06 ian. 2021, 08:01
Președintele Belarusului: Coronavirusul, pedeapsă de la Dumnezeu pentru lipsa de respect față de natură
Președintele Belarus, Aleksandr Lukașenko, a declarat că pandemia de coronavirus este o pedeapsă divină împotriva oamenilor fiindcă nu au respect…