Lista cu orașele și comunele cu rata de infectare peste 3 la mie. Care este localitatea cu cea mai mare incidență din țară

Un număr de 1.845 de orașe și comune din România au o incidență a cazurilor de coronavirus (pentru ultimele 14 zile) de peste 3 la mie, potrivit datelor oficiale de joi.

255 de orașe și municipii au rata de infectare peste 3 la mie, în 131 dintre ele indicatorul fiind chiar peste 6 la mia de locuitori.

Primele 5 orașe cu cea mai mare incidență sunt din Ilfov.

Lista integrală cu localitățile cu rata de infectare peste 3

Nr.crt.JUDEȚLocalitatePopulațieCazuriIncidență
1ILFOVORAŞ BRAGADIRU3100062720,23
2ILFOVORAŞ POPEŞTI-LEORDENI4400182918,84
3ILFOVORAŞ VOLUNTARI4584382718,04
4ILFOVORAŞ OTOPENI2054236917,96
5ILFOVORAŞ MĂGURELE1259721316,91
6TELEORMANORAŞ VIDELE1115518816,85
7BUCUREȘTIMUNICIPIUL BUCUREȘTI22052273401015,42
8IALOMIŢAMUNICIPIUL URZICENI1644021913,32
9ILFOVORAŞ PANTELIMON3120840913,11
10TIMIŞORAŞ GĂTAIA66668713,05
11TIMIŞMUNICIPIUL TIMIŞOARA322070417512,96
12TIMIŞORAŞ BUZIAŞ853211012,89
13ILFOVORAŞ BUFTEA2356330212,82
14OLTMUNICIPIUL SLATINA81772103612,67
15IALOMIŢAMUNICIPIUL SLOBOZIA5118863512,41
16ILFOVORAŞ CHITILA1636520312,4
17TELEORMANMUNICIPIUL ROŞIORI DE VEDE3003335511,82
18VÂLCEAORAŞ HOREZU68868111,76
19ARADORAŞ LIPOVA1118912711,35
20DOLJMUNICIPIUL CRAIOVA298742338611,33
21ARADMUNICIPIUL ARAD176333198611,26
22IALOMIŢAORAŞ AMARA79398911,21
23MEHEDINŢIMUNICIPIUL DROBETA-TURNU SEVERIN104511116411,14
24SĂLAJMUNICIPIUL ZALĂU6975576711
25TIMIŞMUNICIPIUL LUGOJ4609750610,98
26CLUJMUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA337294367910,91
27ALBAORAŞ CUGIR2556827710,83
28TELEORMANMUNICIPIUL ALEXANDRIA4917652810,74
29CLUJMUNICIPIUL GHERLA2293624610,73
30SIBIUMUNICIPIUL SIBIU170156182610,73
31BRAŞOVORAŞ RUPEA60226410,63
32PRAHOVAMUNICIPIUL PLOIEŞTI222199235610,6
33PRAHOVAORAŞ SLĂNIC53175610,53
34ALBAMUNICIPIUL ALBA IULIA7624780010,49
35IAŞIMUNICIPIUL IAŞI411358428210,41
36PRAHOVAORAŞ BĂICOI1877919510,38
37CONSTANŢAORAŞ EFORIE1110111210,09
38DÂMBOVIŢAORAŞ TITU102101029,99
39NEAMŢMUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ11234411189,95
40GIURGIUMUNICIPIUL GIURGIU650426359,76
41VÂLCEAMUNICIPIUL RÂMNICU VÂLCEA11774011409,68
42PRAHOVAMUNICIPIUL CÂMPINA362803519,67
43VASLUIMUNICIPIUL BÂRLAD689986649,62
44CONSTANŢAMUNICIPIUL CONSTANŢA31059029879,62
45SUCEAVAMUNICIPIUL CÂMPULUNG MOLDOVENESC213702059,59
46CĂLĂRAŞIMUNICIPIUL OLTENIŢA266892569,59
47OLTORAŞ BALŞ202371899,34
48HUNEDOARAMUNICIPIUL DEVA681866259,17
49ALBAMUNICIPIUL AIUD252472319,15
50ARADORAŞ SEBIŞ6313579,03
51TULCEAMUNICIPIUL TULCEA844017518,9
52CONSTANŢAORAŞ TECHIRGHIOL8609758,71
53ALBAORAŞ ABRUD5198458,66
54BUZĂUMUNICIPIUL BUZĂU12978111228,65
55OLTMUNICIPIUL CARACAL330532868,65
56BISTRIŢA-NĂSĂUDMUNICIPIUL BISTRIŢA969078378,64
57BOTOŞANIMUNICIPIUL BOTOŞANI11894910218,58
58ARGEŞMUNICIPIUL PITEŞTI17141614588,51
59IALOMIŢAORAŞ FIERBINŢI-TÂRG4479388,48
60BRAŞOVMUNICIPIUL BRAŞOV29331024828,46
61MARAMUREŞMUNICIPIUL SIGHETU MARMAŢIEI426823618,46
62GIURGIUORAŞ MIHĂILEŞTI7458638,45
63SUCEAVAORAŞ GURA HUMORULUI180001528,44
64PRAHOVAORAŞ URLAŢI11580978,38
65BRĂILAMUNICIPIUL BRĂILA19628816248,27
66VÂLCEAORAŞ BĂILE GOVORA2696228,16
67DÂMBOVIŢAORAŞ RĂCARI6302518,09
68VÂLCEAORAŞ CĂLIMĂNEŞTI8758697,88
69ARADORAŞ CURTICI9010717,88
70ARGEŞORAŞ ŞTEFĂNEŞTI161601277,86
71ARGEŞORAŞ MIOVENI340362677,84
72SUCEAVAMUNICIPIUL FĂLTICENI310342427,8
73PRAHOVAORAŞ PLOPENI8627677,77
74IALOMIŢAMUNICIPIUL FETEŞTI344272677,76
75BIHORMUNICIPIUL ORADEA22530117417,73
76MEHEDINŢIORAŞ VÂNJU MARE5818457,73
77HUNEDOARAMUNICIPIUL HUNEDOARA703325437,72
78CARAŞ-SEVERINMUNICIPIUL REŞIŢA830026377,67
79ALBAMUNICIPIUL SEBEŞ329232517,62
80DOLJMUNICIPIUL CALAFAT174161307,46
81DOLJMUNICIPIUL BĂILEŞTI190991427,43
82SUCEAVAMUNICIPIUL SUCEAVA1273019437,41
83DÂMBOVIŢAORAŞ GĂEŞTI149021107,38
84VÂLCEAORAŞ BĂLCEŞTI4883367,37
85CĂLĂRAŞIMUNICIPIUL CĂLĂRAŞI740845457,36
86ALBAORAŞ CÂMPENI7224527,2
87OLTORAŞ POTCOAVA5635407,1
88CONSTANŢAORAŞ NĂVODARI438113077,01
89ARADORAŞ PECICA142991006,99
90BRAŞOVORAŞ GHIMBAV7898556,96
91MUREŞMUNICIPIUL TÂRGU MUREŞ14719310226,94
92ALBAORAŞ TEIUŞ7205506,94
93OLTORAŞ CORABIA168411166,89
94CLUJORAŞ HUEDIN9474656,86
95BRAŞOVORAŞ RÂŞNOV187771286,82
96CĂLĂRAŞIORAŞ BUDEŞTI7364506,79
97TIMIŞORAŞ DETA7655526,79
98GALAŢIMUNICIPIUL GALAŢI31121221056,76
99SUCEAVAMUNICIPIUL VATRA DORNEI163551106,73
100VRANCEAMUNICIPIUL FOCŞANI921216176,7
101CONSTANŢAMUNICIPIUL MANGALIA399932666,65
102BRAŞOVMUNICIPIUL CODLEA258921726,64
103BACĂUMUNICIPIUL BACĂU20238413386,61
104BRĂILAORAŞ FĂUREI3806256,57
105MARAMUREŞORAŞ TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ9285616,57
106BISTRIŢA-NĂSĂUDORAŞ NĂSĂUD11620766,54
107HUNEDOARAORAŞ HAŢEG10480686,49
108MARAMUREŞMUNICIPIUL BAIA MARE1433619296,48
109CONSTANŢAMUNICIPIUL MEDGIDIA440612856,47
110GORJMUNICIPIUL MOTRU209491356,44
111SUCEAVAMUNICIPIUL RĂDĂUŢI368222376,44
112CLUJMUNICIPIUL DEJ382862456,4
113CONSTANŢAORAŞ OVIDIU164101056,4
114PRAHOVAORAŞ BOLDEŞTI-SCĂENI11588746,39
115DÂMBOVIŢAMUNICIPIUL TÂRGOVIŞTE918825846,36
116ARGEŞMUNICIPIUL CÂMPULUNG343142166,29
117SĂLAJORAŞ JIBOU11668736,26
118MEHEDINŢIORAŞ STREHAIA10870686,26
119SIBIUORAŞ CISNĂDIE256191606,25
120BIHORORAŞ ALEŞD11243706,23
121MEHEDINŢIMUNICIPIUL ORŞOVA12057756,22
122HUNEDOARAMUNICIPIUL PETROŞANI400482496,22
123IAŞIORAŞ TÂRGU FRUMOS14406896,18
124CARAŞ-SEVERINMUNICIPIUL CARANSEBEŞ293571806,13
125DOLJORAŞ FILIAŞI181091106,07
126SUCEAVAORAŞ SIRET9605586,04
127GALAŢIMUNICIPIUL TECUCI478042886,02
128TIMIŞORAŞ SÂNNICOLAU MARE14451876,02
129NEAMŢORAŞ TÂRGU-NEAMŢ234481416,01
130PRAHOVAORAŞ VĂLENII DE MUNTE13655826,01
131NEAMŢORAŞ BICAZ8165496
132BRAŞOVMUNICIPIUL FĂGĂRAŞ380292255,92
133CONSTANŢAORAŞ CERNAVODĂ185821105,92
134PRAHOVAORAŞ SINAIA11004655,91
135TELEORMANMUNICIPIUL TURNU MĂGURELE271761605,89
136PRAHOVAORAŞ BREAZA15994945,88
137CĂLĂRAŞIORAŞ LEHLIU-GARĂ6462385,88
138ARGEŞORAŞ TOPOLOVENI9390555,86
139SĂLAJORAŞ CEHU SILVANIEI7420435,8
140HUNEDOARAMUNICIPIUL LUPENI251901455,76
141CONSTANŢAORAŞ HÂRŞOVA10942635,76
142IAŞIORAŞ HÂRLĂU15908915,72
143HARGHITAMUNICIPIUL TOPLIŢA15679895,68
144CARAŞ-SEVERINORAŞ OŢELU ROŞU12333705,68
145VASLUIMUNICIPIUL VASLUI1510198535,65
146VRANCEAORAŞ PANCIU9111515,6
147BACĂUMUNICIPIUL ONEŞTI499242795,59
148TIMIŞORAŞ JIMBOLIA13436755,58
149ARGEŞORAŞ COSTEŞTI10046565,57
150ARADORAŞ INEU9540535,56
151TIMIŞORAŞ FĂGET7757435,54
152CĂLĂRAŞIORAŞ FUNDULEA6507365,53
153IAŞIMUNICIPIUL PAŞCANI462032555,52
154DOLJORAŞ ŞEGARCEA7965445,52
155VRANCEAORAŞ ODOBEŞTI10014555,49
156SATU MAREMUNICIPIUL SATU MARE1184686445,44
157MARAMUREŞORAŞ BAIA SPRIE17025925,4
158TELEORMANORAŞ ZIMNICEA14132765,38
159DÂMBOVIŢAMUNICIPIUL MORENI191811035,37
160SUCEAVAORAŞ FRASIN6554355,34
161PRAHOVAORAŞ MIZIL15969855,32
162COVASNAORAŞ COVASNA10959585,29
163CONSTANŢAORAŞ MURFATLAR10987585,28
164NEAMŢORAŞ ROZNOV10414555,28
165MARAMUREŞORAŞ ŞOMCUTA MARE8155435,27
166BIHORMUNICIPIUL BEIUŞ11051585,25
167HUNEDOARAMUNICIPIUL ORĂŞTIE215251135,25
168SATU MAREORAŞ ARDUD7629405,24
169ARADORAŞ SÂNTANA15656825,24
170SIBIUMUNICIPIUL MEDIAŞ561512935,22
171HARGHITAORAŞ CRISTURU SECUIESC10792565,19
172COVASNAMUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE638343305,17
173BRAŞOVMUNICIPIUL SĂCELE373951935,16
174HUNEDOARAMUNICIPIUL BRAD15140785,15
175VÂLCEAORAŞ OCNELE MARI3305175,14
176GORJMUNICIPIUL TÂRGU JIU943044825,11
177MUREŞMUNICIPIUL SIGHIŞOARA330261675,06
178HARGHITAORAŞ BĂILE TUŞNAD158985,03
179VASLUIMUNICIPIUL HUŞI374781885,02
180HUNEDOARAORAŞ ANINOASA4419224,98
181VÂLCEAORAŞ BĂILE OLĂNEŞTI4421224,98
182BISTRIŢA-NĂSĂUDORAŞ BECLEAN12671634,97
183SĂLAJORAŞ ŞIMLEU SILVANIEI17326864,96
184BRAŞOVORAŞ ZĂRNEŞTI263321304,94
185IALOMIŢAORAŞ CĂZĂNEŞTI3496174,86
186MUREŞMUNICIPIUL REGHIN372891814,85
187SIBIUORAŞ OCNA SIBIULUI4338214,84
188TIMIŞORAŞ RECAŞ10325504,84
189VÂLCEAMUNICIPIUL DRĂGĂŞANI19816954,79
190MEHEDINŢIORAŞ BAIA DE ARAMĂ5513264,72
191VASLUIORAŞ NEGREŞTI10155474,63
192GIURGIUORAŞ BOLINTIN-VALE13842644,62
193ALBAMUNICIPIUL BLAJ20690954,59
194OLTORAŞ PIATRA-OLT6322294,59
195CARAŞ-SEVERINORAŞ BĂILE HERCULANE4643214,52
196ALBAORAŞ OCNA MUREŞ13926634,52
197VRANCEAMUNICIPIUL ADJUD20170914,51
198PRAHOVAORAŞ BUŞTENI9368424,48
199CLUJMUNICIPIUL TURDA552982444,41
200HARGHITAMUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC379961674,4
201CARAŞ-SEVERINORAŞ ORAVIŢA12395544,36
202OLTORAŞ DRĂGĂNEŞTI-OLT11529504,34
203DÂMBOVIŢAORAŞ PUCIOASA14909644,29
204OLTORAŞ SCORNICEŞTI11693504,28
205GALAŢIORAŞ TÂRGU BUJOR8452364,26
206ARGEŞMUNICIPIUL CURTEA DE ARGEŞ320471364,24
207IAŞIORAŞ PODU ILOAIEI11636494,21
208SUCEAVAORAŞ SOLCA2628114,19
209GORJORAŞ BUMBEŞTI-JIU9371394,16
210PRAHOVAORAŞ COMARNIC11779494,16
211DOLJORAŞ DĂBULENI11374474,13
212SUCEAVAORAŞ SALCEA11379474,13
213MARAMUREŞORAŞ SEINI9697404,12
214MARAMUREŞORAŞ VIŞEU DE SUS17695724,07
215HARGHITAMUNICIPIUL MIERCUREA-CIUC418761704,06
216BOTOŞANIORAŞ BUCECEA5441224,04
217BIHORORAŞ VAŞCĂU225094
218CARAŞ-SEVERINORAŞ BOCŞA18844743,93
219BIHORORAŞ NUCET229193,93
220BRAŞOVORAŞ PREDEAL4843193,92
221SIBIUORAŞ AVRIG15498603,87
222BUZĂUMUNICIPIUL RÂMNICU SĂRAT388641503,86
223MARAMUREŞORAŞ ULMENI7537293,85
224HUNEDOARAORAŞ SIMERIA13566523,83
225BRĂILAORAŞ ÎNSURĂŢEI6818263,81
226BOTOŞANIORAŞ ŞTEFĂNEŞTI6324243,8
227BOTOŞANIMUNICIPIUL DOROHOI300671143,79
228ARADORAŞ CHIŞINEU-CRIŞ8191313,78
229BACĂUMUNICIPIUL MOINEŞTI23707883,71
230HUNEDOARAMUNICIPIUL VULCAN269531003,71
231TIMIŞORAŞ CIACOVA5682213,7
232SATU MAREMUNICIPIUL CAREI23987883,67
233PRAHOVAORAŞ AZUGA4631173,67
234NEAMŢMUNICIPIUL ROMAN686072513,66
235SUCEAVAORAŞ DOLHASCA11468423,66
236MUREŞORAŞ LUDUŞ17245633,65
237BRĂILAORAŞ IANCA10568383,6
238SATU MAREORAŞ TĂŞNAD9228333,58
239MUREŞORAŞ SOVATA10155363,55
240MUREŞORAŞ SĂRMAŞU6774243,54
241VASLUIORAŞ MURGENI8102283,46
242BIHORORAŞ ŞTEI7243253,45
243HUNEDOARAORAŞ PETRILA23582813,43
244CLUJMUNICIPIUL CÂMPIA TURZII27315933,4
245BACĂUORAŞ BUHUŞI23327793,39
246VÂLCEAORAŞ BĂBENI9119303,29
247GORJORAŞ TÂRGU CĂRBUNEŞTI8604283,25
248TULCEAORAŞ BABADAG10537343,23
249BIHORMUNICIPIUL MARGHITA17419563,21
250GORJORAŞ NOVACI5617183,2
251MUREŞORAŞ IERNUT9738313,18
252BISTRIŢA-NĂSĂUDORAŞ SÂNGEORZ-BĂI12184383,12
253CARAŞ-SEVERINORAŞ MOLDOVA NOUĂ12850403,11
254GORJORAŞ ŢICLENI4500143,11
255TULCEAORAŞ ISACCEA5212163,07

Lista comunelor cu incidența mai mare sau egală cu 3/1000loc

NR. CRT.JUDEȚLOCALITATEPOPULAȚIECAZURIINCIDENȚA
1IALOMIŢAMOLDOVENI10002626
2ILFOVCLINCENI760018023,68
3PRAHOVACĂLUGĂRENI11062522,6
4ILFOVCORBEANCA951621122,17
5GIURGIUMALU19924422,09
6IALOMIŢAAXINTELE22044620,87
7ILFOVDOMNEŞTI1091722720,79
8ILFOVCHIAJNA3372168920,43
9ILFOVTUNARI780215820,25
10ILFOVDOBROEŞTI1259324019,06
11MEHEDINŢIBÂLVĂNEŞTI8691618,41
12TIMIŞBECICHERECU MIC33686118,11
13TIMIŞMOŞNIŢA NOUĂ1432825918,08
14TIMIŞGHIRODA848715117,79
15TIMIŞREMETEA MARE29135117,51
16MARAMUREŞBOIU MARE11071917,16
17HUNEDOARALELESE352617,05
18ARADMONEASA8211417,05
19ILFOVBERCENI935915816,88
20ILFOVCOPĂCENI29715016,83
21TIMIŞDUMBRĂVIŢA1832930816,8
22TIMIŞSÂNMIHAIU ROMÂN887014716,57
23SUCEAVAPOJORÂTA29824916,43
24SĂLAJDOBRIN16442716,42
25TIMIŞGIROC2184835616,29
26ARADŞIŞTAROVĂŢ374616,04
27VÂLCEAMĂLDĂREŞTI18773015,98
28CLUJCIURILA17672815,85
29DOLJALMĂJ17722815,8
30ILFOVAFUMAŢI837713015,52
31ILFOVGRUIU704710915,47
32CARAŞ-SEVERINGRĂDINARI20073115,45
33SĂLAJCRIŞENI34365315,42
34ILFOVJILAVA1067316415,37
35HUNEDOARATELIUCU INFERIOR24903815,26
36GIURGIUMIHAI BRAVU22983515,23
37DOLJMALU MARE659410015,17
38CARAŞ-SEVERINSACU15252315,08
39IAŞIPROBOTA35835415,07
40ILFOVPETRĂCHIOAIA35835314,79
41MEHEDINŢIBREZNIŢA-OCOL39405814,72
42ILFOVCORNETU66059714,69
43ILFOVDRAGOMIREŞTI-VALE59308714,67
44IAŞIVALEA LUPULUI1281318814,67
45ILFOVCERNICA1143216714,61
46TELEORMANBEUCA11651714,59
47TIMIŞBOGDA483714,49
48TELEORMANGRATIA25043614,38
49HARGHITAOCLAND13211914,38
50BUZĂURUŞEŢU35065014,26
51ILFOVMOGOŞOAIA921913114,21
52IAŞIREDIU826811714,15
53CLUJDĂBÂCA14262014,03
54GIURGIUADUNAŢII-COPĂCENI61698513,78
55CLUJCĂPUŞU MARE29754113,78
56ILFOVCIOROGÂRLA65579013,73
57TELEORMANFRĂSINET22583113,73
58MEHEDINŢIIZVORU BÂRZII27003713,7
59OLTMILCOV15332113,7
60TIMIŞCRICIOVA16092213,67
61MARAMUREŞGROŞI32214413,66
62PRAHOVABLEJOI943312813,57
63ALBAMETEŞ28043813,55
64DÂMBOVIŢACREVEDIA60628213,53
65TIMIŞBUCOVĂŢ23673213,52
66DOLJCÂRCEA31114213,5
67CLUJAGHIREŞU65498813,44
68BRĂILARACOVIŢA9691313,42
69SĂLAJMIRŞID24603313,41
70BOTOŞANISULIŢA29874013,39
71ILFOV1 DECEMBRIE844811313,38
72PRAHOVAPĂULEŞTI72519713,38
73GIURGIUGOGOŞARI16512213,33
74TIMIŞPĂDURENI20252713,33
75OLTSLĂTIOARA25523413,32
76ILFOVCIOLPANI54377213,24
77CLUJJICHIŞU DE JOS11431513,12
78ALBAVINŢU DE JOS55317213,02
79ARADVLADIMIRESCU1469119113
80ILFOVBRĂNEŞTI989612812,93
81CLUJVALEA IERII9281212,93
82ARGEŞPOIENARII DE ARGEŞ9291212,92
83PRAHOVAPOIENARII BURCHII45305812,8
84TIMIŞSÂNANDREI788110012,69
85SĂLAJMARCA25343212,63
86MEHEDINŢIŞIŞEŞTI24593112,61
87HUNEDOARAVORŢA714912,61
88IALOMIŢAMUNTENI-BUZĂU32664112,55
89ILFOVŞTEFĂNEŞTII DE JOS1027812912,55
90ARADUSUSĂU14431812,47
91IAŞIMIROSLAVA2550631712,43
92ILFOVMOARA VLĂSIEI64778012,35
93TIMIŞDUDEŞTII NOI39734912,33
94BIHORCEICA34164212,3
95TIMIŞCOŞTEIU39144812,26
96HUNEDOARAZAM16312012,26
97BIHORSPINUŞ11451412,23
98IAŞIBÂRNOVA78089512,17
99TIMIŞTOPOLOVĂŢU MARE26293212,17
100IAŞIARONEANU43595312,16
101TIMIŞFIBIŞ17292112,15
102ALBAMIRĂSLĂU19802412,12
103SĂLAJBENESAT14061712,09
104DOLJŞIMNICU DE SUS55416611,91
105ARADLIVADA42015011,9
106PRAHOVARÂFOV54026411,85
107TELEORMANZÂMBREASCA12701511,81
108CONSTANŢAAGIGEA924610911,79
109CLUJSÂNCRAIU15281811,78
110SĂLAJMESEŞENII DE JOS31473711,76
111OLTBALDOVINEŞTI10301211,65
112BIHORTOBOLIU21472511,64
113GIURGIUPUTINEIU21492511,63
114GORJVĂGIULEŞTI23262711,61
115TELEORMANPURANI13831611,57
116GIURGIUSĂBĂRENI26813111,56
117TIMIŞPECIU NOU57196611,54
118CLUJFLOREŞTI4794355311,53
119TIMIŞBOLDUR23462711,51
120IALOMIŢAPERIEŢI36484211,51
121IALOMIŢACOŞERENI42614911,5
122DOLJTESLUI20892411,49
123ILFOVGLINA85919811,41
124SĂLAJTREZNEA10521211,41
125ARADZĂBRANI44705111,41
126TIMIŞŞAG47725411,32
127BRAŞOVSÂNPETRU1051311711,13
128TELEORMANŞTOROBĂNEASA28123111,02
129IAŞICUCUTENI13631511,01
130IALOMIŢAGHEORGHE LAZĂR21802411,01
131MARAMUREŞVIMA MICĂ13631511,01
132TELEORMANVITĂNEŞTI26392910,99
133PRAHOVABERCENI63757010,98
134TELEORMANRĂSMIREŞTI729810,97
135CLUJBACIU1324014510,95
136DÂMBOVIŢAVALEA MARE21002310,95
137IALOMIŢAMIHAIL KOGĂLNICEANU31993510,94
138PRAHOVAARICEŞTII RAHTIVANI82439010,92
139ARADZĂDĂRENI30463310,83
140TELEORMANBLEJEŞTI36964010,82
141BIHORCHIŞLAZ31603410,76
142CLUJALUNIŞ11181210,73
143CĂLĂRAŞIULMU12121310,73
144MARAMUREŞRONA DE JOS19632110,7
145SUCEAVAIACOBENI19662110,68
146PRAHOVAPROVIŢA DE SUS18782010,65
147NEAMŢPÂNGĂRAŢI53755710,6
148BIHORCĂBEŞTI17941910,59
149ILFOVGRĂDIŞTEA31233310,57
150MEHEDINŢIPĂTULELE35143710,53
151ARADCOVĂSINŢ27582910,51
152IAŞIHOLBOCA1592216710,49
153TIMIŞCHEVEREŞU MARE24822610,48
154GIURGIUJOIŢA38174010,48
155CĂLĂRAŞIMITRENI39134110,48
156VÂLCEASTROEŞTI25872710,44
157ARGEŞBĂBANA28803010,42
158ARADCONOP22092310,41
159ARGEŞALBEŞTII DE MUSCEL14421510,4
160ILFOVDĂRĂŞTI-ILFOV27092810,34
161OLTFĂGEŢELU774810,34
162ILFOVPERIŞ74507710,34
163ALBAŞPRING25142610,34
164ARADARCHIŞ14531510,32
165PRAHOVAOLARI18431910,31
166ILFOVSNAGOV83408610,31
167BIHORŢEŢCHEA33003410,3
168HUNEDOARAILIA35053610,27
169CARAŞ-SEVERINFOROTIC16571710,26
170SĂLAJŞAMŞUD18541910,25
171BIHORBRUSTURI34213510,23
172BRAŞOVBUNEŞTI29323010,23
173PRAHOVAGORGOTA48014910,21
174GIURGIUGRĂDINARI32463310,17
175DÂMBOVIŢAVLĂDENI28522910,17
176TELEORMANCRÂNGU13781410,16
177TELEORMANCĂLINEŞTI27642810,13
178ILFOVBALOTEŞTI94829610,12
179HUNEDOARAVĂLIŞOARA10881110,11
180IALOMIŢADRĂGOEŞTI892910,09
181GORJARCANI12901310,08
182IAŞICIUREA1839218510,06
183IAŞIDUMEŞTI49815010,04
184CLUJBORŞA12981310,02
185CLUJGÂRBĂU22012210
186VÂLCEABUDEŞTI6206629,99
187IALOMIŢAMANASIA4515459,97
188PRAHOVATELEGA5224529,95
189IAŞIMOVILENI3020309,93
190BUZĂUBOZIORU91099,89
191TELEORMANSALCIA2326239,89
192CLUJVULTURENI1416149,89
193TIMIŞBETHAUSEN2836289,87
194GIURGIUSTOENEŞTI1823189,87
195CLUJMĂNĂSTIRENI1319139,86
196TELEORMANBALACI1424149,83
197ARADVĂRĂDIA DE MUREŞ1631169,81
198TIMIŞFOENI1746179,74
199MEHEDINŢIPĂDINA1131119,73
200GIURGIUSLOBOZIA2275229,67
201ALBACIURULEASA1143119,62
202MEHEDINŢIBROŞTENI2706269,61
203ILFOVNUCI2710269,59
204CLUJPLOSCOŞ62769,57
205TELEORMANRĂDOIEŞTI1880189,57
206CARAŞ-SEVERINMARGA1052109,51
207CONSTANŢAMIHAIL KOGĂLNICEANU10095969,51
208TELEORMANCIUPERCENI1369139,5
209TIMIŞGIARMATA7914759,48
210BISTRIŢA-NĂSĂUDŞINTEREAG3587349,48
211OLTCOLONEŞTI1478149,47
212ALBALIVEZILE1166119,43
213TELEORMANCĂLMĂŢUIU1596159,4
214ARGEŞMOŞOAIA6932659,38
215VASLUIVIIŞOARA1599159,38
216OLTDEVESELU3202309,37
217BIHORCEFA2354229,35
218TELEORMANFURCULEŞTI3222309,31
219MARAMUREŞBOCICOIU MARE4533429,27
220CONSTANŢAVALU LUI TRAIAN176111639,26
221IAŞILEŢCANI8005749,24
222PRAHOVABĂNEŞTI5531519,22
223SĂLAJBOCŞA3362319,22
224NEAMŢBODEŞTI4558429,21
225OLTGĂVĂNEŞTI1845179,21
226GIURGIUTOPORU1737169,21
227BISTRIŢA-NĂSĂUDBUDACU DE JOS3374319,19
228BIHORPOCOLA1414139,19
229IALOMIŢAADÂNCATA2291219,17
230TELEORMANBOGDANA1962189,17
231TELEORMANMÂRZĂNEŞTI3388319,15
232GIURGIUCĂLUGĂRENI5361499,14
233HUNEDOARABRĂNIŞCA1534149,13
234ILFOVGĂNEASA5478509,13
235DOLJVÂRVORU DE JOS2412229,12
236CLUJGILĂU9144839,08
237ARADAPATEU3422319,06
238PRAHOVAGORNET-CRICOV2105199,03
239GIURGIUGOSTINU1662159,03
240SĂLAJGÂLGĂU2338218,98
241TELEORMANMOŞTENI1338128,97
242CLUJAPAHIDA157481418,95
243SĂLAJBĂLAN3813348,92
244PRAHOVATĂTARU78578,92
245IALOMIŢACIULNIŢA2357218,91
246VASLUICOSTEŞTI2693248,91
247CLUJCHINTENI3712338,89
248SĂLAJFILDU DE JOS1350128,89
249OLTGHIMPEŢENI1350128,89
250IAŞIBIVOLARI4053368,88
251GIURGIUSINGURENI2814258,88
252VRANCEAVÂNĂTORI7000628,86
253PRAHOVACORNU4184378,84
254CĂLĂRAŞIŞTEFAN VODĂ2268208,82
255ILFOVVIDRA8842788,82
256IALOMIŢADRIDU3063278,81
257OLTTĂTULEŞTI79578,81
258BOTOŞANICRISTEŞTI4889438,8
259NEAMŢDOBRENI1819168,8
260SIBIURÂU SADULUI56958,79
261SĂLAJCRISTOLŢ1139108,78
262PRAHOVAGURA VADULUI2055188,76
263IAŞIGORBAN2971268,75
264CLUJMĂGURI-RĂCĂTĂU2288208,74
265BISTRIŢA-NĂSĂUDNIMIGEA5377478,74
266MUREŞSÂNCRAIU DE MUREŞ10102888,71
267SĂLAJMĂERIŞTE2873258,7
268ALBAALBAC1957178,69
269BUZĂUMĂRĂCINENI9327818,68
270IAŞIPOPRICANI8529748,68
271HUNEDOARAVEŢEL2999268,67
272DOLJCERNĂTEŞTI1618148,65
273GIURGIUBOLINTIN-DEAL6166538,6
274BIHORHIDIŞELU DE SUS3263288,58
275DOLJBRALOŞTIŢA3738328,56
276GORJPOLOVRAGI2695238,53
277TIMIŞGHILAD2113188,52
278TIMIŞLIEBLING4118358,5
279IAŞITRIFEŞTI3881338,5
280BUZĂUBLĂJANI94288,49
281DOLJCOŢOFENII DIN FAŢĂ2121188,49
282PRAHOVAPUCHENII MARI8127698,49
283VASLUICREŢEŞTI1654148,46
284ARADSEMLAC4278368,42
285PRAHOVASCORŢENI5591478,41
286ALBAARIEŞENI1552138,38
287ARADŞOFRONEA2988258,37
288ARGEŞBRADU9096768,36
289BIHORSÂNTANDREI8249698,36
290MEHEDINŢISTÂNGĂCEAUA1197108,35
291PRAHOVAGHERGHIŢA1918168,34
292CĂLĂRAŞISOHATU2402208,33
293TELEORMANMĂLDĂENI3848328,32
294SUCEAVAFUNDU MOLDOVEI3973338,31
295ARADŞAGU4214358,31
296TIMIŞOTELEC1807158,3
297GALAŢIŞENDRENI5539468,3
298MARAMUREŞCERNEŞTI3618308,29
299MARAMUREŞDESEŞTI2298198,27
300VASLUITANACU1816158,26
301MEHEDINŢIFLOREŞTI2548218,24
302MARAMUREŞGIULEŞTI3163268,22
303MEHEDINŢIMALOVĂŢ2554218,22
304TIMIŞNĂDRAG2798238,22
305TIMIŞTOMEŞTI1950168,21
306ARGEŞTEIU1222108,18
307PRAHOVAVÂLCĂNEŞTI3667308,18
308CLUJCIUCEA1468128,17
309BIHORLĂZĂRENI3426288,17
310CLUJIZVORU CRIŞULUI1470128,16
311ARGEŞDÂMBOVICIOARA85978,15
312MEHEDINŢIŞIMIAN10792888,15
313DOLJBRATOVOEŞTI3202268,12
314NEAMŢDOCHIA2463208,12
315VASLUIMUNTENII DE JOS4312358,12
316TIMIŞVOITEG2462208,12
317VRANCEAGOLEŞTI4809398,11
318TIMIŞSĂCĂLAZ10969898,11
319TELEORMANSEGARCEA-VALE2715228,1
320ARGEŞBASCOV11004898,09
321IAŞIHORLEŞTI2968248,09
322BRAŞOVTĂRLUNGENI11758958,08
323VÂLCEASTOENEŞTI3222268,07
324DOLJPIELEŞTI4216348,06
325CONSTANŢALIMANU6845558,04
326TELEORMANDRĂGĂNEŞTI-VLAŞCA3861318,03
327ALBAŞIBOT2365198,03
328ARGEŞŢIŢEŞTI5358438,03
329PRAHOVABĂLŢEŞTI3739308,02
330PRAHOVATÂRGŞORU VECHI11365918,01
331TULCEAI.C.BRĂTIANU112797,99
332CĂLĂRAŞIDICHISENI1754147,98
333HUNEDOARAGHELARI2004167,98
334MEHEDINŢIGRECI113097,96
335IAŞICIORTEŞTI3773307,95
336CARAŞ-SEVERINGORUIA75567,95
337BRAŞOVHĂRMAN7312587,93
338BIHORPALEU3537287,92
339DOLJTEASC3032247,92
340ALBABUCIUM1393117,9
341IALOMIŢAARMĂŞEŞTI2032167,87
342BUZĂUBRĂDEANU2287187,87
343VASLUIFĂLCIU5217417,86
344TIMIŞVARIAŞ6614527,86
345ARADBÂRZAVA2421197,85
346VASLUIPERIENI3828307,84
347ALBAOCOLIŞ51147,83
348ARADTAUŢ1533127,83
349HARGHITABRĂDEŞTI2175177,82
350DOLJBUCOVĂŢ4222337,82
351NEAMŢDUMBRAVA ROŞIE8826697,82
352SĂLAJLETCA1663137,82
353BIHORSÂNMARTIN129121017,82
354ALBASTREMŢ2429197,82
355VÂLCEADĂEŞTI3081247,79
356VRANCEAURECHEŞTI2698217,78
357ARADBIRCHIŞ1801147,77
358DÂMBOVIŢACORBII MARI8105637,77
359DOLJGHINDENI1807147,75
360CONSTANŢALUMINA12004937,75
361IAŞIROŞCANI1549127,75
362COVASNABODOC2588207,73
363HUNEDOARAPESTIŞU MIC116497,73
364BIHORSÂMBĂTA1294107,73
365TIMIŞVICTOR VLAD DELAMARINA2855227,71
366PRAHOVAPOIANA CÂMPINA4935387,7
367DOLJBRĂDEŞTI4551357,69
368CĂLĂRAŞIDOROBANŢU2606207,67
369CLUJBONŢIDA4833377,66
370ALBADAIA ROMÂNĂ3137247,65
371TIMIŞDUMBRAVA2744217,65
372ARGEŞOARJA2756217,62
373TELEORMANPLOSCA5252407,62
374GIURGIUCOSOBA2758217,61
375TULCEAIZVOARELE1973157,6
376BUZĂUMĂRGĂRITEŞTI52747,59
377VÂLCEAŞIRINEASA2241177,59
378HUNEDOARABLĂJENI92377,58
379ARADDOROBANŢI1583127,58
380VÂLCEAVAIDEENI3824297,58
381CLUJCUZDRIOARA3040237,57
382TELEORMANŢIGĂNEŞTI4621357,57
383CONSTANŢANICOLAE BĂLCESCU5553427,56
384TIMIŞBIRDA2118167,55
385BIHORDERNA2391187,53
386GIURGIUGREACA2125167,53
387CARAŞ-SEVERINEZERIŞ1330107,52
388BISTRIŢA-NĂSĂUDLIVEZILE5183397,52
389CĂLĂRAŞIVALEA ARGOVEI2261177,52
390MEHEDINŢIPRISTOL1333107,5
391OLTOSICA DE SUS4541347,49
392PRAHOVADRĂGĂNEŞTI4685357,47
393GIURGIUGĂISENI5364407,46
394IALOMIŢABUCU2415187,45
395BACĂUFILIPEŞTI4561347,45
396OLTBĂBICIU2018157,43
397CĂLĂRAŞICRIVĂŢ1884147,43
398OLTPRISEACA1480117,43
399CONSTANŢATUZLA7280547,42
400TELEORMANGĂLĂTENI2433187,4
401TELEORMANFRUMOASA1758137,39
402BRAŞOVCRISTIAN6502487,38
403ARADBELIU2984227,37
404PRAHOVABUCOV11673867,37
405IAŞIMĂDÂRJAC1628127,37
406PRAHOVACOCORĂŞTII MISLII3260247,36
407DOLJGIUBEGA2037157,36
408ALBAGÂRDA DE SUS1496117,35
409OLTBREBENI2589197,34
410CONSTANŢASILIŞTEA1498117,34
411GIURGIUCOMANA6408477,33
412OLTOSICA DE JOS1504117,31
413SIBIUŞURA MARE5200387,31
414SĂLAJBĂNIŞOR1918147,3
415ARADIGNEŞTI68557,3
416PRAHOVAIORDĂCHEANU5203387,3
417MEHEDINŢICORLĂŢEL123597,29
418MUREŞGREBENIŞU DE CÂMPIE1783137,29
419MUREŞSÂNGEORGIU DE MUREŞ11107817,29
420ARGEŞMERIŞANI4677347,27
421VASLUIPUNGEŞTI3164237,27
422HARGHITASUBCETATE1787137,27
423PRAHOVASURANI1789137,27
424BUZĂUAMARU2208167,25
425OLTICOANA1656127,25
426MUREŞCRĂIEŞTI82967,24
427HUNEDOARACÂRJIŢI69257,23
428BUZĂUCERNĂTEŞTI3597267,23
429TIMIŞBILED4155307,22
430DOLJFĂRCAŞ2079157,22
431ALBAIGHIU7059517,22
432BIHORLUNCA2631197,22
433SUCEAVAPANACI2218167,21
434NEAMŢALEXANDRU CEL BUN6111447,2
435IALOMIŢAJILAVELE3193237,2
436IALOMIŢAMOVILIŢA2501187,2
437BRAŞOVPĂRĂU2222167,2
438ARGEŞBUDEASA4175307,19
439CONSTANŢACUMPĂNA161341167,19
440TIMIŞPIŞCHIA3336247,19
441ARGEŞROCIU2365177,19
442ARADFRUMUŞENI2786207,18
443NEAMŢMĂRGINENI3625267,17
444BRAŞOVHOGHIZ5179377,14
445ALBASĂLCIUA1401107,14
446DOLJDRĂNIC2249167,11
447ARGEŞMORĂREŞTI1690127,1
448MEHEDINŢIBALA3526257,09
449TELEORMANCIOLĂNEŞTI2397177,09
450CĂLĂRAŞIILEANA2962217,09
451NEAMŢGIROV5084367,08
452PRAHOVASĂLCIILE1696127,08
453ARADGHIOROC4100297,07
454TIMIŞIECEA MARE2832207,06
455SUCEAVASTROIEŞTI3398247,06
456BIHORGIRIŞU DE CRIŞ3972287,05
457SUCEAVAHÂRTOP2695197,05
458TIMIŞJAMU MARE2978217,05
459OLTVĂDASTRA127897,04
460VÂLCEASĂLĂTRUCEL2135157,03
461SUCEAVADORNA CANDRENILOR3133227,02
462CONSTANŢAADAMCLISI2284167,01
463OLTSTUDINA2569187,01
464PRAHOVADUMBRĂVEŞTI3585256,97
465TELEORMANSCRIOAŞTEA3589256,97
466ARADFÂNTÂNELE3733266,96
467CARAŞ-SEVERINSICHEVIŢA2011146,96
468HUNEDOARABUCEŞ1727126,95
469DÂMBOVIŢABREZOAELE3456246,94
470ARGEŞUNGHENI2449176,94
471ALBAROŞIA MONTANĂ2741196,93
472TIMIŞORŢIŞOARA4783336,9
473IAŞIANDRIEŞENI4061286,89
474BIHORBUDUREASA2759196,89
475TELEORMANCOSMEŞTI2468176,89
476SUCEAVADRĂGOIEŞTI2613186,89
477ARGEŞMĂRĂCINENI5514386,89
478TIMIŞTORMAC2908206,88
479VÂLCEABUJORENI5244366,86
480CLUJCOJOCNA4230296,86
481TELEORMANLIŢA2331166,86
482MEHEDINŢIPONOARELE2331166,86
483GORJCĂTUNELE2627186,85
484OLTTESLUI2337166,85
485CĂLĂRAŞICĂSCIOARELE1610116,83
486MEHEDINŢIPOROINA MARE87966,83
487SIBIUGURA RÂULUI3813266,82
488BIHORGEPIU2060146,8
489PRAHOVAMĂGURENI6330436,79
490BIHORSĂLARD4573316,78
491CĂLĂRAŞIVÂLCELELE1622116,78
492IAŞIVLĂDENI4131286,78
493CLUJPETREŞTII DE JOS1477106,77
494IAŞIUNGHENI4288296,76
495CLUJCĂTINA1629116,75
496MUREŞFÂNTÂNELE4886336,75
497OLTVÂLCELE2222156,75
498GALAŢIVÂNĂTORI6829466,74
499VÂLCEAFĂUREŞTI133896,73
500ARADCHISINDIA119086,72
501SUCEAVAVAMA6253426,72
502OLTVIŞINA2680186,72
503DÂMBOVIŢAANINOASA6412436,71
504GIURGIUFRĂTEŞTI5071346,7
505CĂLĂRAŞIINDEPENDENŢA3431236,7
506GIURGIUVALEA DRAGULUI2688186,7
507SUCEAVADOLHEŞTI3745256,68
508MARAMUREŞARDUSAT2852196,66
509IALOMIŢAGRIVIŢA3152216,66
510TELEORMANSUHAIA1951136,66
511BRAŞOVHĂLCHIU5113346,65
512VRANCEACÂRLIGELE3017206,63
513BOTOŞANIFRUMUŞICA5880396,63
514ALBANOŞLAC1809126,63
515ALBABUCERDEA GRÂNOASĂ2267156,62
516PRAHOVABALTA DOAMNEI2271156,61
517ALBABISTRA4536306,61
518BISTRIŢA-NĂSĂUDLECHINŢA6205416,61
519BIHORNOJORID6817456,6
520BACĂUCAŞIN4097276,59
521ALBACRICĂU1974136,59
522MEHEDINŢILIVEZILE136596,59
523TULCEASOMOVA5160346,59
524GIURGIUBUTURUGENI3951266,58
525BIHORCÂMPANI2278156,58
526CLUJFELEACU4421296,56
527VASLUIPOGONEŞTI1676116,56
528TELEORMANTRAIAN1677116,56
529CARAŞ-SEVERINCIUCHICI106876,55
530SATU MAREDOROLŢ4119276,55
531DÂMBOVIŢAŞELARU2902196,55
532SIBIUŞELIMBĂR160381056,55
533BRAŞOVŞINCA3814256,55
534ARADBATA107176,54
535ARGEŞHÂRTIEŞTI2295156,54
536BUZĂUULMENI3060206,54
537BRAŞOVBRAN5356356,53
538TIMIŞPARŢA2451166,53
539NEAMŢTARCĂU3367226,53
540DÂMBOVIŢACIOCĂNEŞTI5215346,52
541GIURGIUVEDEA2607176,52
542IALOMIŢAGÂRBOVI3535236,51
543TIMIŞSACOŞU TURCESC3383226,5
544SUCEAVASADOVA2620176,49
545BRAŞOVVULCAN5241346,49
546PRAHOVAALBEŞTI-PALEOLOGU5400356,48
547BIHOROŞORHEI7729506,47
548IAŞIION NECULCE5883386,46
549VASLUIPOCHIDIA1703116,46
550BUZĂUPOŞTA CÂLNĂU6058396,44
551GALAŢIBĂNEASA2022136,43
552PRAHOVABĂTRÂNI2026136,42
553PRAHOVACERAŞU4362286,42
554MARAMUREŞDUMBRĂVIŢA4358286,42
555DÂMBOVIŢAIEDERA3893256,42
556ARGEŞPOIENARII DE MUSCEL3117206,42
557BACĂUSECUIENI2336156,42
558TELEORMANSILIŞTEA2026136,42
559TIMIŞLIVEZILE1717116,41
560ARGEŞPOPEŞTI1715116,41
561SIBIUPORUMBACU DE JOS3276216,41
562GIURGIUIEPUREŞTI1876126,4
563DÂMBOVIŢAODOBEŞTI5003326,4
564VÂLCEASLĂTIOARA3283216,4
565BIHORBIHARIA4693306,39
566SIBIUPOIANA SIBIULUI2348156,39
567ARGEŞSĂPATA1566106,39
568GIURGIUULMI7353476,39
569ARGEŞVULTUREŞTI2817186,39
570CLUJCĂMĂRAŞU2666176,38
571CARAŞ-SEVERINDOCLIN1887126,36
572DÂMBOVIŢAGURA FOII2200146,36
573VÂLCEAMIHĂEŞTI6918446,36
574SĂLAJBUCIUMI2521166,35
575GORJLELEŞTI1733116,35
576BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEUŢ2521166,35
577SĂLAJAGRIJ142096,34
578HARGHITAZETEA6009386,32
579GIURGIUBĂNEASA4605296,3
580TELEORMANBOTOROAGA4445286,3
581SATU MARESANTĂU2545166,29
582SĂLAJALMAŞU1910126,28
583SUCEAVAIPOTEŞTI9872626,28
584SUCEAVAŞCHEIA13226836,28
585DÂMBOVIŢATĂRTĂŞEŞTI5255336,28
586BUZĂUVINTILĂ VODĂ2705176,28
587NEAMŢCOSTIŞA3506226,27
588TIMIŞLENAUHEIM6382406,27
589GIURGIUIZVOARELE3193206,26
590OLTBÂRZA2562166,25
591ARGEŞCĂTEASCA3679236,25
592CLUJSÂNPAUL2240146,25
593ILFOVDASCĂLU3045196,24
594CLUJJUCU4971316,24
595MUREŞSÂNTANA DE MUREŞ6410406,24
596VASLUISTĂNILEŞTI5127326,24
597DÂMBOVIŢAGURA OCNIŢEI7065446,23
598DÂMBOVIŢAPETREŞTI5302336,22
599ARGEŞSTOLNICI2735176,22
600BOTOŞANICOŞULA3222206,21
601TIMIŞGAVOJDIA2899186,21
602DOLJGOIEŞTI3059196,21
603BRĂILARÂMNICELU1932126,21
604TELEORMANTALPA1610106,21
605PRAHOVAVALEA CĂLUGĂREASCĂ10795676,21
606PRAHOVAMĂNEŞTI3869246,2
607BISTRIŢA-NĂSĂUDNEGRILEŞTI2421156,2
608MEHEDINŢIBURILA MARE1940126,19
609TELEORMANBUZESCU4203266,19
610ARADIRATOŞU2591166,18
611VRANCEASTRĂOANE3557226,18
612ARGEŞSUSENI2913186,18
613TELEORMANVIIŞOARA145696,18
614OLTCRÂMPOIA3409216,16
615GIURGIUGĂUJANI2274146,16
616TIMIŞMORAVIŢA2758176,16
617PRAHOVAADUNAŢI1950126,15
618ARGEŞCĂLINEŞTI11225696,15
619BACĂULETEA VECHE7644476,15
620GIURGIUCLEJANI3584226,14
621TIMIŞJEBEL4072256,14
622DOLJAFUMAŢI2447156,13
623OLTIANCA3424216,13
624TELEORMANMERENI2609166,13
625DÂMBOVIŢACOSTEŞTII DIN VALE3434216,12
626OLTBRÂNCOVENI2453156,11
627GORJBUMBEŞTI-PIŢIC2126136,11
628ALBACIUGUD3276206,11
629CĂLĂRAŞIULMENI4743296,11
630CARAŞ-SEVERINZORLENŢU MARE98266,11
631TIMIŞNIŢCHIDORF1640106,1
632MARAMUREŞRECEA6884426,1
633OLTSTREJEŞTI2953186,1
634BUZĂUUNGURIU2459156,1
635OLTCURTIŞOARA4272266,09
636BACĂUMĂGURA5743356,09
637BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU-MĂGHERUŞ4761296,09
638MUREŞZAGĂR131486,09
639GIURGIUBUCŞANI3454216,08
640TULCEASARICHIOI6584406,08
641ARGEŞRUCĂR5776356,06
642BUZĂUSĂPOCA3467216,06
643BACĂUSĂUCEŞTI5612346,06
644CONSTANŢACIOCÂRLIA3138196,05
645SĂLAJHALMĂŞD2314146,05
646SĂLAJROMÂNAŞI3312206,04
647TELEORMANTRIVALEA-MOŞTENI2319146,04
648NEAMŢMOLDOVENI1991126,03
649SUCEAVAHORODNIC DE JOS2490156,02
650BUZĂUMĂGURA2162136,01
651BUZĂUTISĂU4323266,01
652TELEORMANVÂRTOAPE2497156,01
653DÂMBOVIŢACRÂNGURILE3667226
654CĂLĂRAŞICUZA VODĂ3998246
655CONSTANŢABĂRĂGANU2172135,99
656OLTBOBICEŞTI3010185,98
657VRANCEAGAROAFA4850295,98
658GORJGLOGOVA1840115,98
659MEHEDINŢIGODEANU50235,98
660BISTRIŢA-NĂSĂUDMĂRIŞELU2508155,98
661VASLUIBĂLTENI150795,97
662BUZĂUBECENI4190255,97
663DÂMBOVIŢAMĂTĂSARU5024305,97
664ARGEŞLEREŞTI4365265,96
665BRAŞOVBOD5549335,95
666OLTGROJDIBODU2519155,95
667BOTOŞANILEORDA2689165,95
668CONSTANŢACERCHEZU134785,94
669ARGEŞRĂTEŞTI2863175,94
670VÂLCEATOMŞANI3535215,94
671BUZĂUVERNEŞTI9259555,94
672TIMIŞTEREMIA MARE4721285,93
673BISTRIŢA-NĂSĂUDPRUNDU BÂRGĂULUI6424385,92
674PRAHOVATEIŞANI3547215,92
675HUNEDOARABAIA DE CRIŞ2374145,9
676IAŞIDELENI10178605,9
677MEHEDINŢIVÂNĂTORI1863115,9
678ALBASCĂRIŞOARA152795,89
679MEHEDINŢIOBÂRŞIA DE CÂMP2040125,88
680BIHORTILEAGD6975415,88
681IAŞIGOLĂIEŞTI3921235,87
682MEHEDINŢIHINOVA2897175,87
683VASLUIGRIVIŢA3582215,86
684CĂLĂRAŞIMÂNĂSTIREA5117305,86
685BIHORBORŞ4453265,84
686PRAHOVAPLOPU2397145,84
687CARAŞ-SEVERINGLIMBOCA1887115,83
688ARGEŞALBOTA4125245,82
689TELEORMANBĂBĂIŢA2747165,82
690GIURGIUDAIA2409145,81
691OLTGĂNEASA3448205,8
692BUZĂUGLODEANU-SILIŞTEA3275195,8
693IALOMIŢAMAIA155295,8
694TELEORMANISLAZ4662275,79
695DÂMBOVIŢABILCIUREŞTI1903115,78
696CĂLĂRAŞIGURBĂNEŞTI103865,78
697TELEORMANMĂGURA2424145,78
698HARGHITAPĂULENI-CIUC2076125,78
699IALOMIŢASĂLCIOARA2077125,78
700BIHORVADU CRIŞULUI3981235,78
701TELEORMANFÂNTÂNELE138685,77
702TULCEAHORIA138685,77
703DÂMBOVIŢAHULUBEŞTI3118185,77
704DÂMBOVIŢADĂRMĂNEŞTI4685275,76
705SĂLAJHERECLEAN3995235,76
706SIBIUBRATEIU4175245,75
707SUCEAVAMĂNĂSTIREA HUMORULUI3824225,75
708TULCEANUFĂRU2785165,75
709MARAMUREŞARINIŞ104665,74
710DOLJCIOROIAŞI139785,73
711TULCEAMIHAIL KOGĂLNICEANU3140185,73
712BRAŞOVDUMBRĂVIŢA5249305,72
713TELEORMANSFINŢEŞTI104965,72
714OLTCĂLUI140285,71
715TIMIŞBELINŢ2458145,7
716DOLJIŞALNIŢA4211245,7
717BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU-ODORHEI2281135,7
718DOLJMĂCEŞU DE JOS123075,69
719TELEORMANMAVRODIN2285135,69
720PRAHOVAMĂGURELE4578265,68
721BUZĂUMIHĂILEŞTI2111125,68
722ARADŞICULA4224245,68
723SATU MAREVETIŞ5814335,68
724VÂLCEAPĂUŞEŞTI-MĂGLAŞI4060235,67
725VÂLCEASTĂNEŞTI105865,67
726MEHEDINŢIDEVESEL3002175,66
727CLUJGEACA141385,66
728VRANCEAGOLOGANU3005175,66
729ARADHĂLMĂGEL106065,66
730MUREŞSUPLAC2295135,66
731ARGEŞVLĂDEŞTI3178185,66
732BOTOŞANITUDORA4955285,65
733MUREŞRÂCIU3549205,64
734GORJBENGEŞTI-CIOCADIA3195185,63
735VRANCEAGUGEŞTI6574375,63
736CLUJPĂLATCA106665,63
737SĂLAJPERICEI3739215,62
738BIHORREMETEA2853165,61
739PRAHOVATINOSU2316135,61
740IAŞITOMEŞTI14440815,61
741PRAHOVAVĂRBILĂU6594375,61
742ALBACRĂCIUNELU DE JOS2142125,6
743SUCEAVAFRUMOSU3400195,59
744GIURGIUMÂRŞA2684155,59
745HUNEDOARATURDAŞ2146125,59
746CĂLĂRAŞILEHLIU2510145,58
747TELEORMANSCURTU MARE143485,58
748SUCEAVAMITOCU DRAGOMIRNEI5747325,57
749ALBAPIANU3589205,57
750ARGEŞBĂICULEŞTI5933335,56
751PRAHOVAFILIPEŞTII DE TÂRG8277465,56
752TULCEAC.A. ROSETTI72145,55
753PRAHOVACOCORĂŞTII COLŢ2885165,55
754ARADCRAIVA2882165,55
755IALOMIŢASĂVENI3422195,55
756BOTOŞANIVORONA7568425,55
757MARAMUREŞVALEA CHIOARULUI1985115,54
758IALOMIŢABĂRCĂNEŞTI3434195,53
759CĂLĂRAŞILUPŞANU2892165,53
760SUCEAVABĂLĂCEANA144885,52
761CONSTANŢAPOARTA ALBĂ5978335,52
762MEHEDINŢIROGOVA144985,52
763BIHORAŞTILEU3632205,51
764ARGEŞCIOFRÂNGENI2179125,51
765GIURGIUCREVEDIA MARE4715265,51
766TELEORMANORBEASCA6899385,51
767BISTRIŢA-NĂSĂUDLEŞU2915165,49
768BRAŞOVMOIECIU4736265,49
769ARADOLARI2005115,49
770PRAHOVABABA ANA4016225,48
771HARGHITAMĂDĂRAŞ2190125,48
772ARGEŞVALEA IAŞULUI2739155,48
773MARAMUREŞOARŢA DE JOS109765,47
774IALOMIŢACIOCHINA2933165,46
775IALOMIŢACOSÂMBEŞTI1830105,46
776PRAHOVAPROVIŢA DE JOS2197125,46
777VASLUITĂCUTA3111175,46
778ARGEŞBĂLILEŞTI3861215,44
779NEAMŢBORLEŞTI9383515,44
780DOLJPODARI6979385,44
781TELEORMANSAELELE2024115,43
782CARAŞ-SEVERINZĂVOI4048225,43
783PRAHOVAALUNIŞ3135175,42
784OLTMIHĂEŞTI129175,42
785HARGHITAMĂRTINIŞ2963165,4
786TELEORMANDRĂGĂNEŞTI DE VEDE2041115,39
787TELEORMANBRÂNCENI2601145,38
788OLTORLEA2043115,38
789BIHORMĂGEŞTI2609145,37
790TELEORMANNANOV3541195,37
791PRAHOVAŞTEFEŞTI2233125,37
792VÂLCEADICULEŞTI1864105,36
793DÂMBOVIŢAOCNIŢA4292235,36
794SĂLAJSÂNMIHAIU ALMAŞULUI167995,36
795TELEORMANPOROSCHIA4296235,35
796OLTVOINEASA2057115,35
797NEAMŢGÂRCINA4869265,34
798BOTOŞANIMIHAI EMINESCU8622465,34
799DÂMBOVIŢAULMI4867265,34
800DÂMBOVIŢAVIŞINA3934215,34
801BOTOŞANIVLĂDENI4873265,34
802PRAHOVALIPĂNEŞTI5255285,33
803BIHORBRATCA4696255,32
804SATU MARECEHAL150385,32
805OLTIZBICENI4324235,32
806CLUJŢAGA169295,32
807MUREŞALBEŞTI6400345,31
808VÂLCEAGALICEA3575195,31
809SĂLAJSOMEŞ-ODORHEI2825155,31
810DOLJMISCHII169995,3
811DÂMBOVIŢARĂZVAD8865475,3
812OLTŞERBĂNEŞTI2645145,29
813PRAHOVABĂRCĂNEŞTI9470505,28
814DOLJCÂRNA132575,28
815CARAŞ-SEVERINMĂURENI3032165,28
816ALBAMOGOŞ75745,28
817TIMIŞSECAŞ37925,28
818SUCEAVAŞARU DORNEI4177225,27
819TELEORMANSMÂRDIOASA2279125,27
820DOLJGRECEŞTI152085,26
821ARGEŞMIOARELE152085,26
822BACĂUNICOLAE BĂLCESCU10258545,26
823CARAŞ-SEVERINRĂCĂŞDIA2090115,26
824PRAHOVAŞIRNA4573245,25
825TELEORMANPLOPII-SLĂVITEŞTI2288125,24
826DÂMBOVIŢARÂU ALB133775,24
827MUREŞSÂNGER2289125,24
828IALOMIŢABUEŞTI95655,23
829IAŞICEPLENIŢA4207225,23
830CONSTANŢACOGEALAC5354285,23
831VASLUIOŞEŞTI3252175,23
832HARGHITASĂRMAŞ3822205,23
833MEHEDINŢIJIANA4791255,22
834MARAMUREŞSTRÂMTURA3447185,22
835NEAMŢFARCAŞA3069165,21
836BISTRIŢA-NĂSĂUDRODNA6338335,21
837TIMIŞGIULVĂZ3268175,2
838TULCEAPARDINA57735,2
839MARAMUREŞRONA DE SUS4419235,2
840OLTSCHITU2500135,2
841VASLUIEPURENI2892155,19
842BRAŞOVVIŞTEA2310125,19
843VASLUIIVĂNEŞTI4055215,18
844PRAHOVABREBU6959365,17
845MEHEDINŢIPUNGHINA2903155,17
846SUCEAVATODIREŞTI5607295,17
847MEHEDINŢICORCOVA6013315,16
848SĂLAJCUZĂPLAC155185,16
849BUZĂUSTÂLPU3105165,15
850HARGHITAVĂRŞAG174795,15
851HUNEDOARABARU2725145,14
852PRAHOVABOLDEŞTI-GRADIŞTEA155585,14
853BISTRIŢA-NĂSĂUDREBRIŞOARA4864255,14
854SATU MAREAPA2729145,13
855TULCEAFRECĂŢEI3508185,13
856VÂLCEAGOLEŞTI2534135,13
857SUCEAVAGRĂMEŞTI2923155,13
858ARADPĂULIŞ4482235,13
859SĂLAJPLOPIŞ2534135,13
860BRĂILAVĂDENI4091215,13
861GIURGIUGHIMPAŢI5660295,12
862BACĂUHEMEIUŞ6639345,12
863GORJSĂULEŞTI2149115,12
864DOLJŢUGLUI2929155,12
865MEHEDINŢIVOLOIAC156285,12
866GALAŢIBARCEA6454335,11
867BIHORLUGAŞU DE JOS3717195,11
868GIURGIUVĂRĂŞTI5680295,11
869DÂMBOVIŢADRAGOMIREŞTI9018465,1
870DÂMBOVIŢASĂLCIOARA3732195,09
871HARGHITASÂNMARTIN2359125,09
872TIMIŞSÂNPETRU MARE3538185,09
873MARAMUREŞSATULUNG6479335,09
874CARAŞ-SEVERINCIUDANOVIŢA59135,08
875BISTRIŢA-NĂSĂUDURMENIŞ177295,08
876SUCEAVABUNEŞTI2761145,07
877CLUJCĂIANU2367125,07
878PRAHOVACOLCEAG4537235,07
879DÂMBOVIŢACOMIŞANI5126265,07
880MEHEDINŢIOBÂRŞIA-CLOŞANI98755,07
881BIHORRĂBĂGANI1971105,07
882IALOMIŢAMĂRCULEŞTI158185,06
883MARAMUREŞŞIŞEŞTI5338275,06
884VASLUIŞTEFAN CEL MARE3361175,06
885OLTROTUNDA2573135,05
886IALOMIŢASFÂNTU GHEORGHE178695,04
887ARADHĂŞMAŞ119365,03
888PRAHOVAGURA VITIOAREI5976305,02
889BUZĂUMEREI6578335,02
890SUCEAVAZAMOSTEA2988155,02
891VASLUILAZA3193165,01
892DOLJOSTROVENI4800245
893GALAŢIFRUMUŞIŢA5415274,99
894BACĂUIZVORU BERHECIULUI160284,99
895SIBIUBAZNA4016204,98
896GIURGIUBULBUCATA140574,98
897GIURGIUOGREZENI4617234,98
898BOTOŞANIRĂCHIŢI5022254,98
899BRĂILAUNIREA2408124,98
900SIBIUCÂRŢIŞOARA140974,97
901IAŞIBĂLŢAŢI5645284,96
902SĂLAJCREACA2823144,96
903GALAŢIBUCIUMENI2422124,95
904HUNEDOARADENSUŞ141474,95
905SATU MAREDOBA3031154,95
906SIBIUMARPOD101054,95
907BRAŞOVSÂMBĂTA DE SUS161784,95
908GIURGIUHOTARELE3242164,94
909BACĂUTRAIAN3236164,94
910SIBIUBIERTAN3040154,93
911ARGEŞVALEA MARE-PRAVĂŢ4260214,93
912CLUJAŞCHILEU142274,92
913DOLJCOŢOFENII DIN DOS2244114,9
914NEAMŢCRĂCĂOANI4289214,9
915CONSTANŢAOLTINA2449124,9
916CLUJPOIENI4692234,9
917BISTRIŢA-NĂSĂUDZAGRA3469174,9
918PRAHOVABRAZI8376414,89
919IAŞIŢUŢORA2250114,89
920BOTOŞANICOPĂLĂU4301214,88
921CARAŞ-SEVERINNAIDĂŞ102454,88
922GORJPADEŞ4716234,88
923BRAŞOVMÂNDRA3079154,87
924NEAMŢRĂZBOIENI2053104,87
925DÂMBOVIŢABRĂNEŞTI4114204,86
926TIMIŞFÂRDEA164784,86
927MARAMUREŞCÂMPULUNG LA TISA2476124,85
928OLTMĂRUNŢEI3715184,85
929DÂMBOVIŢAPUCHENI165184,85
930DOLJSOPOT164884,85
931TELEORMANPUTINEIU186094,84
932BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU2895144,84
933SUCEAVAMOLDOVIŢA5173254,83
934ARGEŞBRĂDULEŢ166084,82
935IAŞICOTNARI7463364,82
936DÂMBOVIŢADRAGODANA6638324,82
937SATU MARESUPUR4151204,82
938TIMIŞDUDEŞTII VECHI4374214,8
939CONSTANŢAISTRIA2499124,8
940ARADDIECI146574,78
941VASLUIDODEŞTI167584,78
942VRANCEAPOPEŞTI2927144,78
943SIBIURĂŞINARI5652274,78
944BISTRIŢA-NĂSĂUDBRANIŞTEA2933144,77
945ARGEŞMICEŞTI4830234,76
946VASLUIIBĂNEŞTI147474,75
947BRAŞOVŞINCA NOUĂ168584,75
948ALBACUT126764,74
949MUREŞLIVEZENI4008194,74
950ALBALOPADEA NOUĂ2530124,74
951DÂMBOVIŢANICULEŞTI4222204,74
952MEHEDINŢIŞOVARNA105554,74
953BIHORTĂMĂŞEU2109104,74
954OLTCÂRLOGANI2116104,73
955GIURGIUGOSTINARI2328114,73
956OLTPLEŞOIU2751134,73
957PRAHOVATOMŞANI4228204,73
958PRAHOVAVALEA DOFTANEI6345304,73
959VASLUIDELEŞTI2117104,72
960BRĂILACAZASU3823184,71
961CĂLĂRAŞICHIRNOGI7004334,71
962BRĂILACHISCANI6599314,7
963SATU MAREPETREŞTI191494,7
964GIURGIUVÂNĂTORII MICI4471214,7
965SATU MAREPOMI192194,69
966ARADŞIMAND4473214,69
967SIBIUŞURA MICĂ3624174,69
968IALOMIŢABORĂNEŞTI2564124,68
969BISTRIŢA-NĂSĂUDNUŞENI2777134,68
970BRAŞOVPREJMER9819464,68
971GORJCRUŞEŢ3002144,66
972BUZĂUVALEA SALCIEI64434,66
973HUNEDOARAVAŢA DE JOS3437164,66
974BRAŞOVVOILA3221154,66
975MUREŞSUSENI2368114,65
976HUNEDOARADOBRA3242154,63
977BIHORTĂRCAIA194494,63
978DÂMBOVIŢAVIŞINEŞTI172884,63
979CONSTANŢACOBADIN9536444,61
980CĂLĂRAŞICURCANI5422254,61
981VASLUIDELENI2167104,61
982OLTFĂLCOIU3689174,61
983ALBAGÂRBOVA2169104,61
984GALAŢIGOHOR3257154,61
985SATU MAREPĂULEŞTI6292294,61
986VÂLCEAPIETRARI2824134,6
987TELEORMANUDA-CLOCOCIOV130464,6
988DOLJDOBROTEŞTI152574,59
989IAŞIGROPNIŢA3269154,59
990BOTOŞANIROMA3923184,59
991TIMIŞBALINŢ152874,58
992NEAMŢNEGREŞTI174684,58
993VASLUIZĂPODENI4363204,58
994BUZĂUCOLŢI87644,57
995DOLJGALICEA MARE3951184,56
996OLTPÂRŞCOVENI2854134,56
997GORJBAIA DE FIER4172194,55
998SUCEAVAPĂLTINOASA6155284,55
999NEAMŢRUGINOASA176084,55
1000HARGHITASÂNTIMBRU2197104,55
1001TELEORMANDIDEŞTI110154,54
1002VASLUIDRAGOMIREŞTI4851224,54
1003SĂLAJNUŞFALĂU3965184,54
1004TELEORMANSÂRBENI132164,54
1005ALBAŞUGAG2861134,54
1006CARAŞ-SEVERINTICVANIU MARE198494,54
1007BRAŞOVHOMOROD2652124,52
1008SĂLAJVÂRŞOLŢ2213104,52
1009OLTGÂRCOV2217104,51
1010BIHORLAZURI DE BEIUŞ155274,51
1011SUCEAVAPREUTEŞTI7092324,51
1012IALOMIŢASINEŞTI2883134,51
1013TIMIŞTRAIAN VUIA2215104,51
1014VASLUIDRÂNCENI4669214,5
1015PRAHOVAFLOREŞTI7778354,5
1016CONSTANŢAPEŞTERA3553164,5
1017SATU MARETEREBEŞTI200294,5
1018ARADZIMANDU NOU5111234,5
1019IAŞIMOGOŞEŞTI5120234,49
1020IAŞIBELCEŞTI10929494,48
1021MEHEDINŢIHUSNICIOARA111754,48
1022SATU MAREBELTIUG3354154,47
1023CĂLĂRAŞICHISELET3132144,47
1024CLUJRIŞCA134364,47
1025OLTRUSĂNEŞTI4023184,47
1026MEHEDINŢICIREŞU44824,46
1027GALAŢIMUNTENI7624344,46
1028VASLUIBĂCANI3148144,45
1029TIMIŞŞANDRA3148144,45
1030NEAMŢURECHENI4044184,45
1031MARAMUREŞCOPALNIC-MĂNĂŞTUR5631254,44
1032BIHORBALC3158144,43
1033CLUJCĂLĂŢELE2482114,43
1034SĂLAJNĂPRADEA2707124,43
1035MEHEDINŢIVLĂDAIA158174,43
1036SUCEAVACAPU CÂMPULUI2488114,42
1037CLUJMIHAI VITEAZU5888264,42
1038PRAHOVAŞOIMARI2938134,42
1039ARADALMAŞ2496114,41
1040BUZĂUBERCA8388374,41
1041BISTRIŢA-NĂSĂUDDUMITRIŢA3398154,41
1042VRANCEAFITIONEŞTI2495114,41
1043BISTRIŢA-NĂSĂUDSILIVAŞU DE CÂMPIE90844,41
1044PRAHOVAIZVOARELE6369284,4
1045SUCEAVACORNU LUNCII7518334,39
1046MEHEDINŢIILOVĂŢ114054,39
1047CĂLĂRAŞINANA2279104,39
1048MARAMUREŞVIŞEU DE JOS5007224,39
1049NEAMŢFĂUREI205594,38
1050BUZĂUVÂLCELELE137164,38
1051COVASNAVALEA CRIŞULUI2509114,38
1052BACĂUBEREŞTI-TAZLĂU5490244,37
1053MEHEDINŢIGRUIA2974134,37
1054VASLUIHOCENI2519114,37
1055GALAŢIINDEPENDENŢA4580204,37
1056CARAŞ-SEVERINBERZOVIA3903174,36
1057SUCEAVADORNEŞTI5045224,36
1058TELEORMANPERETU6651294,36
1059NEAMŢPODOLENI5501244,36
1060DÂMBOVIŢAPOIANA3441154,36
1061ALBAPOŞAGA91744,36
1062SĂLAJŞĂRMĂŞAG6653294,36
1063ARADSECUSIGIU6192274,36
1064GORJSLIVILEŞTI2984134,36
1065GALAŢITUDOR VLADIMIRESCU5049224,36
1066ARGEŞCĂLDĂRARU207094,35
1067CĂLĂRAŞICIOCĂNEŞTI3907174,35
1068IALOMIŢAFĂCĂENI5282234,35
1069ARGEŞVALEA DANULUI2990134,35
1070SĂLAJCOŞEIU115254,34
1071ARADFELNAC3227144,34
1072DÂMBOVIŢAFINTA3920174,34
1073MEHEDINŢIISVERNA207394,34
1074ARGEŞLEORDENI5295234,34
1075VASLUIOLTENEŞTI2535114,34
1076OLTTUFENI2537114,34
1077DÂMBOVIŢAVALEA LUNGĂ4609204,34
1078PRAHOVAGORNET2769124,33
1079IALOMIŢAALBEŞTI115754,32
1080IAŞIMOGOŞEŞTI-SIRET3703164,32
1081PRAHOVAPODENII NOI4860214,32
1082OLTREDEA2547114,32
1083OLTVIŞINA NOUĂ161974,32
1084BRAŞOVFELDIOARA7654334,31
1085OLTGIUVĂRĂŞTI208894,31
1086OLTSCĂRIŞOARA3019134,31
1087BACĂUBUCIUMI3253144,3
1088GALAŢICOSMEŞTI6516284,3
1089OLTOBOGA162874,3
1090CĂLĂRAŞISPANŢOV4646204,3
1091SUCEAVAVATRA MOLDOVIŢEI4422194,3
1092CĂLĂRAŞIGRĂDIŞTEA4657204,29
1093ARADBOCSIG3268144,28
1094MUREŞGURGHIU6071264,28
1095VASLUIPUIEŞTI4671204,28
1096BOTOŞANIŞENDRICENI4203184,28
1097HUNEDOARABĂCIA187984,26
1098PRAHOVACOSMINELE94044,26
1099GIURGIUFLOREŞTI-STOENEŞTI8683374,26
1100BISTRIŢA-NĂSĂUDŞANŢ3517154,26
1101IALOMIŢAROŞIORI188284,25
1102CĂLĂRAŞIBORCEA7780334,24
1103IALOMIŢAGRINDU188784,24
1104IAŞIHELEŞTENI2602114,23
1105BACĂUOITUZ9217394,23
1106DÂMBOVIŢAPOTLOGI9226394,23
1107ALBASÂNCEL2602114,23
1108ARADŞIRIA9229394,23
1109HUNEDOARAHĂRĂU213494,22
1110CĂLĂRAŞIJEGĂLIA4026174,22
1111VÂLCEAPĂUŞEŞTI2367104,22
1112TELEORMANTĂTĂRĂŞTII DE JOS3079134,22
1113ARGEŞVEDEA3318144,22
1114BRAŞOVCRIZBAV3088134,21
1115BACĂUGÂRLENI7123304,21
1116SATU MAREMICULA4272184,21
1117ARGEŞRÂCA95144,21
1118VASLUIVULTUREŞTI213894,21
1119CONSTANŢAVULTURU71234,21
1120MARAMUREŞCOAŞ143064,2
1121DOLJGIURGIŢA2854124,2
1122IAŞIGROZEŞTI166574,2
1123MUREŞMIHEŞU DE CÂMPIE2379104,2
1124BUZĂUPIETROASELE3097134,2
1125BIHORSĂCĂDAT190684,2
1126TULCEAVĂCĂRENI214494,2
1127HUNEDOARACERTEJU DE SUS2864124,19
1128BIHORCETARIU214894,19
1129VASLUICOROIEŞTI190884,19
1130VRANCEANEREJU4533194,19
1131VRANCEARĂCOASA3099134,19
1132BUZĂUSMEENI6442274,19
1133SUCEAVAARBORE8131344,18
1134CĂLĂRAŞIFRUMUŞANI5262224,18
1135BUZĂUGĂLBINAŞI4306184,18
1136TIMIŞOHABA LUNGĂ95744,18
1137OLTOPORELU95644,18
1138DÂMBOVIŢACORNEŞTI6000254,17
1139DÂMBOVIŢACÂNDEŞTI2647114,16
1140OLTGRĂDINILE144364,16
1141TELEORMANIZVOARELE216294,16
1142BRAŞOVUCEA2405104,16
1143VASLUICIOCANI168674,15
1144SATU MAREVALEA VINULUI192684,15
1145TIMIŞRACOVIŢA2896124,14
1146ARGEŞPOIANA LACULUI6288264,13
1147CLUJSĂVĂDISLA4112174,13
1148DÂMBOVIŢAVĂCĂREŞTI5090214,13
1149TELEORMANVEDEA2663114,13
1150MUREŞVEŢCA72634,13
1151SATU MAREBOGDAND2671114,12
1152GORJGODINEŞTI194384,12
1153TIMIŞMĂNĂŞTIUR170174,12
1154BACĂURĂCĂCIUNI8485354,12
1155TELEORMANCRÂNGENI2436104,11
1156SĂLAJIP3648154,11
1157TIMIŞLOVRIN4134174,11
1158VÂLCEAMILCOIU121754,11
1159BIHORCHERECHIU2437104,1
1160VASLUIGÂRCENI2438104,1
1161OLTGOSTAVĂŢU2686114,1
1162BACĂUHELEGIU6334264,1
1163DÂMBOVIŢABRANIŞTEA3908164,09
1164NEAMŢGÂDINŢI2447104,09
1165TIMIŞGIERA146864,09
1166DÂMBOVIŢARĂSCĂEŢI219894,09
1167MARAMUREŞREMETEA CHIOARULUI2936124,09
1168VASLUIBOGDANA147064,08
1169VRANCEACÂMPINEANCA4407184,08
1170ARGEŞDÂRMĂNEŞTI3430144,08
1171NEAMŢBICAZU ARDELEAN3684154,07
1172MARAMUREŞMIREŞU MARE4673194,07
1173MARAMUREŞSĂCĂLĂŞENI2457104,07
1174ARADVÂRFURILE2458104,07
1175BOTOŞANIBLÂNDEŞTI196984,06
1176TIMIŞDENTA3209134,05
1177PRAHOVADUMBRAVA4444184,05
1178BISTRIŢA-NĂSĂUDTEACA5682234,05
1179MUREŞCORUNCA3963164,04
1180IAŞIERBICENI5694234,04
1181CARAŞ-SEVERINFÂRLIUG173474,04
1182IALOMIŢAGURA IALOMIŢEI2478104,04
1183DÂMBOVIŢAMOGOŞANI4207174,04
1184IAŞIPRISĂCANI6934284,04
1185VASLUITĂTĂRANI198184,04
1186CONSTANŢATOPRAISAR6431264,04
1187BRAŞOVCAŢA2731114,03
1188DOLJMOŢĂŢEI6694274,03
1189MUREŞACĂŢARI4723194,02
1190ARADGURAHONŢ3733154,02
1191CONSTANŢALIPNIŢA2987124,02
1192BACĂUMĂRGINENI10443424,02
1193BRĂILABERTEŞTII DE JOS2989124,01
1194TELEORMANCONŢEŞTI2996124,01
1195HUNEDOARAŞOIMUŞ3490144,01
1196VASLUIMICLEŞTI2497104
1197GIURGIUSCHITU149964
1198VASLUITODIREŞTI3250134
1199CONSTANŢAALIMAN2760113,99
1200PRAHOVACIORANI6513263,99
1201BISTRIŢA-NĂSĂUDMAIERU8263333,99
1202VRANCEAMOVILIŢA3762153,99
1203TIMIŞPERIAM5023203,98
1204CLUJSUATU150763,98
1205DÂMBOVIŢATĂTĂRANI5022203,98
1206DOLJMURGAŞI226693,97
1207CLUJNEGRENI226693,97
1208IAŞIRUGINOASA6304253,97
1209CLUJCĂŞEIU4795193,96
1210ALBADOŞTAT101043,96
1211CONSTANŢACORBU6580263,95
1212COVASNAHĂGHIG2534103,95
1213OLTIPOTEŞTI152463,94
1214TIMIŞSARAVALE3048123,94
1215MUREŞBICHIŞ76433,93
1216IAŞISTOLNICENI-PRĂJESCU5338213,93
1217BRĂILATUFEŞTI4832193,93
1218TIMIŞBEBA VECHE152963,92
1219BISTRIŢA-NĂSĂUDCETATE3063123,92
1220OLTPOBORU178673,92
1221BOTOŞANIUNGURENI6385253,92
1222DOLJCOŞOVENI3328133,91
1223VASLUIMĂLUŞTENI204483,91
1224CĂLĂRAŞIPLĂTĂREŞTI3322133,91
1225HUNEDOARAPUI4096163,91
1226ALBARĂDEŞTI127953,91
1227CĂLĂRAŞIDRAGALINA8458333,9
1228ARGEŞBUGHEA DE JOS3087123,89
1229GIURGIUCOLIBAŞI3084123,89
1230TELEORMANTĂTĂRĂŞTII DE SUS2828113,89
1231ALBAVADU MOŢILOR128653,89
1232ALBAVIDRA154163,89
1233BUZĂUC.A. ROSETTI3347133,88
1234CLUJLUNA4640183,88
1235HARGHITADÂRJIU103443,87
1236SUCEAVAFÂNTÂNA MARE2583103,87
1237COVASNAILIENI206583,87
1238IAŞILESPEZI5682223,87
1239CĂLĂRAŞIVASILAŢI4133163,87
1240IAŞICRISTEŞTI3885153,86
1241GALAŢIOANCEA207083,86
1242IAŞIŞIPOTE4923193,86
1243MARAMUREŞCICÂRLĂU4421173,85
1244OLTFĂRCAŞELE4670183,85
1245IALOMIŢASTELNICA181773,85
1246OLTVALEA MARE3633143,85
1247GIURGIUOINACU3127123,84
1248MARAMUREŞCĂLINEŞTI3135123,83
1249MEHEDINŢICUJMIR3136123,83
1250GALAŢIPRIPONEŞTI208783,83
1251DÂMBOVIŢAŞOTÂNGA7046273,83
1252SĂLAJSURDUC3656143,83
1253BACĂUASĂU6809263,82
1254DOLJCALOPĂR3923153,82
1255CARAŞ-SEVERINVĂLIUG78533,82
1256VASLUIVETRIŞOAIA2883113,82
1257CLUJCHIUIEŞTI236393,81
1258VÂLCEADRĂGOEŞTI183673,81
1259BOTOŞANILUNCA3944153,8
1260CĂLĂRAŞIRADOVANU3684143,8
1261BIHORŞIMIAN3945153,8
1262GORJTURBUREA4214163,8
1263BUZĂUVADU PAŞII9998383,8
1264ALBAGALDA DE JOS4489173,79
1265DOLJPOIANA MARE10278393,79
1266BISTRIŢA-NĂSĂUDRUNCU SALVEI131853,79
1267BIHORTINCA8436323,79
1268BUZĂUŢINTEŞTI4483173,79
1269NEAMŢPĂSTRĂVENI3964153,78
1270CONSTANŢAAMZACEA2917113,77
1271CONSTANŢAGHINDĂREŞTI2654103,77
1272MUREŞIBĂNEŞTI4239163,77
1273MUREŞMĂDĂRAŞ159363,77
1274OLTMOVILENI3183123,77
1275BOTOŞANIUNŢENI2654103,77
1276DÂMBOVIŢANUCET4256163,76
1277CONSTANŢAGRĂDINA106743,75
1278SATU MARELAZURI6405243,75
1279SATU MAREODOREU6393243,75
1280MEHEDINŢIOPRIŞOR186873,75
1281ARGEŞSTOENEŞTI4261163,75
1282NEAMŢTAZLĂU2670103,75
1283CARAŞ-SEVERINCICLOVA ROMÂNĂ160663,74
1284CONSTANŢAMERENI240993,74
1285BUZĂUPÂRSCOV5344203,74
1286IALOMIŢAANDRĂŞEŞTI214383,73
1287MUREŞBĂGACIU2680103,73
1288DÂMBOVIŢADOBRA3483133,73
1289IAŞIDOLHEŞTI2682103,73
1290BACĂUPÂNCEŞTI4288163,73
1291BACĂUBEREŞTI-BISTRIŢA214983,72
1292HUNEDOARABULZEŞTII DE SUS26913,72
1293DÂMBOVIŢAMALU CU FLORI215083,72
1294GALAŢINICOREŞTI4027153,72
1295ARGEŞSTÂLPENI4841183,72
1296CONSTANŢATORTOMAN188273,72
1297BOTOŞANIIBĂNEŞTI3769143,71
1298GIURGIUROATA DE JOS7817293,71
1299MUREŞSÂNPAUL4586173,71
1300BOTOŞANICURTEŞTI5948223,7
1301PRAHOVAFÂNTÂNELE189073,7
1302HARGHITARACU162163,7
1303CLUJTURENI216283,7
1304MEHEDINŢIVÂNJULEŢ189473,7
1305CLUJVIIŞOARA5944223,7
1306BIHORBUNTEŞTI4337163,69
1307MARAMUREŞGÂRDANI135453,69
1308GORJSTĂNEŞTI217083,69
1309DOLJARGETOAIA4616173,68
1310ARADPETRIŞ135853,68
1311IAŞISCOBINŢI7601283,68
1312ALBACERGĂU163563,67
1313BOTOŞANIDIMĂCHENI136353,67
1314BRAŞOVHOLBAV136153,67
1315GORJLOGREŞTI245293,67
1316VRANCEATĂTĂRANU4354163,67
1317VÂLCEABOIŞOARA109443,66
1318MEHEDINŢIDÂRVARI245693,66
1319TIMIŞCENEI3016113,65
1320VASLUICOZMEŞTI219083,65
1321IALOMIŢARĂDULEŞTI109743,65
1322DOLJROBĂNEŞTI219683,64
1323CLUJSĂNDULEŞTI219683,64
1324GALAŢISLOBOZIA CONACHI4121153,64
1325HARGHITAAVRĂMEŞTI2757103,63
1326BACĂUŞTEFAN CEL MARE5227193,63
1327MEHEDINŢIBÂCLEŞ165863,62
1328HUNEDOARABĂIŢA3313123,62
1329ARADDEZNA110643,62
1330IALOMIŢAGHEORGHE DOJA248893,62
1331IALOMIŢAION ROATĂ3588133,62
1332VASLUILIPOVĂŢ4140153,62
1333SIBIUORLAT3319123,62
1334NEAMŢREDIU5246193,62
1335SĂLAJCHIEŞD249593,61
1336VÂLCEACOSTEŞTI3051113,61
1337HUNEDOARALĂPUGIU DE JOS138553,61
1338MARAMUREŞOCNA ŞUGATAG4160153,61
1339PRAHOVAPOSEŞTI3879143,61
1340GORJSCHELA166063,61
1341VASLUIZORLENI9697353,61
1342ARGEŞDAVIDEŞTI3053113,6
1343VÂLCEAIONEŞTI3890143,6
1344ARGEŞRECEA249893,6
1345CĂLĂRAŞIŞOLDANU3330123,6
1346VASLUIBOŢEŞTI194973,59
1347BACĂUCOŢOFĂNEŞTI3619133,59
1348DÂMBOVIŢAI. L. CARAGIALE6677243,59
1349ALBAÎNTREGALDE55723,59
1350PRAHOVAPĂCUREŢI195073,59
1351DOLJRAST3626133,59
1352VRANCEAŢIFEŞTI5017183,59
1353MARAMUREŞCOROIENI251793,58
1354MEHEDINŢIBĂLĂCIŢA252493,57
1355HUNEDOARABRETEA ROMÂNĂ2802103,57
1356TIMIŞMARGINA224483,57
1357SATU MAREMOFTIN4477163,57
1358BISTRIŢA-NĂSĂUDILVA MICĂ3371123,56
1359MUREŞBAHNEA3659133,55
1360NEAMŢSECUIENI3100113,55
1361VASLUIALBEŞTI2825103,54
1362ARGEŞBOTENI226383,54
1363TIMIŞCENAD4800173,54
1364DOLJMAGLAVIT4520163,54
1365CLUJSIC226083,54
1366PRAHOVAAPOSTOLACHE198373,53
1367HUNEDOARABURJUC85133,53
1368ARGEŞDRĂGANU198373,53
1369SUCEAVAPÂRTEŞTII DE JOS2830103,53
1370MARAMUREŞSARASĂU2831103,53
1371DOLJBRABOVA113743,52
1372BOTOŞANIMIHĂILENI255893,52
1373TELEORMANPIATRA2838103,52
1374BRAŞOVRECEA3410123,52
1375SATU MARESANISLĂU3696133,52
1376NEAMŢVÂNĂTORI-NEAMŢ8520303,52
1377BOTOŞANIBĂLUŞENI4839173,51
1378ARGEŞCEPARI199373,51
1379ARGEŞCETĂŢENI2848103,51
1380IAŞIROMÂNEŞTI171063,51
1381CONSTANŢATOPALU170963,51
1382GORJVLADIMIR256393,51
1383VASLUIBOGDĂNEŞTI3146113,5
1384CONSTANŢARASOVA3710133,5
1385CĂLĂRAŞIFUNDENI4582163,49
1386MUREŞVĂRGATA200573,49
1387VASLUIVINDEREI3720133,49
1388TULCEABAIA4597163,48
1389PRAHOVACEPTURA4312153,48
1390CLUJIARA3737133,48
1391ALBAAVRAM IANCU144153,47
1392CARAŞ-SEVERINBUCHIN201673,47
1393MUREŞDANEŞ6045213,47
1394CLUJCĂLĂRAŞI231483,46
1395BIHORDIOSIG7228253,46
1396DOLJIZVOARE144553,46
1397VRANCEASOVEJA202573,46
1398VRANCEATĂNĂSOAIA202473,46
1399TIMIŞGHIZELA115943,45
1400IAŞIGRAJDURI9274323,45
1401DÂMBOVIŢAGURA ŞUŢII5224183,45
1402VÂLCEAPRUNDENI3768133,45
1403ARADSĂVÂRŞIN2899103,45
1404BRĂILAVIZIRU6377223,45
1405NEAMŢBĂLŢĂTEŞTI4068143,44
1406ARGEŞBUZOEŞTI5227183,44
1407BRAŞOVCINCU203673,44
1408GALAŢICORNI203673,44
1409GORJDĂNEŞTI3784133,44
1410DÂMBOVIŢACONŢEŞTI4371153,43
1411CĂLĂRAŞILUICA204273,43
1412BACĂUORBENI3790133,43
1413BACĂUSĂRATA233383,43
1414IALOMIŢAALEXENI234283,42
1415VASLUIBANCA5561193,42
1416SUCEAVABERCHIŞEŞTI3220113,42
1417DOLJPREDEŞTI204573,42
1418ALBASĂLIŞTEA233683,42
1419VÂLCEAZĂTRENI204973,42
1420BIHORCOPĂCEL205373,41
1421MUREŞVOIVODENI176063,41
1422BIHORAUŞEU2938103,4
1423BRĂILAGRĂDIŞTEA205973,4
1424BRĂILAMĂXINENI3236113,4
1425CĂLĂRAŞIBELCIUGATELE206373,39
1426SIBIUBLĂJEL235783,39
1427BISTRIŢA-NĂSĂUDBUDEŞTI177163,39
1428PRAHOVADRAJNA5306183,39
1429VRANCEAVÂRTEŞCOIU3540123,39
1430MEHEDINŢIPRUNIŞOR177363,38
1431BIHORROŞIA236583,38
1432BACĂUSASCUT9775333,38
1433GALAŢIŢEPU236683,38
1434BOTOŞANIVIIŞOARA177663,38
1435NEAMŢVĂLENI148453,37
1436IAŞIVICTORIA4457153,37
1437BOTOŞANIVLĂSINEŞTI2963103,37
1438MUREŞCEUAŞU DE CÂMPIE6248213,36
1439BIHORCURĂŢELE237983,36
1440CLUJFRATA3869133,36
1441GALAŢIMĂSTĂCANI4761163,36
1442NEAMŢZĂNEŞTI5957203,36
1443MARAMUREŞGROŞII ŢIBLEŞULUI209073,35
1444DÂMBOVIŢAMORTENI268493,35
1445SATU MARESOCOND2985103,35
1446ARGEŞCOCU209673,34
1447SIBIUMICĂSASA209373,34
1448NEAMŢRĂUCEŞTI8383283,34
1449BISTRIŢA-NĂSĂUDSALVA269693,34
1450OLTSÂRBII – MĂGURA179763,34
1451SUCEAVACALAFINDEŞTI3004103,33
1452DOLJCIUPERCENII NOI5098173,33
1453BACĂUDĂMIENEŞTI180163,33
1454IAŞIRĂDUCĂNENI8711293,33
1455BRĂILASALCIA TUDOR240583,33
1456BACĂUBOGDĂNEŞTI271393,32
1457ARGEŞSCHITU GOLEŞTI5120173,32
1458SATU MAREHALMEU5437183,31
1459CĂLĂRAŞIPERIŞORU5138173,31
1460HARGHITASÂNSIMION3627123,31
1461IALOMIŢASCÂNTEIA3627123,31
1462ARGEŞTIGVENI3328113,31
1463SUCEAVAVADU MOLDOVEI4525153,31
1464BUZĂUGLODEANU SĂRAT3935133,3
1465CARAŞ-SEVERINPĂLTINIŞ242583,3
1466VRANCEAHOMOCEA7911263,29
1467BUZĂUMOVILA BANULUI243283,29
1468GIURGIUPRUNDU3967133,28
1469SATU MARESĂCĂŞENI121843,28
1470NEAMŢHANGU3674123,27
1471BISTRIŢA-NĂSĂUDDUMITRA5827193,26
1472BRAŞOVLISA184263,26
1473TELEORMANOLTENI3072103,26
1474PRAHOVAFILIPEŞTII DE PĂDURE10469343,25
1475SUCEAVAMOARA6462213,25
1476TELEORMANNENCIULEŞTI215173,25
1477DOLJPLEŞOI122943,25
1478VRANCEABILIEŞTI247183,24
1479ARGEŞBUGHEA DE SUS3083103,24
1480BOTOŞANIHLIPICENI3391113,24
1481BACĂUNEGRI277593,24
1482BISTRIŢA-NĂSĂUDPETRU RAREŞ3701123,24
1483VÂLCEAROEŞTI216373,24
1484SUCEAVAUDEŞTI8344273,24
1485VRANCEAMĂICĂNEŞTI4341143,23
1486PRAHOVASALCIA93033,23
1487CONSTANŢASEIMENI216473,23
1488TIMIŞUIVAR3098103,23
1489DOLJBREASTA4347143,22
1490GORJSCOARŢA4657153,22
1491IAŞIŢIGĂNAŞI4973163,22
1492GORJBOLBOŞI3119103,21
1493SUCEAVACACICA4357143,21
1494ARGEŞPRIBOIENI3422113,21
1495DÂMBOVIŢAVOINEŞTI5922193,21
1496MEHEDINŢIBREZNIŢA-MOTRU125043,2
1497MEHEDINŢIDUBOVA93733,2
1498BISTRIŢA-NĂSĂUDGALAŢII BISTRIŢEI249983,2
1499CĂLĂRAŞINICOLAE BĂLCESCU156153,2
1500BIHORSUPLACU DE BARCĂU4372143,2
1501GORJCRASNA4704153,19
1502VÂLCEAFRÂNCEŞTI5019163,19
1503BACĂUSOLONŢ3444113,19
1504ARGEŞAREFU220273,18
1505SIBIUMOŞNA3772123,18
1506CONSTANŢASARAIU125743,18
1507HUNEDOARATOMEŞTI94433,18
1508OLTTOPANA62823,18
1509BIHORBATĂR5673183,17
1510GORJCÂLNIC220773,17
1511CONSTANŢACASTELU5680183,17
1512MUREŞCHEŢANI252083,17
1513SUCEAVADRĂGUŞENI252683,17
1514NEAMŢDULCEŞTI252083,17
1515DOLJMELINEŞTI3781123,17
1516ARGEŞPIETROŞANI5359173,17
1517PRAHOVAPREDEAL-SĂRARI220573,17
1518ARADŞEITIN3152103,17
1519SATU MARECULCIU4115133,16
1520IAŞIŢIBANA8237263,16
1521BACĂUBÂRSĂNEŞTI4451143,15
1522HUNEDOARARIBIŢA127043,15
1523BRĂILAŞUŢEŞTI4444143,15
1524BIHORUILEACU DE BEIUŞ190763,15
1525BRAŞOVJIBERT286393,14
1526TULCEAJIJILA5414173,14
1527OLTTRAIAN286293,14
1528TIMIŞBARA32013,13
1529MARAMUREŞBICAZ95733,13
1530CARAŞ-SEVERINGÂRNIC127643,13
1531NEAMŢHORIA7337233,13
1532NEAMŢION CREANGĂ5745183,13
1533BIHORPOMEZEU256083,13
1534DÂMBOVIŢAMĂNEŞTI5443173,12
1535TULCEANICULIŢEL4491143,12
1536VRANCEAPLOSCUŢENI3201103,12
1537MARAMUREŞVADU IZEI288293,12
1538BUZĂUCOCHIRLEANCA5147163,11
1539IAŞIMIROSLOVEŞTI4176133,11
1540GALAŢINEGRILEŞTI257283,11
1541VASLUIRAFAILA193163,11
1542PRAHOVASTARCHIOJD3534113,11
1543BOTOŞANIVORNICENI4500143,11
1544CONSTANŢAALBEŞTI3869123,1
1545SATU MAREBERVENI3548113,1
1546BIHORDRĂGĂNEŞTI290293,1
1547BIHORINEU5164163,1
1548ALBALUPŞA290693,1
1549TELEORMANTROIANUL258183,1
1550IAŞIVALEA SEACĂ6138193,1
1551TIMIŞCĂRPINIŞ5829183,09
1552CONSTANŢACIOBANU3561113,09
1553DOLJPERIŞOR161853,09
1554SUCEAVAPOIANA STAMPEI226573,09
1555BIHORROŞIORI290993,09
1556HUNEDOARASĂLAŞU DE SUS226673,09
1557PRAHOVASÂNGERU5502173,09
1558BIHORBOROD3892123,08
1559OLTIANCU JIANU4217133,08
1560VRANCEAJARIŞTEA4214133,08
1561MARAMUREŞLĂPUŞ3568113,08
1562BACĂURACOVA3569113,08
1563OLTSEACA162153,08
1564BRĂILATICHILEŞTI3567113,08
1565VASLUIVOINEŞTI3890123,08
1566VRANCEAVULTURU8452263,08
1567SĂLAJZIMBOR97333,08
1568SUCEAVAFRĂTĂUŢII NOI6181193,07
1569DOLJVALEA STANCIULUI5207163,07
1570MARAMUREŞBOGDAN VODĂ294293,06
1571CĂLĂRAŞISĂRULEŞTI294193,06
1572MEHEDINŢIBALTA98233,05
1573BOTOŞANINICŞENI262683,05
1574SĂLAJSÂG3279103,05
1575CARAŞ-SEVERINTÂRNOVA163853,05
1576SUCEAVAILIŞEŞTI296593,04
1577IALOMIŢASUDIŢI197963,03
1578CLUJCORNEŞTI132543,02
1579DÂMBOVIŢASLOBOZIA MOARĂ198663,02
1580DOLJUNIREA3648113,02
1581DÂMBOVIŢAVULCANA-PANDELE4969153,02
1582GORJCĂPRENI199263,01
1583NEAMŢCORDUN8309253,01
1584BISTRIŢA-NĂSĂUDFELDRU7984243,01
1585BOTOŞANILOZNA199163,01
1586HARGHITAMEREŞTI133143,01
1587BRAŞOVPOIANA MĂRULUI3317103,01
1588BRAŞOVŞERCAIA298993,01
1589GALAŢISMÂRDAN5978183,01
1590NEAMŢTRIFEŞTI4989153,01

Mai multe articole...

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Ultimele articole