Lista localităților cu incidența mai mare de 3 la mie: Bragadiru se apropie de rata de infectare de 20 la mie

În peste 30 de localități din România incidența cazurilor de îmbolnăviri cu coronaviurs a depășit pragul de 10 la mia de locuitori, arată datele transmise marți de autorități.

Cea mai mare rată e în Bragadiru, foarte aproape de 20 la mie, urmată de Popești-Leordeni și Voluntari, cu peste 17 la mie în ambele cazuri.

Nr.crt.JUDEȚLocalitatePopulațieCazuriIncidență
1ILFOVORAŞ BRAGADIRU3100060219,42
2ILFOVORAŞ POPEŞTI-LEORDENI4400177117,52
3ILFOVORAŞ VOLUNTARI4584379217,28
4ILFOVORAŞ OTOPENI2054233216,16
5TELEORMANORAŞ VIDELE1115517115,33
6ILFOVORAŞ MĂGURELE1259718814,92
7BUCUREȘTIMUNICIPIUL BUCUREȘTI22052273243014,71
8ILFOVORAŞ BUFTEA2356330412,9
9TIMIŞMUNICIPIUL TIMIŞOARA322070409112,7
10ILFOVORAŞ PANTELIMON3120839512,66
11TIMIŞORAŞ GĂTAIA66668312,45
12VÂLCEAORAŞ HOREZU68868412,2
13TIMIŞORAŞ BUZIAŞ853210211,95
14OLTMUNICIPIUL SLATINA8177297411,91
15IALOMIŢAMUNICIPIUL URZICENI1644018911,5
16ILFOVORAŞ CHITILA1636518511,3
17PRAHOVAORAŞ SLĂNIC53176011,28
18DOLJMUNICIPIUL CRAIOVA298742336311,26
19IALOMIŢAMUNICIPIUL SLOBOZIA5118857611,25
20ARADORAŞ LIPOVA1118912310,99
21MEHEDINŢIMUNICIPIUL DROBETA-TURNU SEVERIN104511114210,93
22TELEORMANMUNICIPIUL ROŞIORI DE VEDE3003332810,92
23SĂLAJMUNICIPIUL ZALĂU6975574710,71
24CLUJMUNICIPIUL CLUJ-NAPOCA337294361010,7
25CLUJMUNICIPIUL GHERLA2293623910,42
26TIMIŞMUNICIPIUL LUGOJ4609747810,37
27ARADMUNICIPIUL ARAD176333179910,2
28DÂMBOVIŢAORAŞ TITU1021010310,09
29IALOMIŢAORAŞ AMARA79398010,08
30TELEORMANMUNICIPIUL ALEXANDRIA4917649510,07
31IAŞIMUNICIPIUL IAŞI411358413710,06
32ALBAMUNICIPIUL ALBA IULIA762477519,85
33ALBAORAŞ CUGIR255682509,78
34PRAHOVAMUNICIPIUL PLOIEŞTI22219921429,64
35SUCEAVAMUNICIPIUL CÂMPULUNG MOLDOVENESC213702019,41
36PRAHOVAMUNICIPIUL CÂMPINA362803389,32
37PRAHOVAORAŞ BĂICOI187791749,27
38NEAMŢMUNICIPIUL PIATRA-NEAMŢ11234410329,19
39CONSTANŢAORAŞ EFORIE111011029,19
40GIURGIUMUNICIPIUL GIURGIU650425949,13
41VASLUIMUNICIPIUL BÂRLAD689986249,04
42ARADORAŞ SEBIŞ6313579,03
43BRAŞOVORAŞ RUPEA6022548,97
44CONSTANŢAMUNICIPIUL CONSTANŢA31059027788,94
45SIBIUMUNICIPIUL SIBIU17015615078,86
46ALBAMUNICIPIUL AIUD252472228,79
47CĂLĂRAŞIMUNICIPIUL OLTENIŢA266892348,77
48BOTOŞANIMUNICIPIUL BOTOŞANI11894910248,61
49VÂLCEAMUNICIPIUL RÂMNICU VÂLCEA11774010028,51
50HUNEDOARAMUNICIPIUL DEVA681865758,43
51BISTRIŢA-NĂSĂUDMUNICIPIUL BISTRIŢA969078148,4
52OLTORAŞ BALŞ202371698,35
53GIURGIUORAŞ MIHĂILEŞTI7458628,31
54OLTMUNICIPIUL CARACAL330532748,29
55BUZĂUMUNICIPIUL BUZĂU12978110748,28
56SUCEAVAMUNICIPIUL FĂLTICENI310342578,28
57TULCEAMUNICIPIUL TULCEA844016878,14
58BRAŞOVMUNICIPIUL BRAŞOV29331023397,97
59MARAMUREŞMUNICIPIUL SIGHETU MARMAŢIEI426823407,97
60CONSTANŢAORAŞ TECHIRGHIOL8609687,9
61IALOMIŢAORAŞ FIERBINŢI-TÂRG4479357,81
62SUCEAVAORAŞ GURA HUMORULUI180001407,78
63CARAŞ-SEVERINMUNICIPIUL REŞIŢA830026437,75
64VÂLCEAORAŞ CĂLIMĂNEŞTI8758667,54
65BRĂILAMUNICIPIUL BRĂILA19628814777,52
66ALBAORAŞ ABRUD5198397,5
67HUNEDOARAMUNICIPIUL HUNEDOARA703325237,44
68MEHEDINŢIORAŞ VÂNJU MARE5818437,39
69ALBAMUNICIPIUL SEBEŞ329232427,35
70ARGEŞMUNICIPIUL PITEŞTI17141612497,29
71SUCEAVAMUNICIPIUL SUCEAVA1273019257,27
72DOLJMUNICIPIUL CALAFAT174161257,18
73IALOMIŢAMUNICIPIUL FETEŞTI344272467,15
74BIHORMUNICIPIUL ORADEA22530116077,13
75ARADORAŞ CURTICI9010647,1
76OLTORAŞ POTCOAVA5635407,1
77PRAHOVAORAŞ URLAŢI11580827,08
78DOLJMUNICIPIUL BĂILEŞTI190991357,07
79PRAHOVAORAŞ PLOPENI8627617,07
80VÂLCEAORAŞ BĂILE GOVORA2696197,05
81BISTRIŢA-NĂSĂUDORAŞ NĂSĂUD11620816,97
82DÂMBOVIŢAORAŞ RĂCARI6302436,82
83ARGEŞORAŞ ŞTEFĂNEŞTI161601106,81
84CĂLĂRAŞIMUNICIPIUL CĂLĂRAŞI740845046,8
85CLUJORAŞ HUEDIN9474646,76
86DÂMBOVIŢAORAŞ GĂEŞTI149021006,71
87ARGEŞORAŞ MIOVENI340362286,7
88CONSTANŢAORAŞ OVIDIU164101096,64
89SUCEAVAMUNICIPIUL RĂDĂUŢI368222446,63
90BRAŞOVORAŞ GHIMBAV7898526,58
91HUNEDOARAORAŞ HAŢEG10480696,58
92BRĂILAORAŞ FĂUREI3806256,57
93TIMIŞORAŞ SÂNNICOLAU MARE14451956,57
94BRAŞOVORAŞ RÂŞNOV187771236,55
95TIMIŞORAŞ DETA7655506,53
96CĂLĂRAŞIORAŞ BUDEŞTI7364486,52
97SUCEAVAMUNICIPIUL VATRA DORNEI163551066,48
98PRAHOVAORAŞ BOLDEŞTI-SCĂENI11588756,47
99OLTORAŞ CORABIA168411096,47
100BACĂUMUNICIPIUL BACĂU20238413086,46
101VRANCEAMUNICIPIUL FOCŞANI921215936,44
102MUREŞMUNICIPIUL TÂRGU MUREŞ1471939486,44
103CLUJMUNICIPIUL DEJ382862446,37
104VÂLCEAORAŞ BĂLCEŞTI4883316,35
105BRAŞOVMUNICIPIUL CODLEA258921646,33
106MARAMUREŞMUNICIPIUL BAIA MARE1433619056,31
107SĂLAJORAŞ JIBOU11668736,26
108MEHEDINŢIORAŞ STREHAIA10870686,26
109MARAMUREŞORAŞ TĂUŢII-MĂGHERĂUŞ9285586,25
110GALAŢIMUNICIPIUL TECUCI478042966,19
111ARADORAŞ PECICA14299886,15
112CARAŞ-SEVERINMUNICIPIUL CARANSEBEŞ293571806,13
113CONSTANŢAORAŞ NĂVODARI438112676,09
114CONSTANŢAMUNICIPIUL MEDGIDIA440612686,08
115GORJMUNICIPIUL MOTRU209491276,06
116HUNEDOARAMUNICIPIUL PETROŞANI400482426,04
117CONSTANŢAMUNICIPIUL MANGALIA399932416,03
118DÂMBOVIŢAMUNICIPIUL TÂRGOVIŞTE918825495,98
119IAŞIORAŞ HÂRLĂU15908955,97
120DOLJORAŞ FILIAŞI181091085,96
121GALAŢIMUNICIPIUL GALAŢI31121218425,92
122IAŞIORAŞ TÂRGU FRUMOS14406855,9
123HUNEDOARAMUNICIPIUL LUPENI251901485,88
124PRAHOVAORAŞ VĂLENII DE MUNTE13655805,86
125TELEORMANMUNICIPIUL TURNU MĂGURELE271761585,81
126HARGHITAMUNICIPIUL TOPLIŢA15679915,8
127SUCEAVAORAŞ FRASIN6554385,8
128DOLJORAŞ ŞEGARCEA7965465,78
129CARAŞ-SEVERINORAŞ OŢELU ROŞU12333715,76
130SUCEAVAORAŞ SIRET9605555,73
131VASLUIMUNICIPIUL VASLUI1510198605,69
132BIHORORAŞ ALEŞD11243645,69
133PRAHOVAORAŞ BREAZA15994915,69
134ARGEŞMUNICIPIUL CÂMPULUNG343141955,68
135ALBAORAŞ CÂMPENI7224415,68
136SĂLAJORAŞ CEHU SILVANIEI7420425,66
137NEAMŢORAŞ BICAZ8165465,63
138CĂLĂRAŞIORAŞ LEHLIU-GARĂ6462365,57
139PRAHOVAORAŞ MIZIL15969895,57
140ALBAORAŞ TEIUŞ7205405,55
141MEHEDINŢIMUNICIPIUL ORŞOVA12057665,47
142ARGEŞORAŞ COSTEŞTI10046555,47
143MARAMUREŞORAŞ BAIA SPRIE17025935,46
144BACĂUMUNICIPIUL ONEŞTI499242715,43
145SATU MAREMUNICIPIUL SATU MARE1184686395,39
146BRAŞOVMUNICIPIUL FĂGĂRAŞ380292045,36
147HUNEDOARAMUNICIPIUL BRAD15140815,35
148VRANCEAORAŞ ODOBEŞTI10014535,29
149VRANCEAORAŞ PANCIU9111485,27
150PRAHOVAORAŞ SINAIA11004585,27
151MARAMUREŞORAŞ ŞOMCUTA MARE8155435,27
152IAŞIMUNICIPIUL PAŞCANI462032435,26
153SATU MAREORAŞ ARDUD7629405,24
154CONSTANŢAORAŞ MURFATLAR10987575,19
155NEAMŢORAŞ TÂRGU-NEAMŢ234481215,16
156ARADORAŞ INEU9540495,14
157CONSTANŢAORAŞ HÂRŞOVA10942565,12
158DÂMBOVIŢAMUNICIPIUL MORENI19181975,06
159CONSTANŢAORAŞ CERNAVODĂ18582945,06
160VASLUIMUNICIPIUL HUŞI374781885,02
161COVASNAORAŞ COVASNA10959555,02
162VASLUIORAŞ NEGREŞTI10155515,02
163TELEORMANORAŞ ZIMNICEA14132715,02
164BRAŞOVMUNICIPIUL SĂCELE373951854,95
165GORJMUNICIPIUL TÂRGU JIU943044614,89
166MUREŞMUNICIPIUL SIGHIŞOARA330261614,87
167BIHORORAŞ NUCET2291114,8
168HUNEDOARAORAŞ ANINOASA4419214,75
169BISTRIŢA-NĂSĂUDORAŞ BECLEAN12671604,74
170ARADORAŞ SÂNTANA15656744,73
171BIHORMUNICIPIUL BEIUŞ11051524,71
172COVASNAMUNICIPIUL SFÂNTU GHEORGHE638342984,67
173HUNEDOARAMUNICIPIUL ORĂŞTIE215251004,65
174TIMIŞORAŞ JIMBOLIA13436624,61
175ALBAORAŞ OCNA MUREŞ13926644,6
176TIMIŞORAŞ RECAŞ10325474,55
177ALBAMUNICIPIUL BLAJ20690944,54
178MUREŞMUNICIPIUL REGHIN372891694,53
179CARAŞ-SEVERINORAŞ BĂILE HERCULANE4643214,52
180OLTORAŞ DRĂGĂNEŞTI-OLT11529524,51
181NEAMŢORAŞ ROZNOV10414474,51
182SĂLAJORAŞ ŞIMLEU SILVANIEI17326784,5
183SIBIUORAŞ CISNĂDIE256191154,49
184DOLJORAŞ DĂBULENI11374514,48
185ARGEŞORAŞ TOPOLOVENI9390424,47
186VÂLCEAMUNICIPIUL DRĂGĂŞANI19816884,44
187HARGHITAORAŞ BĂILE TUŞNAD158974,41
188BRAŞOVORAŞ ZĂRNEŞTI263321164,41
189TIMIŞORAŞ FĂGET7757344,38
190GALAŢIORAŞ TÂRGU BUJOR8452374,38
191VRANCEAMUNICIPIUL ADJUD20170884,36
192HARGHITAORAŞ CRISTURU SECUIESC10792474,36
193VÂLCEAORAŞ BĂILE OLĂNEŞTI4421194,3
194CARAŞ-SEVERINORAŞ ORAVIŢA12395534,28
195GORJORAŞ BUMBEŞTI-JIU9371404,27
196CĂLĂRAŞIORAŞ FUNDULEA6507274,15
197MARAMUREŞORAŞ SEINI9697404,12
198CLUJMUNICIPIUL TURDA552982264,09
199DÂMBOVIŢAORAŞ PUCIOASA14909614,09
200VASLUIORAŞ MURGENI8102334,07
201HARGHITAMUNICIPIUL ODORHEIU SECUIESC379961534,03
202MARAMUREŞORAŞ VIŞEU DE SUS17695703,96
203SUCEAVAORAŞ SALCEA11379453,95
204OLTORAŞ SCORNICEŞTI11693463,93
205PRAHOVAORAŞ AZUGA4631183,89
206BACĂUMUNICIPIUL MOINEŞTI23707913,84
207MUREŞORAŞ SĂRMAŞU6774263,84
208GIURGIUORAŞ BOLINTIN-VALE13842533,83
209SUCEAVAORAŞ SOLCA2628103,81
210ARGEŞMUNICIPIUL CURTEA DE ARGEŞ320471213,78
211IAŞIORAŞ PODU ILOAIEI11636443,78
212CARAŞ-SEVERINORAŞ BOCŞA18844713,77
213HARGHITAMUNICIPIUL MIERCUREA-CIUC418761573,75
214PRAHOVAORAŞ BUŞTENI9368353,74
215BOTOŞANIMUNICIPIUL DOROHOI300671123,73
216BUZĂUMUNICIPIUL RÂMNICU SĂRAT388641453,73
217IALOMIŢAORAŞ CĂZĂNEŞTI3496133,72
218MARAMUREŞORAŞ ULMENI7537283,72
219SIBIUORAŞ OCNA SIBIULUI4338163,69
220SATU MAREORAŞ TĂŞNAD9228343,68
221SIBIUMUNICIPIUL MEDIAŞ561512053,65
222PRAHOVAORAŞ COMARNIC11779433,65
223HUNEDOARAMUNICIPIUL VULCAN26953973,6
224NEAMŢMUNICIPIUL ROMAN686072443,56
225BIHORORAŞ VAŞCĂU225083,56
226BRAŞOVORAŞ PREDEAL4843173,51
227BOTOŞANIORAŞ BUCECEA5441193,49
228MUREŞORAŞ IERNUT9738343,49
229GORJORAŞ TÂRGU CĂRBUNEŞTI8604303,49
230MUREŞORAŞ LUDUŞ17245603,48
231MEHEDINŢIORAŞ BAIA DE ARAMĂ5513193,45
232HUNEDOARAORAŞ PETRILA23582813,43
233SATU MAREMUNICIPIUL CAREI23987823,42
234SUCEAVAORAŞ DOLHASCA11468393,4
235GORJORAŞ NOVACI5617193,38
236MARAMUREŞORAŞ CAVNIC5060173,36
237MUREŞORAŞ SOVATA10155343,35
238TIMIŞORAŞ CIACOVA5682193,34
239MARAMUREŞORAŞ TÂRGU LĂPUŞ12929433,33
240OLTORAŞ PIATRA-OLT6322213,32
241BOTOŞANIORAŞ ŞTEFĂNEŞTI6324213,32
242BIHORORAŞ ŞTEI7243243,31
243ARADORAŞ CHIŞINEU-CRIŞ8191273,3
244BIHORMUNICIPIUL MARGHITA17419573,27
245CLUJMUNICIPIUL CÂMPIA TURZII27315893,26
246SATU MAREORAŞ NEGREŞTI-OAŞ17062553,22
247MARAMUREŞORAŞ DRAGOMIREŞTI3132103,19
248CARAŞ-SEVERINORAŞ MOLDOVA NOUĂ12850413,19
249GORJORAŞ ŢICLENI4500143,11
250BACĂUORAŞ COMĂNEŞTI23214723,1
251TULCEAORAŞ BABADAG10537323,04
252BACĂUORAŞ BUHUŞI23327713,04
253BRĂILAORAŞ IANCA10568323,03

Lista comunelor cu incidența mai mare sau egală cu 3/1000loc

NR. CRT.JUDEȚLOCALITATEPOPULAȚIECAZURIINCIDENȚA
1PRAHOVACĂLUGĂRENI11062724,41
2IALOMIŢAMOLDOVENI10002323
3ILFOVCLINCENI760016822,11
4ILFOVCORBEANCA951620721,75
5IALOMIŢAAXINTELE22044419,96
6ILFOVDOMNEŞTI1091720819,05
7ILFOVCHIAJNA3372164219,04
8ILFOVDOBROEŞTI1259322918,18
9GIURGIUMALU19923618,07
10TIMIŞMOŞNIŢA NOUĂ1432825317,66
11TIMIŞGHIRODA848714917,56
12TIMIŞBECICHERECU MIC33685917,52
13TIMIŞSÂNMIHAIU ROMÂN887015517,47
14TIMIŞDUMBRĂVIŢA1832931517,19
15ARADMONEASA8211417,05
16TIMIŞREMETEA MARE29134916,82
17CLUJJICHIŞU DE JOS11431916,62
18SĂLAJCRIŞENI34365716,59
19CARAŞ-SEVERINSACU15252516,39
20MARAMUREŞBOIU MARE11071816,26
21ILFOVBERCENI935915116,13
22TIMIŞGIROC2184835116,07
23CLUJCIURILA17672815,85
24TELEORMANGRATIA25043915,58
25DOLJMALU MARE659410215,47
26CARAŞ-SEVERINGRĂDINARI20073115,45
27VÂLCEAMĂLDĂREŞTI18772915,45
28GIURGIUADUNAŢII-COPĂCENI61699515,4
29DOLJALMĂJ17722715,24
30SĂLAJDOBRIN16442515,21
31ILFOVTUNARI780211815,12
32SUCEAVAPOJORÂTA29824515,09
33TELEORMANRĂSMIREŞTI7291115,09
34ILFOVGRUIU704710615,04
35SĂLAJMIRŞID24603715,04
36ILFOVAFUMAŢI837712514,92
37TIMIŞBUCOVĂŢ23673514,79
38DOLJCÂRCEA31114614,79
39ILFOVPETRĂCHIOAIA35835314,79
40IAŞIVALEA LUPULUI1281318714,59
41TIMIŞBOGDA483714,49
42OLTMILCOV15332214,35
43ILFOVDRAGOMIREŞTI-VALE59308514,33
44ILFOVMOGOŞOAIA921913114,21
45HUNEDOARALELESE352514,2
46CLUJCĂPUŞU MARE29754214,12
47HUNEDOARAZAM16312314,1
48CLUJDĂBÂCA14262014,03
49ILFOVJILAVA1067314913,96
50CLUJAGHIREŞU65499013,74
51TELEORMANBEUCA11651613,73
52MEHEDINŢIBREZNIŢA-OCOL39405413,71
53BRĂILARACOVIŢA9691313,42
54BUZĂURUŞEŢU35064713,41
55IAŞIPROBOTA35834813,4
56ILFOVCERNICA1143215213,3
57TIMIŞCOŞTEIU39145213,29
58TELEORMANFRĂSINET22583013,29
59IAŞIREDIU826810913,18
60ALBAMIRĂSLĂU19802613,13
61TIMIŞCRICIOVA16092113,05
62GIURGIUMIHAI BRAVU22983013,05
63SĂLAJMARCA25343313,02
64MEHEDINŢIŞIŞEŞTI24593213,01
65CLUJVALEA IERII9281212,93
66ILFOVCORNETU66058512,87
67HARGHITAOCLAND13211712,87
68ILFOVCIOROGÂRLA65578412,81
69PRAHOVABLEJOI943312012,72
70TIMIŞFIBIŞ17292212,72
71ILFOVŞTEFĂNEŞTII DE JOS1027813012,65
72IAŞIARONEANU43595512,62
73TIMIŞDUDEŞTII NOI39735012,58
74ILFOV1 DECEMBRIE844810612,55
75ARADZĂDĂRENI30463812,48
76GORJVĂGIULEŞTI23262912,47
77ILFOVCOPĂCENI29713712,45
78TIMIŞSÂNANDREI78819812,43
79MARAMUREŞGROŞI32214012,42
80BOTOŞANISULIŢA29873712,39
81TELEORMANPURANI13831712,29
82PRAHOVAPĂULEŞTI72518912,27
83DOLJŞIMNICU DE SUS55416812,27
84OLTSLĂTIOARA25523112,15
85PRAHOVAPOIENARII BURCHII45305512,14
86DOLJTESLUI20892511,97
87ILFOVCIOLPANI54376511,96
88TELEORMANMOŞTENI13381611,96
89MEHEDINŢIGODEANU502611,95
90ARADZĂBRANI44705311,86
91ARADUSUSĂU14431711,78
92ALBAVINŢU DE JOS55316511,75
93TELEORMANBOGDANA19622311,72
94MARAMUREŞRONA DE JOS19632311,72
95BIHORCEICA34164011,71
96OLTBALDOVINEŞTI10301211,65
97CLUJALUNIŞ11181311,63
98GORJARCANI12901511,63
99MEHEDINŢIIZVORU BÂRZII27003111,48
100SĂLAJMESEŞENII DE JOS31473611,44
101GIURGIUSLOBOZIA22752611,43
102ILFOVGLINA85919811,41
103CARAŞ-SEVERINMARGA10521211,41
104IAŞIBÂRNOVA78088911,4
105PRAHOVAOLARI18432111,39
106SĂLAJBENESAT14061611,38
107ALBACIURULEASA11431311,37
108TIMIŞPĂDURENI20252311,36
109BIHORSPINUŞ11451311,35
110ARADVLADIMIRESCU1469116611,3
111CLUJFLOREŞTI4794354111,28
112ILFOVMOARA VLĂSIEI64777311,27
113IAŞIMIROSLAVA2550628711,25
114HUNEDOARATELIUCU INFERIOR24902811,24
115HUNEDOARAVORŢA714811,2
116PRAHOVABERCENI63757111,14
117ALBAMETEŞ28043111,06
118TELEORMANZÂMBREASCA12701411,02
119IAŞICUCUTENI13631511,01
120MARAMUREŞVIMA MICĂ13631511,01
121CLUJBACIU1324014510,95
122ARADLIVADA42014610,95
123BIHORŢEŢCHEA33003610,91
124GIURGIUGOGOŞARI16511810,9
125DÂMBOVIŢACREVEDIA60626610,89
126BRAŞOVSÂNPETRU1051311410,84
127ILFOVBRĂNEŞTI989610710,81
128BIHORCHIŞLAZ31603410,76
129ARADŞIŞTAROVĂŢ374410,7
130SUCEAVAIACOBENI19662110,68
131TIMIŞPECIU NOU57196110,67
132TIMIŞBOLDUR23462510,66
133TIMIŞTOPOLOVĂŢU MARE26292810,65
134TELEORMANVITĂNEŞTI26392810,61
135NEAMŢPÂNGĂRAŢI53755710,6
136TELEORMANBALACI14241510,53
137TIMIŞŞAG47725010,48
138SĂLAJTREZNEA10521110,46
139VÂLCEASTROEŞTI25872710,44
140IAŞIHOLBOCA1592216610,43
141MEHEDINŢIBÂLVĂNEŞTI869910,36
142ILFOVDĂRĂŞTI-ILFOV27092810,34
143OLTFĂGEŢELU774810,34
144TELEORMANMÂRZĂNEŞTI33883510,33
145CONSTANŢAAGIGEA92469510,27
146ILFOVGRĂDIŞTEA31233210,25
147SĂLAJŞAMŞUD18541910,25
148BIHORTOBOLIU21472210,25
149BIHORBRUSTURI34213510,23
150BRAŞOVBUNEŞTI29323010,23
151CĂLĂRAŞIMITRENI39134010,22
152TELEORMANRĂDOIEŞTI18801910,11
153IAŞICIUREA1839218510,06
154TELEORMANBLEJEŞTI36963710,01
155CLUJGÂRBĂU22012210
156ARADCONOP2209229,96
157MEHEDINŢIPĂTULELE3514359,96
158PRAHOVATELEGA5224529,95
159ARADAPATEU3422349,94
160TIMIŞBETHAUSEN2836289,87
161IALOMIŢACOŞERENI4261429,86
162PRAHOVAARICEŞTII RAHTIVANI8243819,83
163CLUJCĂTINA1629169,82
164ILFOVBALOTEŞTI9482939,81
165ARADCOVĂSINŢ2758279,79
166BISTRIŢA-NĂSĂUDŞINTEREAG3587359,76
167TIMIŞFOENI1746179,74
168HUNEDOARAILIA3505349,7
169ARGEŞPOIENARII DE ARGEŞ92999,69
170CARAŞ-SEVERINFOROTIC1657169,66
171VASLUICOSTEŞTI2693269,65
172ARADARCHIŞ1453149,64
173IAŞIDUMEŞTI4981489,64
174TELEORMANFURCULEŞTI3222319,62
175IAŞIMOVILENI3020299,6
176ILFOVNUCI2710269,59
177CLUJPLOSCOŞ62769,57
178GIURGIUGRĂDINARI3246319,55
179ALBAŞPRING2514249,55
180TELEORMANCIUPERCENI1369139,5
181ILFOVGĂNEASA5478529,49
182MARAMUREŞGIULEŞTI3163309,48
183CLUJPETREŞTII DE JOS1477149,48
184TIMIŞLIEBLING4118399,47
185PRAHOVARÂFOV5402519,44
186TELEORMANCRÂNGU1378139,43
187TELEORMANCĂLINEŞTI2764269,41
188CLUJGILĂU9144869,41
189IAŞIBIVOLARI4053389,38
190GIURGIUSTOENEŞTI1823179,33
191PRAHOVACORNU4184399,32
192TIMIŞCHEVEREŞU MARE2482239,27
193PRAHOVAGURA VADULUI2055199,25
194MEHEDINŢIBROŞTENI2706259,24
195SĂLAJBOCŞA3362319,22
196TIMIŞGIARMATA7914739,22
197OLTGĂVĂNEŞTI1845179,21
198PRAHOVACOCORĂŞTII MISLII3260309,2
199ARADVĂRĂDIA DE MUREŞ1631159,2
200BIHORHIDIŞELU DE SUS3263309,19
201IALOMIŢAMUNTENI-BUZĂU3266309,19
202SĂLAJBĂLAN3813359,18
203IALOMIŢAGHEORGHE LAZĂR2180209,17
204PRAHOVAGORGOTA4801449,16
205CLUJSÂNCRAIU1528149,16
206VÂLCEAVAIDEENI3824359,15
207HUNEDOARABRĂNIŞCA1534149,13
208ILFOVPERIŞ7450689,13
209DOLJVÂRVORU DE JOS2412229,12
210DÂMBOVIŢAVLĂDENI2852269,12
211CLUJMĂNĂSTIRENI1319129,1
212VASLUICREŢEŞTI1654159,07
213SĂLAJMĂERIŞTE2873269,05
214TELEORMANGĂLĂTENI2433229,04
215ARADŞOFRONEA2988279,04
216ARGEŞBĂBANA2880269,03
217CONSTANŢAVALU LUI TRAIAN176111599,03
218ARGEŞALBEŞTII DE MUSCEL1442139,02
219NEAMŢBODEŞTI4558419
220SĂLAJGÂLGĂU2338218,98
221IALOMIŢADRĂGOEŞTI89288,97
222BIHORCĂBEŞTI1794168,92
223GIURGIUJOIŢA3817348,91
224OLTBREBENI2589238,88
225TULCEAI.C.BRĂTIANU1127108,87
226ILFOVSNAGOV8340748,87
227DOLJGHINDENI1807168,85
228MARAMUREŞCERNEŞTI3618328,84
229MEHEDINŢIPĂDINA1131108,84
230CLUJAPAHIDA157481398,83
231DOLJBRALOŞTIŢA3738338,83
232CĂLĂRAŞIDOROBANŢU2606238,83
233MARAMUREŞBOCICOIU MARE4533408,82
234CĂLĂRAŞIŞTEFAN VODĂ2268208,82
235VASLUITANACU1816168,81
236NEAMŢDOBRENI1819168,8
237BUZĂUBOZIORU91088,79
238SĂLAJCRISTOLŢ1139108,78
239BIHORPALEU3537318,76
240BISTRIŢA-NĂSĂUDNIMIGEA5377478,74
241IALOMIŢAADÂNCATA2291208,73
242TIMIŞTOMEŞTI1950178,72
243ARGEŞBRADU9096798,69
244TIMIŞPIŞCHIA3336298,69
245HUNEDOARABLĂJENI92388,67
246CONSTANŢAMIHAIL KOGĂLNICEANU10095878,62
247BISTRIŢA-NĂSĂUDBUDACU DE JOS3374298,6
248BOTOŞANICRISTEŞTI4889428,59
249GIURGIUCĂLUGĂRENI5361468,58
250TELEORMANMĂLDĂENI3848338,58
251DOLJTEASC3032268,58
252SUCEAVAHÂRTOP2695238,53
253GORJPOLOVRAGI2695238,53
254TIMIŞGHILAD2113188,52
255PRAHOVAPROVIŢA DE SUS1878168,52
256VRANCEAURECHEŞTI2698238,52
257PRAHOVABĂNEŞTI5531478,5
258IALOMIŢAPERIEŢI3648318,5
259BUZĂUBLĂJANI94288,49
260IALOMIŢACIULNIŢA2357208,49
261CLUJGEACA1413128,49
262CLUJBORŞA1298118,47
263SĂLAJAGRIJ1420128,45
264MUREŞCRĂIEŞTI82978,44
265IALOMIŢAMIHAIL KOGĂLNICEANU3199278,44
266GIURGIUGOSTINU1662148,42
267PRAHOVASCORŢENI5591478,41
268BUZĂUMĂRĂCINENI9327788,36
269BIHORSÂNTANDREI8249698,36
270ARADBIRCHIŞ1801158,33
271MUREŞSÂNCRAIU DE MUREŞ10102848,32
272SUCEAVAFUNDU MOLDOVEI3973338,31
273TIMIŞOTELEC1807158,3
274ALBADAIA ROMÂNĂ3137268,29
275HUNEDOARAVĂLIŞOARA108898,27
276BISTRIŢA-NĂSĂUDNEGRILEŞTI2421208,26
277MEHEDINŢIFLOREŞTI2548218,24
278CLUJCUZDRIOARA3040258,22
279VÂLCEAFĂUREŞTI1338118,22
280MEHEDINŢIMALOVĂŢ2554218,22
281IALOMIŢAMANASIA4515378,19
282BIHORLĂZĂRENI3426288,17
283TELEORMANSALCIA2326198,17
284SĂLAJFILDU DE JOS1350118,15
285VASLUIVIIŞOARA1599138,13
286VASLUIMUNTENII DE JOS4312358,12
287PRAHOVADRĂGĂNEŞTI4685388,11
288PRAHOVAPOIANA CÂMPINA4935408,11
289DÂMBOVIŢAVALEA MARE2100178,1
290IAŞIPOPRICANI8529698,09
291PRAHOVAGORNET-CRICOV2105178,08
292ARGEŞMOŞOAIA6932568,08
293TIMIŞJAMU MARE2978248,06
294MEHEDINŢIŞIMIAN10792878,06
295GIURGIUTOPORU1737148,06
296ARADGHIOROC4100338,05
297VÂLCEAŞIRINEASA2241188,03
298TIMIŞDUMBRAVA2744228,02
299TIMIŞSĂCĂLAZ10969888,02
300IALOMIŢAMOVILIŢA2501208
301CĂLĂRAŞIDICHISENI1754147,98
302TIMIŞMORAVIŢA2758227,98
303GALAŢIŞENDRENI5539447,94
304BRAŞOVHĂRMAN7312587,93
305ILFOVVIDRA8842707,92
306GIURGIUPUTINEIU2149177,91
307PRAHOVAPUCHENII MARI8127647,87
308SĂLAJLETCA1663137,82
309BRAŞOVTĂRLUNGENI11758927,82
310CLUJCHINTENI3712297,81
311OLTDEVESELU3202257,81
312CLUJVULTURENI1416117,77
313COVASNABODOC2588207,73
314BIHORSÂMBĂTA1294107,73
315IAŞITRIFEŞTI3881307,73
316ALBALIVEZILE116697,72
317TIMIŞVOITEG2462197,72
318NEAMŢDOCHIA2463197,71
319ARADSEMLAC4278337,71
320TIMIŞVICTOR VLAD DELAMARINA2855227,71
321IAŞICIORTEŞTI3773297,69
322ALBAALBAC1957157,66
323PRAHOVATĂTARU78567,64
324IAŞILEŢCANI8005617,62
325ARGEŞOARJA2756217,62
326ARGEŞROCIU2365187,61
327ALBAŞIBOT2365187,61
328TULCEAIZVOARELE1973157,6
329DOLJPIELEŞTI4216327,59
330DOLJBUCOVĂŢ4222327,58
331BRAŞOVBOD5549427,57
332VÂLCEABUDEŞTI6206477,57
333TIMIŞTORMAC2908227,57
334VRANCEAVÂNĂTORI7000537,57
335GIURGIUGREACA2125167,53
336TELEORMANCĂLMĂŢUIU1596127,52
337IALOMIŢADRIDU3063237,51
338ALBAIGHIU7059537,51
339TIMIŞNĂDRAG2798217,51
340ALBABISTRA4536347,5
341MEHEDINŢIPRISTOL1333107,5
342CĂLĂRAŞISOHATU2402187,49
343VASLUIFĂLCIU5217397,48
344DOLJBRĂDEŞTI4551347,47
345MUREŞSÂNGEORGIU DE MUREŞ11107837,47
346TELEORMANŞTOROBĂNEASA2812217,47
347GIURGIUSĂBĂRENI2681207,46
348CLUJBONŢIDA4833367,45
349CĂLĂRAŞICĂSCIOARELE1610127,45
350VÂLCEASTOENEŞTI3222247,45
351BUZĂUBRĂDEANU2287177,43
352GALAŢIBUCIUMENI2422187,43
353CĂLĂRAŞICRIVĂŢ1884147,43
354BIHORSÂNMARTIN12912967,43
355CĂLĂRAŞIULMU121297,43
356DOLJCERNĂTEŞTI1618127,42
357OLTGHIMPEŢENI1350107,41
358ALBASTREMŢ2429187,41
359IAŞIGORBAN2971227,4
360TELEORMANFRUMOASA1758137,39
361IAŞIMĂDÂRJAC1628127,37
362HARGHITABRĂDEŞTI2175167,36
363DOLJGIUBEGA2037157,36
364ARADŞAGU4214317,36
365PRAHOVAVÂLCĂNEŞTI3667277,36
366HUNEDOARAVEŢEL2999227,34
367BUZĂUUNGURIU2459187,32
368VASLUIPERIENI3828287,31
369MARAMUREŞŞIŞEŞTI5338397,31
370PRAHOVATÂRGŞORU VECHI11365837,3
371MEHEDINŢICORLĂŢEL123597,29
372MEHEDINŢIPONOARELE2331177,29
373VRANCEAGOLEŞTI4809357,28
374ARGEŞŢIŢEŞTI5358397,28
375TELEORMANSCRIOAŞTEA3589267,24
376GORJCĂTUNELE2627197,23
377BUZĂUCERNĂTEŞTI3597267,23
378PRAHOVABĂLŢEŞTI3739277,22
379DOLJFĂRCAŞ2079157,22
380BIHORLUNCA2631197,22
381CONSTANŢANICOLAE BĂLCESCU5553407,2
382ARADFRUMUŞENI2786207,18
383GALAŢIVÂNĂTORI6829497,18
384VÂLCEADĂEŞTI3081227,14
385IAŞIION NECULCE5883427,14
386BISTRIŢA-NĂSĂUDLIVEZILE5183377,14
387ALBASĂLCIUA1401107,14
388BIHORDERNA2391177,11
389ALBACRICĂU1974147,09
390TIMIŞBIRDA2118157,08
391NEAMŢGIROV5084367,08
392CĂLĂRAŞIVALEA ARGOVEI2261167,08
393BOTOŞANILEORDA2689197,07
394BIHORPOCOLA1414107,07
395NEAMŢALEXANDRU CEL BUN6111437,04
396SIBIURÂU SADULUI56947,03
397DÂMBOVIŢAANINOASA6412457,02
398NEAMŢDUMBRAVA ROŞIE8826627,02
399IAŞIVLĂDENI4131297,02
400MARAMUREŞARDUSAT2852207,01
401VÂLCEASLĂTIOARA3283237,01
402OLTSTUDINA2569187,01
403TIMIŞLIVEZILE1717126,99
404CLUJMĂGURI-RĂCĂTĂU2288166,99
405ARGEŞHÂRTIEŞTI2295166,97
406BACĂUMĂGURA5743406,97
407MARAMUREŞDESEŞTI2298166,96
408CARAŞ-SEVERINSICHEVIŢA2011146,96
409HUNEDOARABUCEŞ1727126,95
410PRAHOVABUCOV11673816,94
411TIMIŞPARŢA2451176,94
412TELEORMANCOSMEŞTI2468176,89
413HUNEDOARAPESTIŞU MIC116486,87
414ARGEŞSUSENI2913206,87
415TELEORMANPLOSCA5252366,85
416BACĂUSECUIENI2336166,85
417DÂMBOVIŢABILCIUREŞTI1903136,83
418TELEORMANTALPA1610116,83
419MEHEDINŢIBALA3526246,81
420GIURGIUBOLINTIN-DEAL6166426,81
421BOTOŞANIFRUMUŞICA5880406,8
422BIHORGEPIU2060146,8
423CLUJIZVORU CRIŞULUI1470106,8
424TIMIŞVARIAŞ6614456,8
425BUZĂUAMARU2208156,79
426SĂLAJBĂNIŞOR1918136,78
427BIHORSĂLARD4573316,78
428TULCEASOMOVA5160356,78
429CĂLĂRAŞIVÂLCELELE1622116,78
430BRAŞOVCRISTIAN6502446,77
431CARAŞ-SEVERINEZERIŞ133096,77
432SUCEAVAPANACI2218156,76
433CONSTANŢALUMINA12004816,75
434GIURGIUSINGURENI2814196,75
435CĂLĂRAŞIGURBĂNEŞTI103876,74
436TIMIŞGIULVĂZ3268226,73
437ARADCHISINDIA119086,72
438BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU-MĂGHERUŞ4761326,72
439HARGHITASUBCETATE1787126,72
440ARADFÂNTÂNELE3733256,7
441MARAMUREŞARINIŞ104676,69
442TIMIŞORŢIŞOARA4783326,69
443TELEORMANCIOLĂNEŞTI2397166,68
444MEHEDINŢISTÂNGĂCEAUA119786,68
445IALOMIŢAGRIVIŢA3152216,66
446BRAŞOVHĂLCHIU5113346,65
447OLTOSICA DE JOS1504106,65
448ARGEŞBASCOV11004736,63
449VRANCEACÂRLIGELE3017206,63
450TELEORMANSEGARCEA-VALE2715186,63
451PRAHOVABALTA DOAMNEI2271156,61
452BISTRIŢA-NĂSĂUDLECHINŢA6205416,61
453DOLJCOŢOFENII DIN FAŢĂ2121146,6
454GIURGIUGĂUJANI2274156,6
455BACĂUFILIPEŞTI4561306,58
456ARGEŞSTOLNICI2735186,58
457ALBAROŞIA MONTANĂ2741186,57
458DOLJBRATOVOEŞTI3202216,56
459BRAŞOVHOGHIZ5179346,56
460SUCEAVAVAMA6253416,56
461GIURGIUCOMANA6408426,55
462BIHORGIRIŞU DE CRIŞ3972266,55
463BRAŞOVŞINCA3814256,55
464ARGEŞTEIU122286,55
465ARADBATA107176,54
466DÂMBOVIŢACORBII MARI8105536,54
467GIURGIUCOSOBA2758186,53
468IAŞIUNGHENI4288286,53
469ARGEŞUNGHENI2449166,53
470ARADTAUŢ1533106,52
471TIMIŞBILED4155276,5
472DOLJMĂCEŞU DE JOS123086,5
473VÂLCEAMIHĂEŞTI6918456,5
474HUNEDOARAGHELARI2004136,49
475TELEORMANŢIGĂNEŞTI4621306,49
476IALOMIŢACIOCHINA2933196,48
477PRAHOVAMĂGURENI6330416,48
478IAŞIROŞCANI1549106,46
479CONSTANŢATUZLA7280476,46
480OLTBĂBICIU2018136,44
481TELEORMANLIŢA2331156,44
482GALAŢIBĂNEASA2022136,43
483CONSTANŢALIMANU6845446,43
484PRAHOVABĂTRÂNI2026136,42
485VASLUIGRIVIŢA3582236,42
486DÂMBOVIŢACOSTEŞTII DIN VALE3434226,41
487SUCEAVADOLHEŞTI3745246,41
488IAŞIANDRIEŞENI4061266,4
489IAŞIHORLEŞTI2968196,4
490SUCEAVADORNA CANDRENILOR3133206,38
491ARADBELIU2984196,37
492DÂMBOVIŢABREZOAELE3456226,37
493BIHORCEFA2354156,37
494BISTRIŢA-NĂSĂUDREBRIŞOARA4864316,37
495SĂLAJBUCIUMI2521166,35
496GORJLELEŞTI1733116,35
497SIBIUŞURA MARE5200336,35
498CLUJCĂIANU2367156,34
499OLTVIŞINA2680176,34
500GIURGIUBUTURUGENI3951256,33
501ARADDOROBANŢI1583106,32
502GIURGIUVALEA DRAGULUI2688176,32
503OLTVOINEASA2057136,32
504BRAŞOVVULCAN5241336,3
505SATU MARESANTĂU2545166,29
506OLTTĂTULEŞTI79556,29
507SUCEAVAŞCHEIA13226836,28
508TELEORMANSCURTU MARE143496,28
509NEAMŢCOSTIŞA3506226,27
510HARGHITAPĂULENI-CIUC2076136,26
511BOTOŞANITUDORA4955316,26
512BACĂUSĂUCEŞTI5612356,24
513GIURGIUDAIA2409156,23
514TELEORMANDRĂGĂNEŞTI-VLAŞCA3861246,22
515DOLJGOIEŞTI3059196,21
516MEHEDINŢIHINOVA2897186,21
517CONSTANŢACUMPĂNA161341006,2
518MEHEDINŢIGRECI113076,19
519TELEORMANMĂGURA2424156,19
520ARADIRATOŞU2591166,18
521SUCEAVASTROIEŞTI3398216,18
522MUREŞGREBENIŞU DE CÂMPIE1783116,17
523OLTOSICA DE SUS4541286,17
524BIHORBUDUREASA2759176,16
525OLTCRÂMPOIA3409216,16
526PRAHOVAADUNAŢI1950126,15
527BIHORCÂMPANI2278146,15
528GIURGIUCREVEDIA MARE4715296,15
529GIURGIUGĂISENI5364336,15
530PRAHOVAIORDĂCHEANU5203326,15
531BACĂULETEA VECHE7644476,15
532TELEORMANSUHAIA1951126,15
533PRAHOVASURANI1789116,15
534GIURGIUCLEJANI3584226,14
535PRAHOVADUMBRĂVEŞTI3585226,14
536CONSTANŢAADAMCLISI2284146,13
537SUCEAVADRĂGOIEŞTI2613166,12
538TIMIŞBELINŢ2458156,1
539BACĂUCAŞIN4097256,1
540TIMIŞNIŢCHIDORF1640106,1
541OLTCOLONEŞTI147896,09
542OLTGĂNEASA3448216,09
543MUREŞZAGĂR131486,09
544GIURGIUBĂNEASA4605286,08
545CĂLĂRAŞIILEANA2962186,08
546ALBANOŞLAC1809116,08
547OLTPRISEACA148096,08
548MUREŞSÂNTANA DE MUREŞ6410396,08
549NEAMŢMĂRGINENI3625226,07
550BIHORAŞTILEU3632226,06
551BUZĂUSĂPOCA3467216,06
552BIHORCETARIU2148136,05
553VASLUISTĂNILEŞTI5127316,05
554OLTICOANA1656106,04
555CLUJJUCU4971306,04
556ARGEŞVULTUREŞTI2817176,03
557BIHORTILEAGD6975426,02
558SATU MAREVETIŞ5814356,02
559SĂLAJHERECLEAN3995246,01
560TELEORMANISLAZ4662286,01
561VASLUIPUNGEŞTI3164196,01
562CONSTANŢASILIŞTEA149896,01
563TELEORMANVÂRTOAPE2497156,01
564DÂMBOVIŢAODOBEŞTI5003306
565CONSTANŢABĂRĂGANU2172135,99
566HARGHITAZETEA6009365,99
567GORJGLOGOVA1840115,98
568DÂMBOVIŢARÂU ALB133785,98
569MARAMUREŞDUMBRĂVIŢA4358265,97
570TELEORMANBUZESCU4203255,95
571TIMIŞLENAUHEIM6382385,95
572CONSTANŢACERCHEZU134785,94
573DOLJIŞALNIŢA4211255,94
574TELEORMANSAELELE2024125,93
575PRAHOVATEIŞANI3547215,92
576VÂLCEABUJORENI5244315,91
577CLUJCOJOCNA4230255,91
578ILFOVDASCĂLU3045185,91
579DÂMBOVIŢAGURA FOII2200135,91
580TIMIŞSACOŞU TURCESC3383205,91
581BOTOŞANICOŞULA3222195,9
582VRANCEASTRĂOANE3557215,9
583DÂMBOVIŢATĂRTĂŞEŞTI5255315,9
584PRAHOVACOCORĂŞTII COLŢ2885175,89
585TIMIŞJEBEL4072245,89
586MEHEDINŢIOBÂRŞIA DE CÂMP2040125,88
587IAŞIGOLĂIEŞTI3921235,87
588ALBAOCOLIŞ51135,87
589VASLUIPOCHIDIA1703105,87
590TIMIŞGAVOJDIA2899175,86
591MEHEDINŢILIVEZILE136585,86
592CARAŞ-SEVERINNAIDĂŞ102465,86
593BRAŞOVPĂRĂU2222135,85
594TELEORMANTĂTĂRĂŞTII DE JOS3079185,85
595OLTVÂLCELE2222135,85
596BACĂUBUCIUMI3253195,84
597OLTIANCA3424205,84
598ARADIGNEŞTI68545,84
599BISTRIŢA-NĂSĂUDRODNA6338375,84
600CARAŞ-SEVERINDOCLIN1887115,83
601CARAŞ-SEVERINGLIMBOCA1887115,83
602ARGEŞPOPEŞTI1715105,83
603ARGEŞDÂMBOVICIOARA85955,82
604OLTPLEŞOIU2751165,82
605MARAMUREŞRECEA6884405,81
606BOTOŞANIVORONA7568445,81
607ALBAARIEŞENI155295,8
608IALOMIŢAMAIA155295,8
609ARADBÂRZAVA2421145,78
610VRANCEAGUGEŞTI6574385,78
611TELEORMANFÂNTÂNELE138685,77
612TULCEAHORIA138685,77
613SĂLAJALMAŞU1910115,76
614NEAMŢBORLEŞTI9383545,76
615ALBABUCIUM139385,74
616PRAHOVAGHERGHIŢA1918115,74
617CARAŞ-SEVERINRĂCĂŞDIA2090125,74
618SĂLAJROMÂNAŞI3312195,74
619DOLJPODARI6979405,73
620SUCEAVASADOVA2620155,73
621DOLJAFUMAŢI2447145,72
622OLTCĂLUI140285,71
623ARGEŞCĂTEASCA3679215,71
624IAŞIDELENI10178585,7
625BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU-ODORHEI2281135,7
626GIURGIUBULBUCATA140585,69
627BUZĂUMĂRGĂRITEŞTI52735,69
628TELEORMANMAVRODIN2285135,69
629MEHEDINŢIPOROINA MARE87955,69
630MEHEDINŢIŞOVARNA105565,69
631CĂLĂRAŞIULMENI4743275,69
632BUZĂUMIHĂILEŞTI2111125,68
633TELEORMANPLOPII-SLĂVITEŞTI2288135,68
634MEHEDINŢIBURILA MARE1940115,67
635SUCEAVAIPOTEŞTI9872565,67
636DÂMBOVIŢACOMIŞANI5126295,66
637MUREŞSUPLAC2295135,66
638VÂLCEATOMŞANI3535205,66
639CLUJFELEACU4421255,65
640GIURGIUIZVOARELE3193185,64
641MUREŞRÂCIU3549205,64
642DOLJOSTROVENI4800275,63
643SUCEAVAHORODNIC DE JOS2490145,62
644BACĂUIZVORU BERHECIULUI160295,62
645VÂLCEASĂLĂTRUCEL2135125,62
646TULCEASARICHIOI6584375,62
647PRAHOVAVĂRBILĂU6594375,61
648BISTRIŢA-NĂSĂUDPRUNDU BÂRGĂULUI6424365,6
649GIURGIUVÂNĂTORII MICI4471255,59
650ARADPĂULIŞ4482255,58
651DÂMBOVIŢAMĂTĂSARU5024285,57
652OLTTESLUI2337135,56
653TULCEAC.A. ROSETTI72145,55
654ARADCRAIVA2882165,55
655BUZĂUVINTILĂ VODĂ2705155,55
656MARAMUREŞVALEA CHIOARULUI1985115,54
657MUREŞFÂNTÂNELE4886275,53
658BRAŞOVDUMBRĂVIŢA5249295,52
659GIURGIUFRĂTEŞTI5071285,52
660DÂMBOVIŢAGURA OCNIŢEI7065395,52
661NEAMŢMOLDOVENI1991115,52
662MEHEDINŢIROGOVA144985,52
663ARADSĂVÂRŞIN2899165,52
664SIBIUGURA RÂULUI3813215,51
665PRAHOVACERAŞU4362245,5
666CĂLĂRAŞICUZA VODĂ3998225,5
667BISTRIŢA-NĂSĂUDLEŞU2915165,49
668SUCEAVAMĂNĂSTIREA HUMORULUI3824215,49
669ARADOLARI2005115,49
670SIBIUBAZNA4016225,48
671HARGHITAMĂDĂRAŞ2190125,48
672PRAHOVAVALEA CĂLUGĂREASCĂ10795595,47
673TELEORMANBĂBĂIŢA2747155,46
674OLTBÂRZA2562145,46
675DOLJŢUGLUI2929165,46
676DÂMBOVIŢAHULUBEŞTI3118175,45
677BUZĂUPOŞTA CÂLNĂU6058335,45
678PRAHOVAŞOIMARI2938165,45
679SUCEAVABUNEŞTI2761155,43
680BIHORNOJORID6817375,43
681TELEORMANSILIŞTEA2026115,43
682OLTMIHĂEŞTI129175,42
683TELEORMANPOENI2770155,42
684TELEORMANBOTOROAGA4445245,4
685HARGHITAMĂRTINIŞ2963165,4
686TIMIŞŞANDRA3148175,4
687IALOMIŢABUCU2415135,38
688OLTCURTIŞOARA4272235,38
689BOTOŞANIRĂCHIŢI5022275,38
690PRAHOVAŞTEFEŞTI2233125,37
691TELEORMANTRAIAN167795,37
692GIURGIUVEDEA2607145,37
693VRANCEAGAROAFA4850265,36
694CLUJSÂNPAUL2240125,36
695ARGEŞCĂLINEŞTI11225605,35
696ARGEŞMERIŞANI4677255,35
697SĂLAJPERICEI3739205,35
698ARGEŞVLĂDEŞTI3178175,35
699DOLJDRĂNIC2249125,34
700BOTOŞANIVLĂDENI4873265,34
701ARGEŞALBOTA4125225,33
702MEHEDINŢIDEVESEL3002165,33
703ARGEŞMORĂREŞTI169095,33
704CLUJPOIENI4692255,33
705OLTBOBICEŞTI3010165,32
706CLUJŢAGA169295,32
707VASLUIBĂLTENI150785,31
708PRAHOVASĂLCIILE169695,31
709OLTBRÂNCOVENI2453135,3
710CARAŞ-SEVERINGORUIA75545,3
711TIMIŞIECEA MARE2832155,3
712BIHOROŞORHEI7729415,3
713TIMIŞTEREMIA MARE4721255,3
714GIURGIUULMI7353395,3
715ALBABUCERDEA GRÂNOASĂ2267125,29
716TELEORMANPIATRA2838155,29
717BUZĂUVERNEŞTI9259495,29
718DOLJCÂRNA132575,28
719TIMIŞSECAŞ37925,28
720ARGEŞMĂRĂCINENI5514295,26
721ARGEŞRÂCA95155,26
722BIHORREMETEA2853155,26
723CLUJCĂMĂRAŞU2666145,25
724CĂLĂRAŞIINDEPENDENŢA3431185,25
725IALOMIŢABĂRCĂNEŞTI3434185,24
726MUREŞBICHIŞ76445,24
727PRAHOVABABA ANA4016215,23
728OLTOPORELU95655,23
729BUZĂUULMENI3060165,23
730SUCEAVAMITOCU DRAGOMIRNEI5747305,22
731MARAMUREŞSTRÂMTURA3447185,22
732PRAHOVAFILIPEŞTII DE TÂRG8277435,2
733TULCEAPARDINA57735,2
734MARAMUREŞRONA DE SUS4419235,2
735OLTSCHITU2500135,2
736PRAHOVAVALEA DOFTANEI6345335,2
737PRAHOVAALBEŞTI-PALEOLOGU5400285,19
738BUZĂUGLODEANU-SILIŞTEA3275175,19
739PRAHOVAGURA VITIOAREI5976315,19
740BRAŞOVVIŞTEA2310125,19
741BISTRIŢA-NĂSĂUDMĂRIŞELU2508135,18
742BIHORBORŞ4453235,17
743GORJBUMBEŞTI-PIŢIC2126115,17
744PRAHOVAMĂNEŞTI3869205,17
745VÂLCEAPĂUŞEŞTI-MĂGLAŞI4060215,17
746ARADSECUSIGIU6192325,17
747TELEORMANTRIVALEA-MOŞTENI2319125,17
748MUREŞALBEŞTI6400335,16
749SĂLAJCUZĂPLAC155185,16
750IAŞIBĂLŢAŢI5645295,14
751PRAHOVABOLDEŞTI-GRADIŞTEA155585,14
752BIHORTĂRCAIA1944105,14
753DÂMBOVIŢAULMI4867255,14
754ARGEŞPOIENARII DE MUSCEL3117165,13
755HUNEDOARATURDAŞ2146115,13
756DÂMBOVIŢADĂRMĂNEŞTI4685245,12
757VRANCEAPOPEŞTI2927155,12
758BIHORBRATCA4696245,11
759SIBIUPOIANA SIBIULUI2348125,11
760ARGEŞSĂPATA156685,11
761CONSTANŢACIOCÂRLIA3138165,1
762SATU MAREDOROLŢ4119215,1
763IALOMIŢAGÂRBOVI3535185,09
764BUZĂUMĂGURA2162115,09
765DÂMBOVIŢASĂLCIOARA3732195,09
766CARAŞ-SEVERINCIUDANOVIŢA59135,08
767VASLUIDELENI2167115,08
768OLTSTREJEŞTI2953155,08
769BISTRIŢA-NĂSĂUDURMENIŞ177295,08
770MEHEDINŢIOBÂRŞIA-CLOŞANI98755,07
771TELEORMANORBEASCA6899355,07
772GALAŢIŢEPU2366125,07
773ARGEŞBĂICULEŞTI5933305,06
774VASLUIŞTEFAN CEL MARE3361175,06
775BACĂUNEGRI2775145,05
776NEAMŢTARCĂU3367175,05
777BRAŞOVBRAN5356275,04
778CONSTANŢACOGEALAC5354275,04
779MEHEDINŢIGRUIA2974155,04
780PRAHOVABREBU6959355,03
781ARGEŞBUDEASA4175215,03
782ARADHĂŞMAŞ119365,03
783TULCEANUFĂRU2785145,03
784PRAHOVAŞIRNA4573235,03
785CONSTANŢAPOARTA ALBĂ5978305,02
786BIHORVADU CRIŞULUI3981205,02
787DOLJCIOROIAŞI139775,01
788HARGHITASÂNTIMBRU2197115,01
789TELEORMANBRÂNCENI2601135
790SUCEAVAFRUMOSU3400175
791MEHEDINŢICORCOVA6013304,99
792BOTOŞANIMIHAI EMINESCU8622434,99
793BRAŞOVUCEA2405124,99
794BACĂUHEMEIUŞ6639334,97
795GALAŢIBARCEA6454324,96
796SUCEAVADORNEŞTI5045254,96
797SIBIUMARPOD101054,95
798CARAŞ-SEVERINMĂURENI3032154,95
799BRAŞOVSÂMBĂTA DE SUS161784,95
800GIURGIUHOTARELE3242164,94
801MARAMUREŞSATULUNG6479324,94
802VASLUIIVĂNEŞTI4055204,93
803SATU MAREPĂULEŞTI6292314,93
804GIURGIUBUCŞANI3454174,92
805VASLUIOŞEŞTI3252164,92
806MARAMUREŞCOAŞ143074,9
807DOLJCOŢOFENII DIN DOS2244114,9
808NEAMŢGÂDINŢI2447124,9
809NEAMŢFARCAŞA3069154,89
810IAŞIGROPNIŢA3269164,89
811CĂLĂRAŞIMÂNĂSTIREA5117254,89
812DÂMBOVIŢAOCNIŢA4292214,89
813ARGEŞRĂTEŞTI2863144,89
814ALBACIUGUD3276164,88
815DÂMBOVIŢAIEDERA3893194,88
816TELEORMANOLTENI3072154,88
817NEAMŢRĂZBOIENI2053104,87
818PRAHOVABĂRCĂNEŞTI9470464,86
819OLTIZBICENI4324214,86
820IAŞIMOGOŞEŞTI-SIRET3703184,86
821MARAMUREŞCÂMPULUNG LA TISA2476124,85
822CĂLĂRAŞICHIRNOGI7004344,85
823PRAHOVACOLCEAG4537224,85
824TULCEAFRECĂŢEI3508174,85
825DOLJSOPOT164884,85
826GIURGIUMÂRŞA2684134,84
827VRANCEARĂCOASA3099154,84
828MEHEDINŢIBÂCLEŞ165884,83
829SUCEAVABĂLĂCEANA144874,83
830VÂLCEADICULEŞTI186494,83
831TELEORMANSMÂRDIOASA2279114,83
832MEHEDINŢIVÂNĂTORI186394,83
833MEHEDINŢIISVERNA2073104,82
834DÂMBOVIŢAŞELARU2902144,82
835VASLUITĂCUTA3111154,82
836TELEORMANVIIŞOARA145674,81
837TELEORMANNANOV3541174,8
838TIMIŞSÂNPETRU MARE3538174,8
839CĂLĂRAŞICHISELET3132154,79
840DÂMBOVIŢACIOCĂNEŞTI5215254,79
841MARAMUREŞCOPALNIC-MĂNĂŞTUR5631274,79
842SUCEAVAŞARU DORNEI4177204,79
843VASLUIDODEŞTI167584,78
844CĂLĂRAŞILEHLIU2510124,78
845BACĂUNICOLAE BĂLCESCU10258494,78
846IALOMIŢAROŞIORI188294,78
847OLTTOPANA62834,78
848HUNEDOARABARU2725134,77
849SATU MAREBELTIUG3354164,77
850CLUJCIUCEA146874,77
851DÂMBOVIŢADRAGOMIREŞTI9018434,77
852GIURGIUGHIMPAŢI5660274,77
853TIMIŞGIERA146874,77
854VASLUIPOGONEŞTI167684,77
855TELEORMANSFINŢEŞTI104954,77
856SATU MAREAPA2729134,76
857MUREŞCHEŢANI2520124,76
858PRAHOVAFLOREŞTI7778374,76
859OLTGROJDIBODU2519124,76
860PRAHOVALIPĂNEŞTI5255254,76
861ARGEŞMICEŞTI4830234,76
862GIURGIUOGREZENI4617224,76
863SĂLAJSÂNMIHAIU ALMAŞULUI167984,76
864IAŞICEPLENIŢA4207204,75
865PRAHOVATINOSU2316114,75
866VASLUICIOCANI168684,74
867ALBACUT126764,74
868VÂLCEAGOLEŞTI2534124,74
869ALBALOPADEA NOUĂ2530124,74
870SĂLAJPLOPIŞ2534124,74
871VÂLCEASTĂNEŞTI105854,73
872VASLUIDELEŞTI2117104,72
873DÂMBOVIŢAPETREŞTI5302254,72
874BISTRIŢA-NĂSĂUDDUMITRIŢA3398164,71
875DOLJMISCHII169984,71
876GALAŢIPOIANA169984,71
877DÂMBOVIŢANUCET4256204,7
878ARADZIMANDU NOU5111244,7
879GORJBENGEŞTI-CIOCADIA3195154,69
880BIHORBIHARIA4693224,69
881PRAHOVAGORNET2769134,69
882CLUJPĂLATCA106654,69
883SATU MAREPOMI192194,69
884CARAŞ-SEVERINCIUCHICI106854,68
885SATU MARELAZURI6405304,68
886BISTRIŢA-NĂSĂUDNUŞENI2777134,68
887IAŞIBELCEŞTI10929514,67
888ARGEŞBĂLILEŞTI3861184,66
889SATU MARECEHAL150374,66
890CLUJCHIUIEŞTI2363114,66
891NEAMŢCRĂCĂOANI4289204,66
892TELEORMANPOROSCHIA4296204,66
893BUZĂUVALEA SALCIEI64434,66
894BOTOŞANICOPĂLĂU4301204,65
895SUCEAVAPREUTEŞTI7092334,65
896GORJSĂULEŞTI2149104,65
897HUNEDOARABAIA DE CRIŞ2374114,63
898DÂMBOVIŢABRĂNEŞTI4114194,62
899SATU MAREDOBA3031144,62
900DÂMBOVIŢARĂZVAD8865414,62
901SIBIUBIERTAN3040144,61
902OLTFĂLCOIU3689174,61
903ALBAGÂRBOVA2169104,61
904GALAŢIGOHOR3257154,61
905BISTRIŢA-NĂSĂUDZAGRA3469164,61
906BIHORMĂGEŞTI2609124,6
907BISTRIŢA-NĂSĂUDMAIERU8263384,6
908VÂLCEAPIETRARI2824134,6
909SĂLAJSOMEŞ-ODORHEI2825134,6
910TELEORMANUDA-CLOCOCIOV130464,6
911ARADBOCSIG3268154,59
912ARGEŞCIOFRÂNGENI2179104,59
913PRAHOVAMĂGURELE4578214,59
914PRAHOVAPLOPU2397114,59
915BOTOŞANIROMA3923184,59
916TIMIŞBALINŢ152874,58
917SIBIUPORUMBACU DE JOS3276154,58
918BRAŞOVPREJMER9819454,58
919ALBASCĂRIŞOARA152774,58
920DÂMBOVIŢAVIŞINA3934184,58
921VASLUIZĂPODENI4363204,58
922BIHORRĂBĂGANI197194,57
923IALOMIŢARĂDULEŞTI109754,56
924BACĂUBEREŞTI-TAZLĂU5490254,55
925BRAŞOVMÂNDRA3079144,55
926NEAMŢRUGINOASA176084,55
927SIBIUŞELIMBĂR16038734,55
928MUREŞCORUNCA3963184,54
929TELEORMANDIDEŞTI110154,54
930SĂLAJNUŞFALĂU3965184,54
931TELEORMANSÂRBENI132164,54
932ARADDEZNA110654,52
933NEAMŢGÂRCINA4869224,52
934SĂLAJVÂRŞOLŢ2213104,52
935SUCEAVAVATRA MOLDOVIŢEI4422204,52
936TIMIŞTRAIAN VUIA2215104,51
937VASLUIEPURENI2892134,5
938SATU MARETEREBEŞTI200294,5
939VÂLCEAGALICEA3575164,48
940MEHEDINŢIHUSNICIOARA111754,48
941DOLJMOŢĂŢEI6694304,48
942GIURGIUOINACU3127144,48
943ARADŞIMAND4473204,47
944MEHEDINŢICIREŞU44824,46
945ALBAPIANU3589164,46
946BISTRIŢA-NĂSĂUDILVA MICĂ3371154,45
947BISTRIŢA-NĂSĂUDBRANIŞTEA2933134,43
948CĂLĂRAŞICURCANI5422244,43
949MARAMUREŞGÂRDANI135464,43
950IALOMIŢAMĂRCULEŞTI158174,43
951SĂLAJNĂPRADEA2707124,43
952IAŞICOTNARI7463334,42
953SIBIUŞURA MICĂ3624164,42
954VRANCEAFITIONEŞTI2495114,41
955VRANCEANEREJU4533204,41
956OLTORLEA204394,41
957BISTRIŢA-NĂSĂUDSILIVAŞU DE CÂMPIE90844,41
958DOLJBRABOVA113754,4
959CONSTANŢACOBADIN9536424,4
960BUZĂUTISĂU4323194,4
961BRĂILAVĂDENI4091184,4
962CĂLĂRAŞINANA2279104,39
963SUCEAVAPĂLTINOASA6155274,39
964CLUJCÂŢCĂU2283104,38
965IALOMIŢASĂVENI3422154,38
966BUZĂUVÂLCELELE137164,38
967ARGEŞVALEA IAŞULUI2739124,38
968VÂLCEADRĂGOEŞTI183684,36
969BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEUŢ2521114,36
970GORJSLIVILEŞTI2984134,36
971IAŞITOMEŞTI14440634,36
972NEAMŢBICAZU ARDELEAN3684164,34
973HUNEDOARACÂRJIŢI69234,34
974SATU MARESUPUR4151184,34
975DÂMBOVIŢAVALEA LUNGĂ4609204,34
976SĂLAJHALMĂŞD2314104,32
977PRAHOVAPODENII NOI4860214,32
978OLTGIUVĂRĂŞTI208894,31
979BOTOŞANILUNCA3944174,31
980OLTSCĂRIŞOARA3019134,31
981BIHORLUGAŞU DE JOS3717164,3
982TELEORMANPUTINEIU186084,3
983PRAHOVASALCIA93044,3
984TIMIŞCĂRPINIŞ5829254,29
985MEHEDINŢIOPRIŞOR186884,28
986VASLUIPUIEŞTI4671204,28
987BOTOŞANIŞENDRICENI4203184,28
988SUCEAVATODIREŞTI5607244,28
989IAŞIŞIPOTE4923214,27
990PRAHOVACOSMINELE94044,26
991SUCEAVAFÂNTÂNA MARE2583114,26
992GIURGIUIEPUREŞTI187684,26
993DÂMBOVIŢANICULEŞTI4222184,26
994BISTRIŢA-NĂSĂUDŞANŢ3517154,26
995TIMIŞFÂRDEA164774,25
996MUREŞLIVEZENI4008174,24
997DÂMBOVIŢAPUCHENI165174,24
998HARGHITASÂNMARTIN2359104,24
999IAŞIHELEŞTENI2602114,23
1000BACĂUOITUZ9217394,23
1001CLUJAŞCHILEU142264,22
1002ARGEŞBUGHEA DE SUS3083134,22
1003VÂLCEAPĂUŞEŞTI2367104,22
1004MUREŞSUSENI2368104,22
1005SATU MAREMICULA4272184,21
1006SĂLAJŞĂRMĂŞAG6653284,21
1007IAŞIGROZEŞTI166574,2
1008OLTPÂRŞCOVENI2854124,2
1009BUZĂUPIETROASELE3097134,2
1010CARAŞ-SEVERINZĂVOI4048174,2
1011HUNEDOARACERTEJU DE SUS2864124,19
1012ALBAŞUGAG2861124,19
1013IALOMIŢABUEŞTI95644,18
1014CĂLĂRAŞIFRUMUŞANI5262224,18
1015BUZĂUGĂLBINAŞI4306184,18
1016SATU MAREPETREŞTI191484,18
1017NEAMŢPODOLENI5501234,18
1018MEHEDINŢIJIANA4791204,17
1019TELEORMANIZVOARELE216294,16
1020ARGEŞRUCĂR5776244,16
1021CONSTANŢAMERENI2409104,15
1022BISTRIŢA-NĂSĂUDŞIEU2895124,15
1023BRAŞOVŞINCA NOUĂ168574,15
1024SATU MAREVALEA VINULUI192684,15
1025TULCEAMIHAIL KOGĂLNICEANU3140134,14
1026TIMIŞRACOVIŢA2896124,14
1027MEHEDINŢIPUNGHINA2903124,13
1028CLUJSĂVĂDISLA4112174,13
1029MUREŞVEŢCA72634,13
1030DOLJARGETOAIA4616194,12
1031BIHORBALC3158134,12
1032SATU MAREBOGDAND2671114,12
1033IAŞICRISTEŞTI3885164,12
1034GORJGODINEŞTI194384,12
1035MUREŞGURGHIU6071254,12
1036BUZĂUPÂRSCOV5344224,12
1037SUCEAVAGRĂMEŞTI2923124,11
1038SĂLAJIP3648154,11
1039CARAŞ-SEVERINBERZOVIA3903164,1
1040ARADDIECI146564,1
1041IAŞIDOLHEŞTI2682114,1
1042IAŞIMOGOŞEŞTI5120214,1
1043PRAHOVAPROVIŢA DE JOS219794,1
1044DOLJROBĂNEŞTI219694,1
1045DOLJPOIANA MARE10278424,09
1046MARAMUREŞREMETEA CHIOARULUI2936124,09
1047VASLUIBOGDANA147064,08
1048CLUJMIHAI VITEAZU5888244,08
1049CONSTANŢAOLTINA2449104,08
1050OLTFĂRCAŞELE4670194,07
1051VASLUIIBĂNEŞTI147464,07
1052IALOMIŢAJILAVELE3193134,07
1053VASLUILAZA3193134,07
1054SATU MAREODOREU6393264,07
1055DOLJPLEŞOI122954,07
1056MARAMUREŞSĂCĂLĂŞENI2457104,07
1057CARAŞ-SEVERINZORLENŢU MARE98244,07
1058PRAHOVABRAZI8376344,06
1059GALAŢIFRUMUŞIŢA5415224,06
1060CARAŞ-SEVERINFÂRLIUG173474,04
1061OLTMĂRUNŢEI3715154,04
1062CONSTANŢARASOVA3710154,04
1063BUZĂUSMEENI6442264,04
1064CARAŞ-SEVERINTICVANIU MARE198484,03
1065SUCEAVACAPU CÂMPULUI2488104,02
1066BACĂUŞTEFAN CEL MARE5227214,02
1067PRAHOVATOMŞANI4228174,02
1068SUCEAVAZAMOSTEA2988124,02
1069BRĂILABERTEŞTII DE JOS2989124,01
1070SĂLAJCHIEŞD2495104,01
1071ALBAGÂRDA DE SUS149664,01
1072BRAŞOVMOIECIU4736194,01
1073HARGHITAVĂRŞAG174774,01
1074VASLUITODIREŞTI3250134
1075IAŞIŢUŢORA225094
1076VRANCEAGOLOGANU3005123,99
1077VRANCEAMOVILIŢA3762153,99
1078BRĂILAROMANU175573,99
1079COVASNAVALEA CRIŞULUI2509103,99
1080MARAMUREŞVIŞEU DE JOS5007203,99
1081BIHORCĂRPINET176173,98
1082TIMIŞPERIAM5023203,98
1083BACĂUASĂU6809273,97
1084NEAMŢDULCEŞTI2520103,97
1085DOLJMURGAŞI226693,97
1086CLUJNEGRENI226693,97
1087ALBADOŞTAT101043,96
1088PRAHOVADRAJNA5306213,96
1089ALBAMOGOŞ75733,96
1090NEAMŢURECHENI4044163,96
1091DOLJGRECEŞTI152063,95
1092BUZĂUMEREI6578263,95
1093ARGEŞMIOARELE152063,95
1094BUZĂUSCUTELNICI202483,95
1095OLTIPOTEŞTI152463,94
1096VASLUIOLTENEŞTI2535103,94
1097MUREŞSÂNGER228993,93
1098IAŞISTOLNICENI-PRĂJESCU5338213,93
1099TIMIŞBEBA VECHE152963,92
1100BISTRIŢA-NĂSĂUDCETATE3063123,92
1101GIURGIUFLOREŞTI-STOENEŞTI8683343,92
1102CARAŞ-SEVERINGÂRNIC127653,92
1103BACĂURACOVA3569143,92
1104HARGHITASĂRMAŞ3822153,92
1105IALOMIŢASFÂNTU GHEORGHE178673,92
1106ARGEŞVEDEA3318133,92
1107DOLJCOŞOVENI3328133,91
1108ALBARĂDEŞTI127953,91
1109CĂLĂRAŞIDRAGALINA8458333,9
1110DÂMBOVIŢAPOTLOGI9226363,9
1111MUREŞCOZMA51423,89
1112TIMIŞDUDEŞTII VECHI4374173,89
1113NEAMŢFĂUREI205583,89
1114IAŞIPRISĂCANI6934273,89
1115OLTROTUNDA2573103,89
1116CONSTANŢATOPRAISAR6431253,89
1117SIBIUPOPLACA180573,88
1118HARGHITADÂRJIU103443,87
1119COVASNAILIENI206583,87
1120SUCEAVAMOLDOVIŢA5173203,87
1121PRAHOVAPOSEŞTI3879153,87
1122CĂLĂRAŞISPANŢOV4646183,87
1123BISTRIŢA-NĂSĂUDTEACA5682223,87
1124ARGEŞCĂLDĂRARU207083,86
1125VRANCEACÂMPINEANCA4407173,86
1126MARAMUREŞMIREŞU MARE4673183,85
1127IALOMIŢASĂLCIOARA207783,85
1128GORJBAIA DE FIER4172163,84
1129PRAHOVACIORANI6513253,84
1130ALBASÂNCEL2602103,84
1131MARAMUREŞCĂLINEŞTI3135123,83
1132DÂMBOVIŢACORNEŞTI6000233,83
1133PRAHOVADUMBRAVA4444173,83
1134DOLJGOICEA235093,83
1135SĂLAJSURDUC3656143,83
1136BACĂUBÂRSĂNEŞTI4451173,82
1137BUZĂUBECENI4190163,82
1138GORJPADEŞ4716183,82
1139IALOMIŢASINEŞTI2883113,82
1140MARAMUREŞVADU IZEI2882113,82
1141CARAŞ-SEVERINVĂLIUG78533,82
1142TELEORMANCREVENICU131353,81
1143DOLJGHERCEŞTI183773,81
1144IAŞIVICTORIA4457173,81
1145DOLJGALICEA MARE3951153,8
1146SATU MAREMOFTIN4477173,8
1147CĂLĂRAŞIRADOVANU3684143,8
1148GORJTURBUREA4214163,8
1149MEHEDINŢIVLĂDAIA158163,8
1150ARGEŞDÂRMĂNEŞTI3430133,79
1151IALOMIŢAFĂCĂENI5282203,79
1152BRAŞOVFELDIOARA7654293,79
1153ALBAGALDA DE JOS4489173,79
1154BISTRIŢA-NĂSĂUDRUNCU SALVEI131853,79
1155ARADŞICULA4224163,79
1156ARADŞIRIA9229353,79
1157DÂMBOVIŢACÂNDEŞTI2647103,78
1158NEAMŢPĂSTRĂVENI3964153,78
1159DÂMBOVIŢAPOIANA3441133,78
1160OLTŞERBĂNEŞTI2645103,78
1161CONSTANŢAAMZACEA2917113,77
1162MUREŞIBĂNEŞTI4239163,77
1163PRAHOVAIZVOARELE6369243,77
1164OLTMOVILENI3183123,77
1165BACĂURĂCĂCIUNI8485323,77
1166DOLJMAGLAVIT4520173,76
1167ARGEŞVALEA MARE-PRAVĂŢ4260163,76
1168CONSTANŢAGRĂDINA106743,75
1169ARADGURAHONŢ3733143,75
1170HUNEDOARAHĂRĂU213483,75
1171NEAMŢTAZLĂU2670103,75
1172BIHORDIOSIG7228273,74
1173DÂMBOVIŢAI. L. CARAGIALE6677253,74
1174BRĂILAUNIREA240893,74
1175MUREŞBĂGACIU2680103,73
1176CONSTANŢAFÂNTÂNELE160863,73
1177CĂLĂRAŞIJEGĂLIA4026153,73
1178BACĂUPÂNCEŞTI4288163,73
1179BRĂILATUFEŞTI4832183,73
1180TULCEAVĂCĂRENI214483,73
1181BRAŞOVVOILA3221123,73
1182BACĂUBEREŞTI-BISTRIŢA214983,72
1183HUNEDOARABULZEŞTII DE SUS26913,72
1184SUCEAVACORNU LUNCII7518283,72
1185OLTGOSTAVĂŢU2686103,72
1186TELEORMANNENCIULEŞTI215183,72
1187CLUJRIŞCA134353,72
1188ARGEŞSTÂLPENI4841183,72
1189CONSTANŢATORTOMAN188273,72
1190VASLUIDRAGOMIREŞTI4851183,71
1191CĂLĂRAŞIFUNDENI4582173,71
1192IALOMIŢAGRINDU188773,71
1193BOTOŞANIIBĂNEŞTI3769143,71
1194BISTRIŢA-NĂSĂUDSALVA2696103,71
1195MUREŞSÂNPAUL4586173,71
1196TULCEABAIA4597173,7
1197BOTOŞANICURTEŞTI5948223,7
1198HUNEDOARADOBRA3242123,7
1199CLUJTURENI216283,7
1200BUZĂUVADU PAŞII9998373,7
1201GIURGIUVĂRĂŞTI5680213,7
1202CLUJVIIŞOARA5944223,7
1203BIHORCHERECHIU243793,69
1204VASLUIGÂRCENI243893,69
1205OLTOBOGA162863,69
1206GORJSTĂNEŞTI217083,69
1207DOLJBREASTA4347163,68
1208GALAŢICOSMEŞTI6516243,68
1209ARGEŞVALEA DANULUI2990113,68
1210TELEORMANCONŢEŞTI2996113,67
1211BOTOŞANIDIMĂCHENI136353,67
1212BRAŞOVHOLBAV136153,67
1213ARGEŞLEREŞTI4365163,67
1214GALAŢIMUNTENI7624283,67
1215SĂLAJBOBOTA3826143,66
1216VÂLCEABOIŞOARA109443,66
1217CLUJLUNA4640173,66
1218CONSTANŢAPEŞTERA3553133,66
1219ARGEŞPOIANA LACULUI6288233,66
1220BACĂUGÂRLENI7123263,65
1221CĂLĂRAŞIGRĂDIŞTEA4657173,65
1222MARAMUREŞOARŢA DE JOS109743,65
1223BUZĂUPĂNĂTĂU219283,65
1224IAŞIRUGINOASA6304233,65
1225VRANCEABILIEŞTI247193,64
1226BRĂILACHISCANI6599243,64
1227VASLUIDRÂNCENI4669173,64
1228DÂMBOVIŢAGURA ŞUŢII5224193,64
1229DÂMBOVIŢARĂSCĂEŢI219883,64
1230IAŞIŢIBANA8237303,64
1231PRAHOVAPREDEAL-SĂRARI220583,63
1232CĂLĂRAŞIVASILAŢI4133153,63
1233MARAMUREŞCICÂRLĂU4421163,62
1234IALOMIŢAGHEORGHE DOJA248893,62
1235OLTGÂRCOV221783,61
1236HUNEDOARALĂPUGIU DE JOS138553,61
1237MARAMUREŞOCNA ŞUGATAG4160153,61
1238TELEORMANPERETU6651243,61
1239CĂLĂRAŞIPLĂTĂREŞTI3322123,61
1240ARGEŞRECEA249893,6
1241CĂLĂRAŞIŞOLDANU3330123,6
1242ALBAÎNTREGALDE55723,59
1243DOLJRAST3626133,59
1244BUZĂUBERCA8388303,58
1245CĂLĂRAŞICIOCĂNEŞTI3907143,58
1246MARAMUREŞCOROIENI251793,58
1247GIURGIUROATA DE JOS7817283,58
1248HARGHITASÂNSIMION3627133,58
1249OLTVALEA MARE3633133,58
1250MEHEDINŢIBĂLĂCIŢA252493,57
1251DÂMBOVIŢAFINTA3920143,57
1252TIMIŞMARGINA224483,57
1253ARGEŞBUGHEA DE JOS3087113,56
1254BRAŞOVCRIZBAV3088113,56
1255SUCEAVADRĂGUŞENI252693,56
1256SUCEAVAMOARA6462233,56
1257BIHORTINCA8436303,56
1258MUREŞBAHNEA3659133,55
1259CLUJCĂŞEIU4795173,55
1260NEAMŢSECUIENI3100113,55
1261BIHORŞIMIAN3945143,55
1262OLTTUFENI253793,55
1263ARGEŞBOTENI226383,54
1264TIMIŞCENAD4800173,54
1265SĂLAJCREACA2823103,54
1266HUNEDOARADENSUŞ141453,54
1267CLUJSIC226083,54
1268GORJBOLBOŞI3119113,53
1269SĂLAJDRAGU141553,53
1270SUCEAVAPÂRTEŞTII DE JOS2830103,53
1271SUCEAVASATU MARE4821173,53
1272VASLUITĂTĂRANI198173,53
1273IAŞILESPEZI5682203,52
1274TELEORMANLUNCA3408123,52
1275BOTOŞANIMIHĂILENI255893,52
1276BRAŞOVRECEA3410123,52
1277SATU MARESANISLĂU3696133,52
1278NEAMŢVÂNĂTORI-NEAMŢ8520303,52
1279PRAHOVAALUNIŞ3135113,51
1280BOTOŞANIBĂLUŞENI4839173,51
1281IAŞIERBICENI5694203,51
1282MEHEDINŢIILOVĂŢ114043,51
1283BISTRIŢA-NĂSĂUDPETRU RAREŞ3701133,51
1284GORJVLADIMIR256393,51
1285GORJJUPÂNEŞTI200173,5
1286GALAŢINEGRILEŞTI257293,5
1287VASLUIBĂCANI3148113,49
1288SATU MAREHALMEU5437193,49
1289ARADŞEITIN3152113,49
1290HUNEDOARAVAŢA DE JOS3437123,49
1291GALAŢINICOREŞTI4027143,48
1292OLTRUSĂNEŞTI4023143,48
1293HARGHITAULIEŞ114943,48
1294CARAŞ-SEVERINBUCHIN201673,47
1295SĂLAJCOŞEIU115243,47
1296OLTGRĂDINILE144353,47
1297BACĂUHELEGIU6334223,47
1298VASLUIVETRIŞOAIA2883103,47
1299DÂMBOVIŢAVIŞINEŞTI172863,47
1300IALOMIŢAALBEŞTI115743,46
1301CĂLĂRAŞILUPŞANU2892103,46
1302VRANCEASOVEJA202573,46
1303VRANCEATĂNĂSOAIA202473,46
1304IALOMIŢAARMĂŞEŞTI203273,44
1305SUCEAVACACICA4357153,44
1306BOTOŞANIVĂCULEŞTI203373,44
1307DÂMBOVIŢACONŢEŞTI4371153,43
1308TIMIŞDENTA3209113,43
1309BISTRIŢA-NĂSĂUDDUMITRA5827203,43
1310CĂLĂRAŞILUICA204273,43
1311BOTOŞANINICŞENI262693,43
1312BACĂUORBENI3790133,43
1313NEAMŢREDIU5246183,43
1314BACĂUSĂRATA233383,43
1315SUCEAVABERCHIŞEŞTI3220113,42
1316BUZĂUCOLŢI87633,42
1317VASLUIMĂLUŞTENI204473,42
1318ARADFELNAC3227113,41
1319MUREŞVOIVODENI176063,41
1320TELEORMANBECIU146953,4
1321BRĂILACAZASU3823133,4
1322GORJCRASNA4704163,4
1323ARGEŞLEORDENI5295183,4
1324OLTOBÂRŞIA235183,4
1325PRAHOVASTARCHIOJD3534123,4
1326BACĂUTRAIAN3236113,4
1327VASLUIZORLENI9697333,4
1328MUREŞACĂŢARI4723163,39
1329CĂLĂRAŞIBELCIUGATELE206373,39
1330SIBIUBLĂJEL235783,39
1331CONSTANŢAGHINDĂREŞTI265493,39
1332NEAMŢGRINŢIEŞ235983,39
1333TIMIŞLOVRIN4134143,39
1334BOTOŞANIUNŢENI265493,39
1335BISTRIŢA-NĂSĂUDFELDRU7984273,38
1336VASLUILIPOVĂŢ4140143,38
1337CONSTANŢASALIGNY236683,38
1338BOTOŞANIVIIŞOARA177663,38
1339SUCEAVABAIA7712263,37
1340CLUJFRATA3869133,36
1341MARAMUREŞLEORDINA237883,36
1342OLTPOBORU178663,36
1343SUCEAVAUDEŞTI8344283,36
1344BACĂUMĂRGINENI10443353,35
1345DÂMBOVIŢAMORTENI268493,35
1346DOLJORODEL238783,35
1347BRAŞOVŞERCAIA2989103,35
1348CĂLĂRAŞIBORCEA7780263,34
1349TELEORMANBUJORU179863,34
1350CONSTANŢACORBU6580223,34
1351IAŞIGRAJDURI9274313,34
1352NEAMŢRĂUCEŞTI8383283,34
1353OLTSÂRBII – MĂGURA179763,34
1354GIURGIUSCHITU149953,34
1355SUCEAVACALAFINDEŞTI3004103,33
1356BACĂUDĂMIENEŞTI180163,33
1357DÂMBOVIŢAMOGOŞANI4207143,33
1358BRĂILASALCIA TUDOR240583,33
1359BACĂUBOGDĂNEŞTI271393,32
1360OLTIANCU JIANU4217143,32
1361BACĂUODOBEŞTI240983,32
1362VRANCEARĂSTOACA241183,32
1363ARGEŞSCHITU GOLEŞTI5120173,32
1364CLUJSUATU150753,32
1365BIHORTĂMĂŞEU210973,32
1366HUNEDOARATOTEŞTI180663,32
1367DOLJBOTOŞEŞTI-PAIA60423,31
1368OLTCÂRLOGANI211673,31
1369MUREŞDANEŞ6045203,31
1370SIBIUORLAT3319113,31
1371IALOMIŢASCÂNTEIA3627123,31
1372SUCEAVAVADU MOLDOVEI4525153,31
1373SĂLAJLOZNA90933,3
1374TIMIŞPESAC242683,3
1375IALOMIŢASTELNICA181763,3
1376BIHORINEU5164173,29
1377VÂLCEAMILCOIU121743,29
1378VASLUIMUNTENII DE SUS4250143,29
1379IALOMIŢACOSÂMBEŞTI183063,28
1380TELEORMANCRÂNGENI243683,28
1381ARGEŞDAVIDEŞTI3053103,28
1382GALAŢIINDEPENDENŢA4580153,28
1383IALOMIŢAANDRĂŞEŞTI214373,27
1384ALBACRĂCIUNELU DE JOS214273,27
1385NEAMŢHORIA7337243,27
1386BISTRIŢA-NĂSĂUDMATEI244583,27
1387ALBAPOŞAGA91733,27
1388CONSTANŢAALIMAN276093,26
1389MEHEDINŢIDÂRVARI245683,26
1390BACĂULIVEZI5520183,26
1391GORJLOGREŞTI245283,26
1392GORJALBENI277293,25
1393IAŞICOZMEŞTI276593,25
1394TELEORMANDRĂCŞENEI154053,25
1395ARADVÂRFURILE245883,25
1396GIURGIUCOLIBAŞI3084103,24
1397GIURGIUHERĂŞTI216173,24
1398BIHORBUNTEŞTI4337143,23
1399CONSTANŢASEIMENI216473,23
1400TIMIŞUIVAR3098103,23
1401BUZĂUSTÂLPU3105103,22
1402VRANCEATĂTĂRANU4354143,22
1403IAŞIŢIGĂNAŞI4973163,22
1404DÂMBOVIŢAVULCANA-PANDELE4969163,22
1405DOLJLEU4359143,21
1406SUCEAVAARBORE8131263,2
1407NEAMŢBĂLŢĂTEŞTI4068133,2
1408MEHEDINŢIBREZNIŢA-MOTRU125043,2
1409VASLUICOZMEŞTI219073,2
1410MEHEDINŢIDUBOVA93733,2
1411VASLUIMICLEŞTI249783,2
1412BISTRIŢA-NĂSĂUDREBRA281193,2
1413HUNEDOARASÂNTĂMĂRIA-ORLEA3122103,2
1414BRĂILASCORŢARU NOU125043,2
1415BIHORSUPLACU DE BARCĂU4372143,2
1416VASLUIALBEŞTI282593,19
1417HUNEDOARABĂCIA187963,19
1418CLUJSĂNDULEŞTI219673,19
1419IAŞISINEŞTI4384143,19
1420ARGEŞAREFU220273,18
1421VASLUIBOGDĂNEŞTI3146103,18
1422BOTOŞANIDERSCA3144103,18
1423DÂMBOVIŢADOICEŞTI4718153,18
1424VASLUIHOCENI251983,18
1425BISTRIŢA-NĂSĂUDJOSENII BÂRGĂULUI5353173,18
1426VÂLCEAPRUNDENI3768123,18
1427SIBIURĂŞINARI5652183,18
1428CONSTANŢASARAIU125743,18
1429MARAMUREŞSARASĂU283193,18
1430HUNEDOARATOMEŞTI94433,18
1431PRAHOVAVADU SĂPAT157453,18
1432VRANCEABOLOTEŞTI4730153,17
1433BACĂUSASCUT9775313,17
1434MEHEDINŢIVÂNJULEŢ189463,17
1435DÂMBOVIŢADRAGODANA6638213,16
1436COVASNAHĂGHIG253483,16
1437IAŞISCOBINŢI7601243,16
1438DOLJGIURGIŢA285493,15
1439GALAŢIMĂSTĂCANI4761153,15
1440HUNEDOARARIBIŢA127043,15
1441BIHORSĂCĂDAT190663,15
1442HUNEDOARAŞOIMUŞ3490113,15
1443OLTSPRÂNCENATA222073,15
1444BRĂILAŞUŢEŞTI4444143,15
1445VASLUICOROIEŞTI190863,14
1446BRAŞOVJIBERT286393,14
1447BRĂILAVIZIRU6377203,14
1448TIMIŞBARA32013,13
1449BIHORPOMEZEU256083,13
1450BACĂUPRĂJEŞTI223973,13
1451OLTVĂDASTRA127843,13
1452IALOMIŢABORĂNEŞTI256483,12
1453DÂMBOVIŢAMĂNEŞTI5443173,12
1454VRANCEAPLOSCUŢENI3201103,12
1455MARAMUREŞSUCIU DE SUS3842123,12
1456CONSTANŢA23 AUGUST5782183,11
1457TELEORMANCĂLMĂŢUIU DE SUS192763,11
1458CARAŞ-SEVERINCICLOVA ROMÂNĂ160653,11
1459BUZĂUCOCHIRLEANCA5147163,11
1460CĂLĂRAŞIPERIŞORU5138163,11
1461BRĂILARÂMNICELU193263,11
1462TELEORMANSEACA225473,11
1463VRANCEAVÂRTEŞCOIU3540113,11
1464ALBALUPŞA290693,1
1465BISTRIŢA-NĂSĂUDTÂRLIŞUA3223103,1
1466BRĂILAMĂXINENI3236103,09
1467SUCEAVAPOIANA STAMPEI226573,09
1468SATU MAREPORUMBEŞTI258983,09
1469BIHORROŞIORI290993,09
1470OLTVIŞINA NOUĂ161953,09
1471BIHORBOROD3892123,08
1472VASLUIBOŢEŞTI194963,08
1473BOTOŞANIHAVÂRNA4214133,08
1474MARAMUREŞLĂPUŞ3568113,08
1475PRAHOVAPĂCUREŢI195063,08
1476HARGHITARACU162153,08
1477OLTSEACA162153,08
1478SĂLAJZIMBOR97333,08
1479SUCEAVAZVORIŞTEA6169193,08
1480SUCEAVAFRĂTĂUŢII NOI6181193,07
1481IALOMIŢAION ROATĂ3588113,07
1482TELEORMANMERENI260983,07
1483BACĂUTÂRGU TROTUŞ5532173,07
1484VASLUIBANCA5561173,06
1485MARAMUREŞBOGDAN VODĂ294293,06
1486VÂLCEABUNEŞTI261783,06
1487DOLJCALOPĂR3923123,06
1488PRAHOVAFILIPEŞTII DE PĂDURE10469323,06
1489SATU MAREVIILE SATU MARE3916123,06
1490MEHEDINŢIBALTA98233,05
1491MUREŞCRISTEŞTI6232193,05
1492BUZĂUGLODEANU SĂRAT3935123,05
1493CARAŞ-SEVERINTÂRNOVA163853,05
1494SUCEAVAILIŞEŞTI296593,04
1495CARAŞ-SEVERINMEHADICA65823,04
1496PRAHOVAAPOSTOLACHE198363,03
1497CLUJCĂLĂRAŞI231473,03
1498HUNEDOARABĂIŢA3313103,02
1499CLUJCORNEŞTI132543,02
1500VRANCEADUMITREŞTI4298133,02
1501SATU MARESOCOND298593,02
1502DOLJUNIREA3648113,02
1503NEAMŢZĂNEŞTI5957183,02
1504ARGEŞBRĂDULEŢ166053,01
1505BOTOŞANILOZNA199163,01
1506HARGHITAMEREŞTI133143,01
1507GORJSCHELA166053,01

LĂSAȚI UN MESAJ

Vă rugăm să introduceți comentariul dvs.!
Introduceți aici numele dvs.

Mai multe articole...