2019-09-23 08:01

Contact

REDACTOR SEF

Eduard Ivascu
eduard.ivascu@puterea.ro
 

REDACTOR SEF ADJUNCT

Ion Teleanu
ion.teleanu@puterea.ro


DEPARTAMENTE

POLITIC

Cristina Moise

SPORT

Florentin Dinca
florentin.dinca@puterea.ro

EXTERNE

Marian Gârleanu

LIFESTYLE/SANATATE

Gabriela Dumba
gabriela.dumba@puterea.ro

ONLINE

Elena Serban
elena.serban@puterea.ro
 
Clauidiu Popa
claudiu.popa@puterea.ro

PUBLICITATE SI MARKETING

Florin Onofrei
florin.onofrei@puterea.ro


DIRECTOR GENERAL

Georgian Puiu

 

EDITOR

Puterea Media SRL.

Adresa Str Buzesti 71, sect 1, Bucuresti

Tel (+4) 077.062.2507

Potrivit art. 206 CP, responsabilitatea juridica pentru continutul articolului apartine autorului. In cazul unor agentii de presa si personalitati citate, responsabilitatea juridica le apartine

Ultimele stiri


PUBLICITATE



Zeciuială oficială pentru „raportorii” mitei din Ucraina Peste tot în lume, mita este mama corupției, iar Tudor Mușatescu spunea că „Mita trebuie să fie invizibilă. Se dă orbește și se ia cu ochii închiși”
16 Sep 2019
Dăncilă, pestă porcină și mistreții cu colți de argint Oficial, prezența virusului pestei porcine africane în România a fost semnalată, prima oară, pe 31 iulie 2017, în județul Satu-Mare
12 Sep 2019
Ponta și secta kalofililor Pe vremea când Victor Ponta era premierul României, el a fost protagonistul unei întâmplări mai puțin cunoscute din care a ieșit destul de șifonat
09 Sep 2019




PUBLICITATE


STARBAG




Saray






Postul TV al lui Tucă & Sârbu a primit LICENȚĂ. Cum se numește și ce PROFIL va avea Consiliul Naţional al Audiovizualului (CNA) a acordat licenţă televiziunii cu profil generalist Smart TV/ Smart TV HD Bucureşti, care îi are în spate pe mogulii Adrian Sârbu şi Marius Tucă
06 Iun 2019
O pânză de Monet, vândută cu 110,7 milioane de dolari la New York O pânză dintr-o serie "Meules" (Căpiţe) a pictorului francez Claude Monet a fost achiziţionată, marţi, la New York, pentru suma de 110,7 milioane dolari, în timpul unei vânzări organizate de casa Sotheby's
15 Mai 2019
Facebook vrea să elimine numărul de like-uri Cea mai mare reţea socială testează în prezent posibilitatea ascunderii numărului de like-uri primite de o postare
03 Sep 2019