2019-11-22 00:49

VIDEO. Lionel Messi, lovit cu o sticlă de plastic în cap la meciul cu FC Valencia

|  11:57

Lionel Messi, atacantul echipei FC Barcelona, a fost lovit cu o sticlă de plastic în cap, în timpul meciului cu formaţia FC Valencia, din campionatul Spaniei, VIDEO mai jos.

Messi a fost lovit cu o sticlă de plastic în cap în timp ce sărbătorea alături de coechipieri golul marcat de Busquets în minutul 90+4, potrivit theguardian.com, VIDEO mai jos.

Internaţionalul Lionel Messi i-a raportat arbitrului cele întâmplate, dar acesta i-a acordat jucătorului Barcelonei un cartonaş galben, VIDEO mai jos.

Echipa FC Barcelona a învins, duminică, în deplasare, cu scorul de 1-0 (0-0), formaţia FC Valencia, într-un meci din etapa a XIII-a a campionatului spaniol. Busquets a marcat unicul gol al întâlnirii, în minutul 90+4, VIDEO mai jos.