-14

TAGURI: video, espanol barcelona, echipa, constantin galca, rateaza, calificare, sferturi, cupa, spaniei