2019-12-16 03:50

Contact

REDACTOR SEF

Eduard Ivascu
eduard.ivascu@puterea.ro
 

REDACTOR SEF ADJUNCT

Ion Teleanu
ion.teleanu@puterea.ro


DEPARTAMENTE

POLITIC

Cristina Moise

SPORT

Florentin Dinca
florentin.dinca@puterea.ro

EXTERNE

Marian Gârleanu

LIFESTYLE/SANATATE

Gabriela Dumba
gabriela.dumba@puterea.ro

ONLINE

Elena Serban
elena.serban@puterea.ro
 
Clauidiu Popa
claudiu.popa@puterea.ro

PUBLICITATE SI MARKETING

Florin Onofrei
florin.onofrei@puterea.ro


DIRECTOR GENERAL

Georgian Puiu

 

EDITOR

Puterea Media SRL.

Adresa Str Buzesti 71, sect 1, Bucuresti

Tel (+4) 077.062.2507

Potrivit art. 206 CP, responsabilitatea juridica pentru continutul articolului apartine autorului. In cazul unor agentii de presa si personalitati citate, responsabilitatea juridica le apartine

Ultimele stiri


PUBLICITATE



La Chișinău - da, la București - ba În urmă cu vreo trei-patru luni, primarul general al Capitalei, Gabriela Firea, anunța cu mare tam-tam că a semnat contractul pentru Sala Polivalentă, de 138 de milioane de euro, care ar urma să fie gata prin 2022
12 Dec 2019
De ce riscă să fie Pîrjol-it turismul Surprinzător, premierul Ludovic Orban l-a numit, pe data de 28 octombrie 2019, pe Emil Răzvan Pîrjol în funcția de secretar de stat pentru Turism, dar acesta și-a preluat atribuțiile la Ministerul Economiei, Energiei și Mediului de Afaceri la o săptămână de la numire, adică pe 4 noiembrie 2019
09 Dec 2019
Schimbarea prefecțiilor și „capcana” Codului Administrativ Pe ordinea de zi a ședinței de Guvern de vineri se află și schimbarea unor prefecți și subprefecți din vreo șapte-opt județe, plus Capitala
06 Dec 2019




PUBLICITATE


STARBAG




Saray