2016-12-08 18:22

ULTIMA ORA

Germanul Manuel Gräfe va arbitra Benfica - Oţelul

|  13:54

Centralul german Manuel Gräfe va conduce partida Benfica Lisabona - Oţelul Galaţi, care va avea loc miercuri 7 decembrie, de la ora 21,45, pe ''Estadio Da Luz'', din ultima etapă a Grupei C din Liga Campionilor.

Gräfe va fi ajutat de arbitrii asistenţi Markus Häcker şi Guido Kleve, arbitru de rezervă a fost desemnat Robert Hartmann, în timp ce arbitri asistenţi adiţionali vor fi Christian Dingert şi Tobias Welz.

Gräfe (38 ani), arbitru internaţional din 2007, nu a mai arbitrat până acum o echipă românească.

nu are niciun punct obţinut în primele 5 etape din Grupa C a Ligii Campionilor.

Ultima modificare in data de :639268-09-20

TAGURI: manuel grafe, arbitru, benfica, otelul, liga campionilor

Cristi Balaj, arbitrul care a viciat rezultatul meciului Dinamo – Astra (2-2), a fost din nou delegat la Liga 1 În etapa a 14-a, cu un minut înaintea finalului prelungirilor meciului cu Astra de pe teren... 28 Noi 2016 | (0)
Victorie în Liga Campionilor pentru CSM CSU Oradea CSM CSU Oradea a învins formația finlandeză Kataja Basket cu scorul de 80-74 (15-15, 21-18,... 22 Noi 2016 | (0)