Mirel Rădoi a debutat cu stângul, la Al Ta’ee

Echipa antrenată de Mirel Rădoi, Al Ta’ee, a pierdut meciul cu Al Shabab, scor 1-2, la debutul tehnicianului român.

Al Ta’ee a deschis scorul în minutul 9, prin Amir Sayoud. Oaspeţii au egalat prin brazilianul Carlos, în minutul 18. În minutul 38 acelaşi Carlos a înscris golul victoriei din pasa internaţionalului polonez Grzegorz Krychowiak.

La Al Ta’ee a fost titular Collins Fai, fostul jucător al echipei Dinamo Bucureşti. Al Ta’ee ocupă locul 9 în campionat, cu 18 puncte, în timp ce Al Shabab este pe locul 3, cu 31 de puncte. Rădoi a mai pregătit echipele FCSB, U21, naţionala de seniori a României şi Universitatea Craiova.

Mai multe articole...

Cele mai noi articole

ANUNȚ DE VÂNZARE PRIN LICITAȚIE PUBLICĂ DESCHISĂ CU STRIGARE

ANIF–F.T.I.F. Mehedinți, cu sediul în Drobeta-Turnu Severin, B-dul Carol I nr.1A, jud. Mehedinți, scoate la vânzare prin licitație publică deschisă a materialelor din categoria...