21 ian. 2022, 11:15
Situație revoltătoare în saloanele de spital din Timișoara. Asistentă: Este foarte frig. Mi se rupe sufletul când văd pacienții
Situația din Timișoara este îngrijorătoare. În case și în instituțiile publice este din ce în ce mai frig din cauza…