2019-11-22 10:15

VIDEO. CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I

|  07:09

CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. Formaţia CSMS Iaşi a terminat la egalitate, luni seara, pe teren propriu, scor 0-0, cu echipa FC Viitorul, într-un meci din prima etapă a sezonului 2014-2015 a Ligii I, rezumat VIDEO mai jos.

Vezi şi:

CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. CSMS Iaşi: Caparco - Mitici (Călugăru '74), Cr. Munteanu, Mihalache, Voicu - Olah - Boşoi, Johnson (Dedu '78), Creţu, L. Mihai – Pălimaru, VIDEO mai jos.

Antrenor: Marius Lăcătuş.

CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. FC Viitorul: Balauru - Manea, Ţîru, Mitrea, Puţanu - Daminuţă, Nedelcu (Hodorogea '85) - Cîrstocea, Mitriţă, Fl. Tănase (Năstăsie '67) - Rusu (Cioablă '46), VIDEO mai jos.

Antrenor: Bogdan Stelea.

CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. Cartonaşe galbene: Creţu '10, Mitici '70, Călugăru '86 / Daminuţă '14, VIDEO mai jos.

CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. Arbitri: Radu Petrescu (central) - Sebastian Gheorghe, Daniel Mitruţi (asistenţi) - Lucian Rusandu (rezervă), VIDEO mai jos.

CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. Observatori: Irina Mîrţ, Iulius Nemţeanu, VIDEO mai jos.

CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. CSMS Iaşi – FC Viitorul, scor 0-0, în prima etapă din Liga I. Atacantului echipei FC Viitorul, Vlad Rusu, i s-a făcut rău la pauză şi a avut nevoie de intervenţia medicilor de pe ambulanţă. Jucătorul a fost înlocuit înainte de începerea reprizei secunde cu Florin Cioablă, VIDEO mai jos.