2019-11-22 23:21

VIDEO. Dinamo - Concordia Chiajna, scor 3-1, şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii

|  07:08

Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Formaţia Dinamo s-a calificat luni în sferturile de finală ale Cupei Ligii-Adeplast, după ce a învins, în deplasare, cu scorul de 3-1 (1-1), echipa Concordia Chiajna, într-un meci contând pentru optimile competiţiei, vezi rezumat VIDEO mai jos.

Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Pentru Concordia a marcat Olberdam '19, iar pentru Dinamo au marcat Bilinski '27, Lazăr '51, Boubacar '78 (penalti), VIDEO mai jos.

Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Concordia Chiajna: Rîmniceanu - Stan, Reljic, Maftei, Dragarsky, Bucurică - Băjenaru, N. Roşu (Dina '58), Olberdam - Boldrin (Serediuc '68), Wellington (Timov '82), VIDEO mai jos.

Antrenor: Marius Şumudică

Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Dinamo: Marc - Fai (Şerban '61), Durimel, Ad. Popa, Grecu - Boubacar, Elton - Rotariu (Gavrilă '82), Bărboianu, V. Lazăr - Bilinski (Lemac '89), VIDEO mai jos.

Antrenor: Flavius Stoican

Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Cartonaşe galbene: Dragarsky '65, Serediuc '69 / Rotariu '29, Bărboianu '60, Ad. Popa '90, Grecu '90+4, VIDEO mai jos.

Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Arbitri: Marcel Bîrsan - Bogdan Gheorghe, Iulian Radu - Horia Mladinovici, VIDEO mai jos.

Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Dinamo – Concordia Chiajna, scor 3-1 şi s-a calificat în sferturile Cupei Ligii. Observatori: Irina Mirţ, Paul Cazan, VIDEO mai jos.