2019-10-18 19:09

Contact

REDACTOR SEF

Eduard Ivascu
eduard.ivascu@puterea.ro
 

REDACTOR SEF ADJUNCT

Ion Teleanu
ion.teleanu@puterea.ro


DEPARTAMENTE

POLITIC

Cristina Moise

SPORT

Florentin Dinca
florentin.dinca@puterea.ro

EXTERNE

Marian Gârleanu

LIFESTYLE/SANATATE

Gabriela Dumba
gabriela.dumba@puterea.ro

ONLINE

Elena Serban
elena.serban@puterea.ro
 
Clauidiu Popa
claudiu.popa@puterea.ro

PUBLICITATE SI MARKETING

Florin Onofrei
florin.onofrei@puterea.ro


DIRECTOR GENERAL

Georgian Puiu

 

EDITOR

Puterea Media SRL.

Adresa Str Buzesti 71, sect 1, Bucuresti

Tel (+4) 077.062.2507

Potrivit art. 206 CP, responsabilitatea juridica pentru continutul articolului apartine autorului. In cazul unor agentii de presa si personalitati citate, responsabilitatea juridica le apartine

Ultimele stiri


PUBLICITATE



România în „Fereastra Overton” Zilnic suntem bombardați pe diverse canale media, cu informații scandaloase sau false, care ne distrag atenția de la problemele reale
14 Oct 2019 |
Până şi Putin ne compătimeşte Au trecut aproape 30 de ani de la „aplicaţia” din decembrie 1989, iar cei care s-au perindat la conducerea ţării, indiferent de culoare politică, au fost nişte piloţi orbi, aşa cum spunea în 1937 Mircea Eliade despre conducătorii de la aceea vreme
10 Oct 2019 |




PUBLICITATE


STARBAG




Saray






Tamara Buciuceanu Botez rămâne la Terapie intensivă. Medicii au oferit ultimele detalii despre starea actriţei Avem veşti de la Spitalul Elias, despre actriţa Tamara Buciuceanu Botez. Marea doamnă a teatrului românesc este în continuare internată la Terapie intensivă. Actriţa a ajuns la spital, din cauza problemelor cardiace
05 Oct 2019
O pânză de Monet, vândută cu 110,7 milioane de dolari la New York O pânză dintr-o serie "Meules" (Căpiţe) a pictorului francez Claude Monet a fost achiziţionată, marţi, la New York, pentru suma de 110,7 milioane dolari, în timpul unei vânzări organizate de casa Sotheby's
15 Mai 2019
Facebook vrea să elimine numărul de like-uri Cea mai mare reţea socială testează în prezent posibilitatea ascunderii numărului de like-uri primite de o postare
03 Sep 2019